26
Edge Of Twilight
  • grebber
    #26
    Hoppácska 3,74$ akciósan. Lehet steamen is megkapja majd ezt a -75%-ot
  • grebber
    #25
    Most találtam rá steamen véletlenül. Már pár hónapja megjelent. Nem vitték túlzásba a hírverést az biztos. ( Nem mellesleg azt hittem több éve megjelent. Szép kis DNF lett belőle)
  • csgj
    #24
    Ehh... XD És PC-ről szó sincs. -.-
  • grebber
    #23
    Ennyit a még talán idénről! 2013 nyara
  • csgj
    #22
    Akció-kalandjátéknak hirdetik, szóval szerintem is valami olyasmi. Mondjuk nekem kifejezetten a steampunk köntös miatt tetszik. Még a kritikailag kudarc Damnationt is képes voltam emiatt végigtolni. Azért van hangulatuk az ilyesmiknek... :-)
  • wedge31
    #21
    Ez ilyen Darksiders tipusú játék lesz? mert ebböl a régi trailerből nekem ez jött le.

  • csgj
    #20
    Mondjuk a PC-s megjelenés számomra még mindig nem egyértelmű... :-/ Multiplatform, oké, de lehet, hogy csak konzolokra...
  • csgj
    #19
    Bakker. o.O Már teljesen megfeledkeztem róla... :-D Azt hittem, tényleg kampec lett neki, és nem fog már megjelenni. Ez remek hír!
  • grebber
    #18
    Mégis elkészül az Edge of Twilight

    Állítólag még idén meg is jelenik!
  • csgj
    #17
    Neeeee!! :S
  • grebber
    #16
    Cancelled As Developer Shuts Down ?
  • csgj
    #15
    Új képek! Csak tudnám mikor jön ki végre... Szerintem ez elcsúszott 2010-re.
  • csgj
    #14
    Tévedtem... :D Csak a trailerből maradt ki vmiért a PC logo.
  • csgj
    #13
    Nagyon jó ez az új trailer! Mindörökké STEAMPUNK!!! :D Csak egy nagy gáz van: Nem jön pécére... -.-
  • grebber
    #12
    Új Trailer + info
  • grebber
    #11
    Új Trailer
  • grebber
    #10
    Trailer (4mb)
  • grebber
    #9
    Én abból a szempontból is várom hogy látni fogom mint tud az unreal engine 3 külső füves terepen!
    Egy Far Cry vagy Crysis szerű gamet megnéznék nagyo UE3-al!
  • csgj
    #8
    Na, ezt a gamet nagyon várom. Ugyanis most nagyon ráakaszkodtam a Steampunk stílusra.
  • grebber
    #7
    Új képek
    Hm elég jónak tűnik!
  • Frosty01
    #6
    tps?

    jól néz ki!
  • ScarY MAN
    #5
    hát alszok még egyet 2009 ig xD
  • kakaoskalacs
    #4
    faszanyosnak tunik :)
  • GCsab
    #3
    Néhány kép:











  • GCsab
    #2
    A SouthPeak adja majd ki a Fuzzyeyes Studios készülő ackió-kaland játékát az Edge Of Twilight, mely egy különös Steampunk világban játszódik majd. A játék főhőse Lex lesz, a kitaszított fejvadász, aki a világ két fele között őrlődik középen. Az ígéretek szerint filmszerű akciók és gazdag játékélmény jellemzi majd a játékot 2009-ben PC-re és konzolokra.

    http://www.edge-of-twilight.com/
  • GCsab
    #1
    A SouthPeak adja majd ki a Fuzzyeyes Studios készülő ackió-kaland játékát az Edge Of Twilight, mely egy különös Steampunk világban játszódik majd. A játék főhőse Lex lesz, a kitaszított fejvadász, aki a világ két fele között őrlődik középen. Az ígéretek szerint filmszerű akciók és gazdag játékélmény jellemzi majd a játékot 2009-ben PC-re és konzolokra.