27
mercedes w126 v8 5000ccm
  • 123Berti
    #27
    TARTSD MEG!!! De ha eldobod szolj hogy merre!!! :) Napi használatban drága. Ha hobbiként tartod hogy szépidőben "kikocsizzál" vele, ugy azért fenntarthato. Hihetetlen nyugalmat tud árasztani a hétköznapok rohanása után. Szerintem.
  • fanka93
    #26
    jogos
  • 12346
    #25
    pszihoval ellentétben egy ilyet nem vinnék méhbe semmiféleképpen sem, ha már a tulajdonomban van, és (gondolom) jó, vagy korához képest jó esztétikai állapotban figyel. talán. ez nem egy szaros "rönó". inkább akkor forgalomból ki, és ha megoldható az állagmegóvás, és nem iszonyatosan zavaró a jelenléte, akkor maradna:) nekem is iszonyatosan tetszenek ezek (is). nagyon nagyon nagyon végső eset lenne a likvidálás:)

    csak hogy a többihez is hozzászóljak mán'^^
    akik új mercikben nem láttak még c kategóriás népet, azok vagy nem itthon élnek, vagy nem járnak utcán.
    az meg hogy azért nem venne vki újabb mercit, mert mit tom én mit jelképez...:D nee....^^ gondolom mit, de vicc. erre mondja egy ismerős, hogy "kispolgár":c viszont kényelmes, macskakövön, földúton észre se veszed, hogy változott az út jellege estébé estébé. igaz, hogy ez az újabbik s osztály, de valszeg mással sincs nagy para.
    sztereotípiák más autókra is ugyanígy megvannak. amiért esetleg nem kéne 'asse^^ pl a suzuki jelképezi már a kalapos skodást, a "rönó", "pözsó" a szürke, jellegtelen családapák/emberek autója, meg ilyenek:/ bmw-re meg minden fitymafék hülyegyerek ráizgul, ami által kicsit komolytalanná vált a márka tényleg.
  • MaSzKa
    #24
    a 2,. szólásod tetszik :)
  • tudor1980
    #23
    Kössz a tippet.
  • pszihopata
    #22
    Ahhoz hogy egy 25 éves luxusautónak legyen tartása,korrekt állapotban legyen évente lehet rámerni a százezreket,mellé becsap 15-20 litert+1 liter olaj/1000 km.

    Ha kilóg a bele akkor csak cigóautó!

    Azért hogy néha elővegyük sztem rohadt sokba kerül,elég gyenge hobby.

    Én is öreg kocsival járok mindennap /28 éves/,tudom mivel jár ez.Ennek is csak akkor lenne értelme,ha az ember használná mindennap,azt meg kevesen engedhetik meg maguknak.

    Ha van száraz hely,érdemes lenne pihentetni 10-20 évet,ha nincsen akkor méhtelep!
  • tudor1980
    #21
    Gyönyörüség.nekem se mindennapi használatra van othon a Merci,arra ott a f astra 1,7 D. Arra letten volna kiváncsi hogy vane valaki aki mindennap hajt egy ilyet és mi a véleménye, tartsam meg vagy irány a méhtelep. egyépként kaptam az autot tudom sokat eszik de nagyon tetszik az enyim w126 v8 5000ccm amerikai hosszitott kasznis 1983 -ban gyártották.
  • bardocz
    #20

    ez még azok közé a mercik közé tartozik,amiket szájathúzva elfogadnék,sajnos nem szerteem a merciket:) de elismerem,hogy jók
  • kemszi2
    #19
    sajnos de
  • kemszi2
    #18
    merci w126...uhhh pénz temető...minden féle téren.(olyan szépszép de otthonra nem kéne kocsi ,számomra)
  • Taranov
    #17
    Szerintem az új mercikben típustól függetlenül nem igen látni kisebbséget.
  • autoszimulator
    #16
    Azér CLS, CL, S mercikben ritkán látni kissebbséget, inkább a dinnyés merci korosztályban...
  • bardocz
    #15
    a c kategóriásokat jelképezi?mert nekem mindig ők jutnak merciről eszembe,a második a kémek
  • soma22
    #14
    nekem még az volt a merci, és azért mert nem 3,5 méter széles egyáltalán nem volt fapados.

    a mostaniakba soha nem ülnék be, pontosan a #10-ben leirtak miatt.
  • csm
    #13
    fapados dög,mercihez méltatlanul...
  • soma22
    #12
    190-es beszt, remek kis gép, és talán az utolso ami tetszett is
  • Goruck
    #11
  • Vlala #10
    Szép autó, de feleslegesen nagy, és ugyanez igaz a motorjára is. Parkolni csak elakadásjelzővel lehet, és vontatni kell magunk után egy benzinkutat, ha hosszabb távra megyünk.
    W123 az igazi. 2,3-as dízel, kombi :) Volt szerencsém használni egyet egy rövid ideig. :)
    A "modernebb" Mercik közül max. a 190-est venném, az újabbak már jelképeznek valamit, amivel nems szeretnék asszimilálódni...
  • Szabi84
    #9
    persze hogy nem drága, mivel ilyen benzinzabáló senkinek sem kell valahogy el kell adni, de szép kocsi!
  • tudor1980
    #8
    ez kb 4-5 százezer nem drága a köbcenti végett 5000ccm v8
  • Alexease
    #7
    Google, Wikipedia
    Amugy benzintemeto vagy olajkalyha...
  • Szabi84
    #6
    lenne saját benzinkutam, talán akkor
  • tudor1980
    #5
    már van merci fizu még nincs de nem baj
  • gyuri12
    #4
    Megnyitott témák: 2008. 03. 27. - mercedes w126
    2008. 03. 11. - Nincs fizu

    Ahha,fizu nélkül akarsz mercédeszt?:)
  • tudor1980
    #3
    ez egy 1983-as merga nem drága kell hogy legyen valakinek
  • trogerzsiger
    #2
    A márkából ítélve nemsoknak.
  • tudor1980
    #1
    Kinek van ilyen autoja és mi a véleménye róla és szeretnék pár képet köszi