317
  • grebber
    #317
    Az pedig jó lett ,csak ha jól emlékszem alig 5 órás csak.De most ugyis kiderül majd mennyi ,mert a warezba már végigvitt,de eredetiben még nem steam stat javításon vagyok ezerrel.
  • Calver
    #316
    most hirtelenjében csak a Kane & Lynch 2 ugrik be, mint Damnation-nál is alábbvaló cucc, de hiszek neked.
  • grebber
    #315
    Zs kategoria, de nem volt vészes.Vannak ennél sokkal rosszabb játékok is.
  • Calver
    #314
    őszinte részvétem.
  • grebber
    #313
    Végre valahára én is végigjátszottam. 7 óra 24 perc volt!
  • Alkthire
    #312
    Csá nép!
    Minap megvettem a játékot.
    ELSŐ benyomásra tetszett, viszont az irányítás az Assassin's Creed-et idézi.Tolom is a singlet rendesen de a multi nem műxik.
    Azt írja ki hogy: Nem lehet bejelentkezni, mert az online rendszer nem aktív.
    Megy a multi egyáltalán?

  • mokacsin
    #311
    Crack hiba! Én szedtem le hozzá másikat és utána egyből továbbugrott a falon!
  • gti3
    #310
    Nem rég álltam neki a játéknak, de egyből elakadtam az elején. Valami szegélyre kell felkapaszkodni, majd beugrani az ablakon, de ez nem akar összejönni. A többi csapattag is felkapaszkodik a szegélyre, de ők utána el is tünnek onnan. Valaki tud erre megoldást, esetleg bug?

  • Leky
    #309
    Én úgy hallottam, hogy lehet a játékkal osztott képernyős módban ketten játszani. Ez valóban így van?
  • johhnypunker
    #308
    Sziasztok. Lassan a vége fele járok ennek a játéknak, és hiába minden játéknak megvan a maga hibája, de általában meg lehet bocsátani neki, legyen bármiről is szó, és egyszer végig is vihető.
    Olvasva a kommenteket, egy dolgot nem tudtam még kihagyni, hogy lehet hogy én látom rosszul, de ez egy teljesen Prince of persia 1 rész koppintás, vadnyugati elemkkel átformálva. Nem tom hogy ez senkinek nem tünt e fel, vagy csak azért mert kevesen tolták e végig, de ez abszurd.
    Jóformán ugyan azok a pályák kicsit átformálva, azok a 'logikai' feladatok, és ez 23 aposztrofban.
    Szégyen ez hogy ilyet kiadnak, pedig nagy jó az ötlet, nem ez a már bőrlehúzós témák tömkelege. De ennyire eltolni, és az a szégyen az egészben, hogy még pénzt is kapnak érte, meg elvárják, hogy iylen árak között megvegyük.
    Hali.
  • Gerhard
    #307
    Sziasztok!
    Most estére én is végeztewm a játékkal. Hát mit mondjak? Én sem voltam lenyűgözve, de valahogy nem is tudom. Egyszerre tetszett is, meg nem is. Szeretek orvlövészkedni, és itta hajlamaimat alkalmam akadt kiélvezni:). viszon egy idő után idegesítő volt az MI hiánya, több kihívást vártam tőle. A grafika nálam elmegy, a történet érdekes, a játékmenet nem rossz, szépen változtatja a játékmenetet(Ugra-bugra, lövöldözés, motorozás), csak az a fránya MI :/. Nálam egy közepest kapott.
  • simi1018
    #306
    Üdv !

    Tud valaki segíteni, elakadtam a játékba. A pálya úgy kezdődik, hogy meghúzom a kart, amelytől jobbra meg ballra balami nagy gépek vannak. Ezt követően fel kell ugrani egy kis párkányra majd, egy oszlopon lévő kinyúlókon ugrálva, egy teraszra jutok, ahol van egy olyan vizköpö féleség....Egy létrán kellene talán felmennem de nem biztos........mert van egy olyan rész is hogy rudakon ugrálva el lehet jutni egy gép tetejére.............is meg akadt a tudományom........tud valaki segíteni ??
  • mokacsin
    #305
    Csak egy normális cracket kell leszedni és rendesen működik!Az meg már túlzás,hogy mennyire szapúlják!tényleg nem kell tőle hasra esni,de szerintem arra teljesen jó volt,hogy egyszer végig toljam!
  • manutd
    #304
    hát ez megalol ... Calver mintha megjósolta volna,hogy a billentyűmet is szétzúzom ezen a gamen^^...szal az volt h mek 2 lépést faszául felmegy ahol eddig nem...felmek az erkélyre...és hopp...elsüllyed a csávó-.-" lehet h 2.jára nem süllyedt (volna) el de ha ez az egyik pálya végén történik,biztos h vehetem az új billentyűt xD énis azt ajánlom..ANTI-DAMNATION xd klubbot kell alapítani Calver XD
  • Calver
    #303
    nem a 300 egy egész kellemes vérfröcsögös-lassítós móka szvsz, a Spartan a thriller műfaj és úgy kb a filmgyártás megerőszakolása - análisan. síkosító nélkül. - David Mamet és Val Kilmer segítségével, ami annyira rossz h kishíján elvesztette tőle Kristen Bell a szexisségét a szememben. és ez azért durva. gyakorlatilag minden idők legrosszabb filmje, legalábbis számomra - hamarabb kötnék 20 kiló véres marhahúst magamra és mennék úszni egyet cápákkal minthogy egy percet is nézzek belőle.

    de amúgy ha bele akarsz esetleg mégis nézni Damnation-be, gamecopyworld-ön találsz jó cracket... bár mondom, én nem erőltetném nagyon
  • manutd
    #302
    Hát...5 perc játék után szerintem is egy kibaszott értelmetlen fos...a Spartan című film az nem a 300?XD am kösz a választ xD
  • Calver
    #301
    crack hiba. vedd me... nem, ne vedd meg. inkább ad oda egy thaiföldi shemalenek a pénzed h legyen miből kokót vennie, de semmiképpen se vedd meg. töröld le a fenébe, és köszönd meg a sorsnak h volt lehetőséged időben elmenekülni. a Damnation hasonló hatással van az emberre mint a Spartan c. film - kitépi a lelked, megrágcsálja, majd ezüst tálcán felkínálja neked a maradékokat. maradandó, mély sebeket ejt a személyiségedben. inkább szegődj el a katonasághoz bombaszakértőnek, vagy dugd be egy érzékeny részed egy méhkasba, de mindenképpen tartsd távol magad ettől a játéktól. nem viccelek.
  • manutd
    #300
    sziasztok!!segítsetek:S még az elején a tutorialnal írja h "Press Space to pull up" az erkélynél hiába nyomom a spacet vagy bármit,nem csinál semmit:( mi a teendő??PLS HELP mert jó game
  • Shep
    #299
    A legtávolabbit használd (a hegyhez képest) és a video után egyből kezdj el lefele ugrálni és jobbra futni (ha szemben állsz a heggyel)
  • simi1018
    #298
    Tud valaki segíteni ! Azon a pályán ahol az ágyúk vannak és szét lövöm a hegyet...........mire a hegy leseik semmiféle módon nem tudok elmenekülni, mindig meghalok.......Tudja valaki a megoldást. Előre is köszi.
  • mokacsin
    #297
    Sikerült! VÉGE!
  • mokacsin
    #296
    Kellene egy kis segítség:egy nagy robotra kellene rázúzni egy kontíner féleséget,de ehhez fel kell menni és szétlőni a tartó kötelet,de az épületre amelyikről meglehetne közelíteni nem birok felmenni,mert akármilyen gyorsan próbálok ugrálni,középtájt lebombáz! Ötlet?
  • grebber
    #295
    Ahhoz képset hogy milyen árról indult pillanatok alatt levitték több mint a felére az árát csak vigyék már :D

    Már csak 3590FT
  • burjanmate
    #294
    Kár értük, 1 UT 2K4 mod-hoz képest sz'tem nem rossz. Még a játékot indító exe neve is beszédes: "RohadtJáték".
  • Calver
    #293
    csak kirúgták őket? én minimum egy falunyi kanos bantu négert rájuk eresztettem volna, csak úgy hálából...
  • balee4
    #292
    Kirúgták a játék fejlesztőit nem lep meg :D
  • rcsaby
    #291
    Olyan problémám lenne,hogy azon a pályán ahol az ágyuk vannak mindig meghalok mikor ledől az a szikla.A robbanás elöl egyszerűen nem lehet elmenekülni.
  • Shep
    #290
    Automatikusan ment. De megkérdezheted még vagy 3x :)
  • Ny Papa
    #289

    Sziasztok. A játékot hogy lehet menteni, valaki segítsen
  • Ny Papa
    #288
    Sziasztok, a Játékot mivel lehet menteni. Mert nekem nem menti el.Kikapcsolom a gépet ,majd vissza be és elől ről kezdi. Valaki segítsen,
  • KaszaN
    #287
    Szevasztok megnéztem van editorja a játéknak csak nálam nem működik. Lehet hogy mert nem eredeti? Megnézné az akinek eredeti hogy nála működik?
  • serkov
    #286
    Meglett köszi! :-) Sokáig próbáltam erőből! :-)))
  • Shep
    #285
    El kell menni jobbra.
  • zso23
    #284
    Reloaded Crack
    4shared v. Speedyshare
  • serkov
    #283
    Hali! Ott tartok ahol egy ajtót elhúzok, s két ágyú vadul lő rám... Na ide kéne valami jótanács, ha akad! :-) Előre is köszi!
  • KaszaN
    #282
    holnézzem meg?
  • Shep
    #281
    Nem tudjuk, nézd meg.
  • KaszaN
    #280
    öhöm #278... csak egy szó.
  • The Protector
    #279
    Változó ám h kinek mi tetszik.Ez tök relatív.Én pl max 2 pontot adnék neki 10-es skálán.Nekem 1óra elég volt belőle.
  • KaszaN
    #278
    Hi, a Damnation-hoz van editor? Csak mert látom unreal engines és a gears of warhoz is volt meg a unreal 3hoz is és ez ehez is van multiplayer. Szoval van?