16
Tin Man - sorozat
  • takysoft
    #16
    most őszintén... szerinted akinek ez már 1 éve kedvencek között van, azt így gondolja?

    nem értem a postod értelmét.

    ezt most miért?... és miért így?... ha már kritika, fejtsd ki...
  • DjDano
    #15
    SZAR sorozat! KUKA
  • Cat 02 #14
    Alice után kedvet kaptam hozzá :)
  • takysoft
    #13
    nem tudok róla
  • csgj
    #12
    Nem fogja Magyarországon adni ezt vmelyik csatorna? Pl. AXN?
  • csgj
    #11
    Pff... ráadásul ezt a 2 utolsó részt az asztali dvd lejátszó nézhetetlenül tudja csak lejátszani. A jó minőségű 1. rész bezzeg tökéletes.
  • csgj
    #10
    Na, végignéztem, láttam mind a 3 részt! Nagyon jó volt! Csak az a baj, hogy az utolsó 2 rész hiába hdtv-s, mosottas, és nem olyan jó minőségű, mint az 1. rész hdtv-s verzióban.
  • sapkafej
    #9
    papucs
  • precision
    #8
    feliratot még csak a part 1 -hez láttam, azt is angolul
    pedig már kint van a part3 is...szóval nemtom
    lesz magyar felirat biztos, csak a kérdés hogy mikor...amíg nincs angol felirat addig nem nagyon vállalják be a fordítók
  • takysoft
    #7
    Van hozzá magyar felirat?
    mert érdekelne, de barátnőm nélkül nem nézek sorozatot.
  • csgj
    #6
    Nekem is nagyon tetszik, én ma néztem meg a part 2-t.
  • precision
    #5
    Most néztem meg a part 1 -et. Hát, nem volt rossz. Igazság szerint rosszabbra számítottam, mondván már megint egy Óz a nagy varázsló rókabőr. De ez az újféle megvilágítás jót tett a kissé bugyuta/gyerekes sztorinak (sry a nagy Óz fanoktól :)). Szóval tetszett, várom a következő részt.
  • AntiHero
    #4
    Hmm érdekesnek hangzik. Megnézem^^
  • Tinman #3
    Egybeírom, mert nem innen a név -semmi köze hozzá-, de ez egy másik történet. :-)
  • Zomil
    #2
    sztem pereld be öket a neved ellopása miatt:D
  • Tinman #1
    A sci-fi channel egy újabb próbálkozása, melynek első része, mindenkit meglepve kiválóan teljesített. A sorozat steampunk stílusa, elsőre talán szokatlan lehet, de könnyen rá lehet kapni az ízére. H.G. Wells és Verne nevét szokták emlegetni, ha steampunk műfajról van szó, így azt hiszem már sejthető, hogy mire számíthattok.
    Anime rajongóknak még 2 cím, hogy tudjátok hová tenni a stílust: Steamboy ill. Howl's Moving Castle ;-)
    Játékosok pedig elég csak a Thief vagy a Bioshock nevet említenem és azt hiszem egyből képben lesznek...

    Mammut mester tollából ITT találhattok róla egy nagyob lélegzetvételű értekezést.

    A sorozat hivatalos honlapját, infókat, képeket pedig ITT érhetitek el.

    Neal McDonough /alias Tin Man/ ismerős lehet a Rejtélyes vírusok nyomában c. sorozatból /1 évadot ért meg/ vagy az Elit alakulatból.

    Felirat, ha minden igaz hétvégére lesz ;-)