877
  • Gell97 kolega
    #877
    Üdv!:)
    Történelem tanár:
    "..Úgy megütöm, hogy még az is megbüdösödik akinek elmeséli!"
    "A férfi az olyan mázsánál kezdődik.. a többi az bélféreg."
  • Werus
    #876
    Fizikatanár
    A világon két dolog lehetetlen: megépíteni az örökmozgót és a diákok kedvére tenni.
  • Cat 02 #875
    Szalagavató előtt, parodizálni kíván tanár.

    Remélem tudjátok, hogy még nem állítottam össze a nagy dolgozatot.
  • McDanos
    #874
    Nekönk az elsőbe a tanár elmesélte hogy lesz a gyerek jujj akkora balhé volt!
  • qetuol
    #873
    én is egyszer bioszon mikroorgazmust mondtam mikroorganizmus helyett, de észre sem vettem, a tanár szólt...
  • PJack
    #872
    ma fizikadolgozat, első feladat.

    "Porszívózás közben a férfiaknak feláll. A szőr a lábukon. ..."
  • Cat 02 #871
    Laci ne szenvedj, aki 3ast kap az szenvedjen!
  • morcosqtya
    #870
    (nem pont tanár beszólás inkább diák, de fun)

    Középiskola.
    Osztf. óra.

    Of: Feri, hallom a rendőrtisztire adod be a jelentkezésedet..
    Feri: nem, már nem.
    Of: Akkor hova?
    Feri: sehova..
    Of: nem tanulsz tovább Ferikém? Miért??
    Feri: NEM ÉRI MÖG!

  • morcosqtya
    #869
    Torlódnak a diákok testnevelés után a folyosón. Kiabálnak, anyáznak, randalíroznak.
    Tanár arra megy. Félhangosan a bajsza alól fölhördül: - Kisebb fajta állatok!!
  • morcosqtya
    #868
    Csaj biosz órán felel, a "mikroorganizmusok" helyett "mikroorgazmust" mond.
    Tanárnő: kívánok magának is sok mikroorgazmust !
  • morcosqtya
    #867
    Diák a matektanárhoz: Tanár úr, az ott a táblán most 3-as vagy 8-as?
    Tanár: Igen.
  • RaZoK
    #866
    Régi sztori, de még ilyen nem volt szerintem XD

    Ofő nagyban olvasta a hiányzókat, páran leléptek óráról.

    Ránéz egyik srácra....Bekérdezi "Pali te egész nap hiányzól, vagy csak az első kettőről?" A gyerek persze ott ült :D
  • james69holden
    #865
    nem én vagyok, wiw-en láttam :) (jópofa)

  • Benevolens
    #864
    "jááááj aranyom, felmászom a falra és rád esem!", "olyan vagy aranyom, mint a villamosátjáró!", "aranyba foglallak... forróba!"


  • PJack
    #863
    ma évzárón:

    "remélem hamar vége lesz ennek a szarnak, nagyon melegem van már."

    meg egyik csaj osztályunkból kapott oklevélt, tanár meg így megy osrok közt rápillant és így "hú wazze, ez mi?!"

    ugyanaz az elmebeteg mint akiről múltkor írtam :D
  • cucma
    #862
    hibás matekháziknál:
    nemtudom mit mókuskáltatok össze?! :D
  • Katarina 60
    #861
    Matek órán a gimiben történt.Bámultam kifelé az ablakon,a tanárnő meg rám szólt.Mi olyan érdekes oda kint, ha kell mindjárt kilógatlak !
    Ehhez tudni kell hogy ő volt olyan 45 kg kb. én meg 62 kg.
    Fordítva jobban működött volna.
  • jackcsabi
    #860
    Énektanárnö az igazán idegbajos: Senki se énekel csak ö, erre rádöbben 10 perc után és elkezd ordítani: "ÉNEKELJETEK MÁR TI SZARJANCSIK!!!" Elkezdenek páran énekelni: "ELHALLGATÓZZATOK MÁR!"
  • hungary27
    #859
    a 2. fail szétröhögem a belemet is.még könnyeztem is wazze
  • Dragooon #858
    "olyan pofont kapsz, hogy a takony menetet vág a nyakadba"

    "vedd le a sapkád, nem vagy te zsidó"
    miközben a kisfiú az volt :(
  • veszelka
    #857
    úgy könyököltök itt mint otthon a kocsmában.
  • hungary27
    #856
    régi rajztanárunk:
    -Ez mindig ilyen hüyle volt?
  • John Cena
    #855
    műhelybe tanár haveromnak:

    "Tudod fiam ha apád még lökött volna 1-2et kettöt amikor téged csináltak fasza kis sámli lenne belőled" xD

    "Na mi van te szerfaszú artista" xD
  • jackcsabi
    #854
    Húú hát nálunk is volt ezresével beszólás, most nem emlékszek mindre csak egy-kettö jut eszembe:

    Matekórán berepült egy darázs az ablakon páran elkezdték csapkodni, erre matektanár: "hagyjátok abba nem fog az bántani, max megharap, ha allergiás vagy akkor meg csak jobb..."

    Magyarórán 2en köpapírollóztak (:D) erre a tanár: "hagyjátok abba vagy elveszem!"

    Matekóra, hülyegyerek vonalzóval akarja felerösíteni a napfényt hogy meggyújtsa a füzetét, tanár észreveszi, odamegy hozzá és elkezdi: "jó itt maradhatsz hétvégére, ha sikerül hétföre meggyújtanod, akkor hazamehetsz"

    Matektanár volt a legjobb arc, sokszor poénkodott meg voltak jó beszólásai. Többször volt olyan, hogy ír a táblára, hirtelen megáll, nézi a táblát kicsit, erre elkezdi: "hülyeség" és letöröl mindent. Ilyenkor általában csak bambultunk, aztán röhögés :D
    Meg egyszer mikor magyarázott valamit fizikán (mert fizika tanár is volt egyben) egyszer csak abbahagyja és mondja: "hehh, hallottam tegnap egy viccet, mi az piros és 3 betü? Vörösbor" :SS
  • PJack
    #853
    :D
    az a vicces hogy a mi fizikatánárunknál ez mindennapos :D
    mindent csinál kb órán, csak nem tanít xD
  • John Cena
    #852
    xDDDDD
  • bujcsik555
    #851
    hasonló volt nálunk is, gyerek német házit csinált órán, tanár meg megunta hogy nem az épp aktuális órára figyel és beszólt neki egy ilyet:
    Ha nem hagyod abba kitépem a lábad, a szemedbe állítom, azt mehetsz amerre látsz!

    feküdtünk a röhögéstől :D
  • PJack
    #850
    ma fizikaórán
    két osztálytársam asszem töripuskát gyártott épp, tanárúr többszöri felszólítására se hagyták abba. erre ilyet szól a lehető leghidegvéresebb hangján:
    "Figyeljen ide, ha nem hagyja abba levágom a karját és beleszúroma hátába. Tudja milyen szar úgy öltözködni?"

    beteg ember ez bazzeg :_D:SAdsa:Das_D:sad
  • KILLER2
    #849
    Ma töritanár(nő):
    -Kössétek fel a.....fehérneműtöket!
    Nagyon kultúrember, szóval a gatya biztos nem volt jó neki.
    Ezt meg még régebbről szintén tőle:
    -Csak rosszra számíthattok.
  • 1Gry1
    #848
    Ez még régebbi de leírom mert jó:
    Gimi, infotanárunk teljesen komoly hangon:
    -XY(nem írom le a nevét), nem zavar, hogy buta vagy?
    Erre a válasz:
    -Nem,... ja de.
  • Werus
    #847
    Fizika
    Felelő: A hármaspont az a pont, ahol a három anyag egyensúlyban van.
    Tanár: Mi van, már van anyagunk is? Hol jártál te tegnap délután? Amszterdamban?
  • John Cena
    #846
    oylat fingott valameiknap srác órán Röhög az egész osztály 1000-el tanár meg értetlenül nézxDD neki szerintem természetes volt..xDDD
  • DJKonya
    #845
    angolról jut eszembe, kedden angol órán /csinos angol tanárunk van/ és haverom nem tudta a feladatot, és tanárnő aztmondja: " na jó Laci majd akkor este csináljuk" :D
  • Cat 02 #844
    Ilyen nekünk is van xD
    Most elmondom még1szer a gyengébbek kedvéért, Laci, jól figyelj.
  • bardocz
    #843
    Egyik gyereknek angolon elkezdett folyni a tolla,és megkérdezte megmoshatja-e a kezét.A tanár mondta,hogy persze,nyugodtan,és hozzátette,hogy hát eléggé kellemetlen ha valakinek nem parker tolla van,az bizony így jár:D
    Én meg félreértettem egy házi feladatot,és erre a tanár elkezdi,hogy najó,akor elmagyarázom,mint egy hülyegyereknek:D
  • DJKonya
    #842
    még tavaly volt 8.-ba kémia óránk volt. Barőtnőmmel ülök és ugye ,már január volt és hideg. Nikinek ott volt a csinos kis rózsaszín sál én meg feltekertem a nyakamra hülyeségből. Odajött a kémiatanár, azmondja: Az a sál minek rád? -mondom hát fázik a nyakam, azt mondja:-na majd én felmelegítem a nyakadat-.- egy kémia tanár szájából ez egy kicsit ijesztő:D
  • OssianFan
    #841
    Nálunk ofő szokta mondani, ha vki kikéreckedik WCre, hogy "szard össze magad!" XD

    Ha pedig vki nem viselkedik órán, akkor lekiabálja a fejét, és a végére hozzáfűzi: "Hülye állat!" XD

  • Mike
    #840
    :)))

    és most látom
    ?((( bizony :))) akart lenni, csak figyelmetlen voltam
  • somdav95
    #839
    Nem, nem járok letolt gatyával, csak épp cipőt kötöttem :)
  • Mike
    #838
    jah, letolt gatyával jársz? remélem a boxer meg minimum tommy hilfiger ?(((