490
  • rooney8
    #490
    stréber? :D
  • IXEMGabeo
    #489
    van olyan ember rajtam kívül, aki életében nem kapott intőt? én lennék az egyik ilyen
  • olinolin
    #488
    Tisztelt Szülők!

    Értesítem önöket, hogy XY-al többször előfordul, hogy megfeledkezik feladatairól. Ma se könyve, se házi feladata nem volt. Órai munkája sem kielégítő. (pedig 3as vagyok az közepes, teljesen kielégítő :))
    2008

    Durva (erős idegzetűeknek!!!)

    Tisztelt Szülő!
    XY rendkívül tiszteletlenül, neveletlenül viselkedett tanárával szemben. MEGFENYEGETTE. Ezért a magatartásáért osztályfőnöki intőt kap.
    2008

    Pedig csak megmondtam neki , hogy órán többször megsérti az emberi jogaimat és hogyha ezt tovább folytatja akkor az illetékes szervekhez fogok fordulni. ÉS IGAZAM VOLT! Mégis megszívtam... Igazgatóhoz is levittek az meg csak ordibált... Ennyit az emberi jogaidról de nem csak a iskolában van ez így!

    Sajnos nagyon kevesen tudják milyen jogaik vannak és mások mennyiszer megsértik ezeket. Naponta követnek el mindenkivel szemben jogsérelmeket, mégis ha tenni akarsz ellene akkor te jársz porul. Én már feladtam, mostmár sose szolok és nem is fogok ha bárkivel jogsértés történik. Azóta nyugi van.

    Ajánlom: FIATALOK AZ EMBERI JOGOKÉRT. Legalább ezekkel jó tisztába lenni.
    Igaz én még az Iskolapedagógia programot és a házirendet is elolvastam és bármi volt akkor figyelmeztettem a tanárokat, nemcsoda, hogy "imádnak". :D
  • rooney8
    #487
    Szétcsaptam a fején XD XD Ez jó :D

    DöflingR: Ja az se rossz :D
  • soldier18
    #486
    Igazából én csak ráadtam ő felfúta és szétcsaptam a fején (csak mer poén:D)
  • DöflingR
    #485
    Nekem még mindíg ez a legnagyobb amit valaha láttam (#450) Azóta is röhögök ha eszembejut a gyerek XD
  • rooney8
    #484
    "XXXXX zacskót húzott osztálytásra fejére ezzel veszélyeztetve testi épségét.Kérem önöket hogy a .......-án szülői ért jelenjenek meg vagy keressenek fel hétfőn ....-kor fogadóórámon.
    2008........"


    Az igen :D Mit ártott neked szegény gyerek?
  • soldier18
    #483
    Tavalyi ellenörzőm:

    XXXXX szaktanári figyelmeztetésben részesítem a német órán való dobálózásért és fegyelmezetlen viselkedésért
    2007..............

    Igazolatlan mulasztásért osztfő intésben részesítem
    2007....

    XXXXX a testnevelés tanúsított viselkedésért szaktanári figy részesítem....
    2007........

    XXXXX tiszteletlenül viselkedik tanárával szemben,beszélget a tanórán ezzel zavarja az óramenetét.
    Kérem a szülőket,hogy legyenek partnerek abban,hogy változtasson XXXXX magatartása a német órán.
    2007.........

    20óra igazolatlan mulasztásért igazgatói intésben részesült.
    S....2007.......

    XXXXX zacskót húzott osztálytásra fejére ezzel veszélyeztetve testi épségét.Kérem önöket hogy a .......-án szülői ért jelenjenek meg vagy keressenek fel hétfőn ....-kor fogadóórámon.
    2008........

    Iskolai kötelesség elmulasztásáért igazgatói megrovásban részesült.
    2008......
  • DöflingR
    #482
  • toysoldier
    #481
    :Dddddd
  • Hayni
    #480
    de amúgy csak én írtam másikat..és csak hozzám jött oda hogy megnézze pedig hátul ültem -____-"
  • Kicsikiraly
    #479
    grt! :D
  • Hayni
    #478
    jajaja..ez is xDDD

    "Németórán minősíthetetlenül viselkedsz,problémáidat nem életkorodnak megfelelő szinten oldod meg.Figyelmeztetlek! "

    asszem lebutapicsáztak én meg szájbavertem a gyereket
  • Hayni
    #477
    8.-ba :DDD most találtam meg :DD

    "Tisztelt Szülő!
    Hajni dolgozat íráskor szándékosan a másik csoport feladatát írta le,
    ez kimeríti a cslás fogalmát.
    Figyelmeztetem."

  • DöflingR
    #476
  • Hayni
    #475
    Haha : )
  • kraawz
    #474
    most már nem a padtársad vered,ugye ? :DDDDDDDDDDDDddddd
  • kopa1
    #473
    Anno ballagáskor átolvastuk az alsós "magatartás füzetet" és ez maradt meg bennem legjobban, bár nem szó szerint idézek:
    "***** a focipályán megvádolta a többieket, hogy csaltak a focimeccs eredményével, de a többiek szerint semmi ilyen nem volt. Ekkor ***** és ***** összeverekedtek, majd miután leállítottam őket, majd ***** megfenyegetett, hogy "behívom az apukámat és ő majd jól elverni tanárnénit" "
    Ez volt kb. 3-ban... Persze az is hozzátartozik, hogy a tanár kb. 150 cm magas volt....
  • Hayni
    #472
    nekem 7 évesen irták be hogy :
    Hajnalka hisztizik,visszapofázik,veri az asztalt,csúnyán beszél nem hajlandó tanulni,zavarja az órát és könyvel veri a padtársát XDXD
  • DöflingR
    #471
    Figyelj pénz mindíg van
  • Insomnia93
    #470
    naaa azt ne kérdezzd :D:D fogalmam nincsen xD
    valoszinüleg annyira szerettek a tanárok h 8 évvégén már nem szerették volna h ott maradjak még 1 évet boldogitani :D:D
    legalábbis nekem csak ez jut az eszemmbe :D:D
  • karajjj
    #469
    azt hogy a picsába csináltad? :D
  • Insomnia93
    #468
    jaaaa és mellékesen :D:D NEM BUKTAM MEG MATEKBOL... :P
    ( na meg persze semmiböl xD )
  • Insomnia93
    #467
    Drephis köszi h felraktad a jegyeimet :):P:P
    am én vok a peti xD
  • gabo91
    #466
    milyen aláírás az? ciril betükel irták vagy mi?
  • Csesza
    #465
    jól gondolod :)
  • KILLER2
    #464
    Gondolom félrement a válasz és a #460-ra akart menni.
  • Csesza
    #463
    nem az, hogy begyullad te hülye :D

    ez gáz, a csőmentén felrobban az egész iskola a csába :D
  • KILLER2
    #462
    Amúgy anno nálunk is ment kémiateremben ez a gázcsap buzerálás. Akkor még nem jártam oda. Azóta nincs gáz a kémia teremben, kiszedték mindet.
  • KILLER2
    #461
    Má bocs, de elég nagy fasz voltál. Persze tudom, hogy hogy megy ez, akkor jó bulinak tűnik, meg viccesnek, én is csináltam már baromságokat, de ez tényleg elég durva.
  • icepick16
    #460
    Én akkor nem is gondoltam erre, pedig az aula a terem mellett volt és 1 éves volt a faszerkezet, szal azt mondták, hogy szerencse h nem gyulladt be az egész. mégis csak egy ofő figyelmeztetést kaptam. utána mindenkinek azt mondtam, h ennyiért simán megérte!
  • Csesza
    #459
    gecc jó hogy nem robbant fel az iskola :O
  • icepick16
    #458
    Nekem a legdurvább az volt, hogy a kémiateremben volt az angolóra, és hát ott unatkozik az ember, ezért megnyitottam a frissen beszerelt gázcsapot, amiből gáz is jött, mert a tanár elfelejtette elzárni. ennek annyira megörültem, h begyújtottam, arra számítva, hogy lesz vagy 5-10 centis lángja, de kb fél-egy méteres, vízszintes lángcsóva csapott ki, ami leperzselte a szőrt a teljes jobb karomról! ezért azt az üzenetet kaptam, hogy ***** a tanítási órán veszélybe sodorta a társai és az iskola épségét, ezért of figyelmeztetésben részesítem.
    hangsúlyozon, hogy ez az óra kellős közepén történt, és kb 2-3 méterre a tanártól
    :)
  • DöflingR
    #457
    Lájtos:D
  • dogfish
    #456
    lááál :D
  • Drephis
    #455
    nem tudom mennyire tartozik ide.. :)
    nem az enyém
    26. oldalon van még két egyes meg egy kettes
  • Axl Rose
    #454
    Mind a kettőn kifeküdtem, de 'az óráján léggyel játszott' -> ez üt mindent
  • Eldián
    #453
    Nekem a legdurvább az volt, hogy az asztalomra szállt egy légy, elhajtottam, visszarepült és megint elhajtottam. Tanár meg beírta, hogy az óráján léggyel játszottam. :D Apám kiröhögte a tanárt, hogy lehet ennyire agyoniskolázott IQ fighter... Másik legjobb osztálytársam általános iskolai beírása: Tisztelt szülők! Bertalan újbóli dobálási szenvedélye" miatt osztályfőnöki intésben részesítem, mert osztálytársa szemét majdnem kilőtte egy marokkó pálcával (ami nagyon hegyes). =) Ennyi... Ezen azt hittem magamalász@rok kétszer XD
  • zeli
    #452
    loál
  • Kicsikiraly
    #451
    :DDDD