9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Harbinger
    #9306
    A CryTeknél vannak a jogok, a Warhead is az ű művük volt egy a Budapest-i stúdió csinálta, megszűnt, de kétlem hogy vittük volna magukkal a jogokat. Konzolra se jött ki anno, mert ez megmaradt PC exkluzívnak. Ha remasterelnék, akkor ki kéne adni konzolr ais.
  • hunbalee
    #9305
    Szerintem a Wardhead a megszünt magyar studió miatt jogilag nem volna ok. Nem értek a jogos dolgokhoz meg a cég hátterét se tudom ezért csak vakon írogatok, de szerintem (talán/esetleg) ez csak jogi dolog. Bár ilyenkor nem tudom milyen jogok vannak mikor a cég aki csinálta már nem létezik.. Nem tudom passz.

    (De a Warhead valóban jó volt. A szinkron dobott rajta hangulatilag de ha jobban mögénéztél egy utolsó gagyi szar volt a megvalósítása mert totál mű volt ha nézted közbe a karaktert meg hallgattad miket mondanak.. beleéléstelen csak bemondom a mikrofonba azt legyen már vége volt a szinkron 90%-a ráadásul fullra nem is jött össze a 3d karakterek szájmozgásával meg semmivel.)
  • Harbinger
    #9304
    Plusz az a tényező hogy az új konzol generációkra is el lehet így adni újra. Engem az zavar vagy 10 évig ezekkel megint nem tudok rendesen játszani, valamint hogy a Warhead miért maradt ki? Na meg már az egészet pakolhatták volna egy launcherbe, mint a MELE-t vagy az MCC-t.
  • hunbalee
    #9303
    Már a legelső remastered bizonyította hogy a régi játékokat szeretik az emberek és ha újra kiadják őket jól fogynak. Szóval ehhez sincs sok köze a Mass Effectnek
  • HJ
    #9302
    Ki mondta hogy köze van egymáshoz a két sorozatnak??? :) Én csak azt mondom, hogy a MELE üzleti sikere bizonyította hogy van pénz a remastered kiadásnak és ez is közre játszhat abban hogy egyben adják ki a Crysis Trilogy Remasteredet.
  • hunbalee
    #9301
    Semmi köze a Crysisnak a Mass Effecthez.. Már az EA-nek semmi köze a Crysishoz
  • HJ
    #9300
    Jól fogy a Mass Effect LE - praktikus anyagi lépés a Crysis remastered is. Főleg hogy nem sokat kell rajta polírozni hogy szép legyen mostanában is :D Reméljük bele lehet majd varázsolni a magyar nyelvi fájlokat is.
  • hunbalee
    #9299
    Ahogy a twitter szösszenetekből várható volt érkezik a Crysis 2-3 Remastered is

  • hunbalee
    #9298
    Itt hamarosan bejelentő trailer jön...

    Crysis 2 Remastered – Befutott az első kép a játékról
  • Harbinger
    #9297
    Leszámítva a lineáris pályákat a 2 még ma is megállja a helyét, a 3 meg főkép! Gyanítom a multi ebből is kimarad pedig ütős kis multija volt. Én még azért félek tőle, mert az első remasterből nem csak a multi, de még egy pálya is kimaradt!
  • hunbalee
    #9296
    Lehet, hogy hamarosan bemutatkozik a Crysis 2 Remastered
  • NeoMaN
    #9295
    a maximum editionben benne van, most vettem meg 300ft-ért :)
  • simonl #9294
    Sziasztok, ha az Origin -en veszem meg a játékot akkor abban már benne vannak a DX11 -es és High Textures biszb@szok??

    Köszi a válaszokat előre is.
  • mikulas16
    #9293
    Tisztelettel kérnék segítséget!
    Sajnos a játék eredeti,nem tudom,hogy lanban lehetne e játszani mondjuk gamerangerrel?vagy tungle vagy ehhez hasonlóval??
    mindenkinek köszönöm aki tud valami használható modot a több játékos modra.
  • Sirch
    #9292
    Tavaly tavasszal, mikor megszűnt a Gamespy.
  • Dency
    #9291
    A multija megszűnt? Nem olyan rég vettem meg mondom nyomom a multit még a profilom is megmaradt a tört verzióból , mindent maxra fejlesztettem, azt most megint nyomnám de nem tud belépni..... Hát a f@sz kivan.
  • mester1987
    #9290
    Akit esetleg érdekel vagy játszik a játékkal még -> hamarosan jön!!!

  • roland4
    #9289
    Már megoldották Írtam a supportnak.
  • Gyuszopapa
    #9288
    Dehát a dobozos Crysis 2 kulcsot elfogadja az Origin is,termékkód beváltása menüpont-beírod a szériaszámot-megjelenik a játékaid közt.Ennyi.Bármennyiszer letölthető.
  • grebber
    #9287
    Ezért kell okosnak lenni nekem van olyan játékom ami 6 éve fent van a gépen így sosincs gondom a telepítések számával.

    Mellesleg lehet írni a supportnak és adnak még lehetőséget.Nincs lehetetlen,csak tehetetlen!
  • simonl #9286
    Sziasztok, előre bocs a kérésemért, de amikor megvásároltam a játékot senki nem közölte velem, hogy 3 db alkalommal telepíthetem.
    Szóval szükségem lenne egy működő 1.9 -es crack -hez egy közvetlen linkre.

    Köszönöm Srácok.....az utolsó EA játék volt amit megvásároltam.

    Érdekes üzletpolitika az EA -től, nem akarok demagóg lenni de nem tudom mit szólna egy EA felsővezető ha a megvásárolt felső kategóriás céges autójával 3 db alkalommal tankolhat és/vagy mehet haza.
  • Gyuszopapa
    #9285
    A játékon belül nem egy Gamespy account-al kell belépni?Az nem ugyanaz az Origin accountal.
  • roland4
    #9284
    Sziasztok!
    Megvettem a Crysis 2 Maximum Editiont. Minden jól ment , originen használtam fel a kódot, le is töltöttem, de mikor elinditom és multiplayerben be kell lépni nem enged be valami miatt, azt írja hogy rossz felhasználó vagy jelszó. Pedig az origin felhasználóval akartam belépni amivel aktiválva van a játék. Felmentem Mycrysis.com-ra mert azzal is be lehet lépni, látom ott hogy hozzá lehet adni origin fiókot, kéri is az a fiók adatait de mikor leokézom akkor kiírja hogy még nem teljes az origin fiók aktiválás és kéri hogy lépjek be Crysis 3-ba... Meg sincs a játék. Ha meg beakarok regisztrálni Mycrysis.com-ra és be írom a felhasználót amit használok originen is akkor kiírja hogy már foglalt. Segítsetek!!

    köszönöm előre is!!
  • Ironman2
    #9283
    Magyarítást hogy lehet rátelepíteni a Maximum Edition-ra,mert nekem nem lesz tőle magyar,akárhogy is csinálom?
  • simonl #9282
    Köszi még 1x, menni fog ez:)
  • arty
    #9281
    felbontás 720p, részletességet leveszed, dx11 kikapcsolva, tesszelácio detto kikapcs, tex pakkot nem rakod fel

    igy se megy jol??
  • simonl #9280
    Köszi a válaszodat, igazából csak "lejjebb" szeretnék venni néhol a grafikából.
  • arty
    #9279
    dx11 patch + textura update fentvan? annál részletesebbre (inkább: másabbra) a hsz-ed alatt található moddal teheted, de én annyira nem javaslom, elég felemás.

    az aláírásodban levő gépnek egyébként sem tesz jót semmiféle "részletesítés", ahoz jóval erősebb vga kellene

    és szvsz alaphelyzetben is igen szép tud lenni a crysis2.... :)
  • simonl #9278
    javítás: vettem meg :)
  • simonl #9277
    Sziasztok, én csak most vetem meg és első alkalommal telepítettem a játékot.
    Létezik, valami program amivel részletesebben lehet állítani a grafikát.

    Előre is köszi a türelmes és segítő válaszokat.
  • mester1987
    #9276
    *** MaLDoHD 4.0 FINAL VERSION RELEASED ***
  • Scany01
    #9275
    akk nem értetél meg és olvasd el még1szer de rendesen

    na amúgy is angol most ott tartok hogy Q-gombot kell nyomnom de a controlsban nincs benne hogy mit csinál!
  • Shep
    #9274
    Minden benne van a controlsban a többit meg amúgy is a szádba rágja a játék.
  • Scany01
    #9273
    olyanra gondoltam pl: álca az e-gomb és leírás hogy mire jó......stb
    (most játszok ezzel a részel elsőnek így az újításokat nem ismerem benne)

  • Harbinger
    #9272
    Egy kicsit pontosíts. A beállításokra gondolsz vagy a játékmenetre?
  • Scany01
    #9271
    vki ad leírást mi micsoda?(ami nincs az 1-ben funkciók)

  • maujuri #9270
    Szia. Van már rá valami megoldásod? Belebotlottam ugyanabba a problémába, ugyanott ahol te. Esetleg videokari drivert cseréltél már? Vagy ha van már megoldás légyszíves írd meg. köszönöm.
  • Harbinger
    #9269
    Advanced menü.
  • Scany01
    #9268
    a játékban hol lehet a grafikát állítani mert csak a felbontást találtam meg?
  • kill3r21
    #9267
    üdv, srácok olyan gondom lenne, hogy felrakom a cry2őt, 1.9 rá majd magyaritás, elkezdek játszani megy mint atom, de ha újrainditom és kampány folytatása, akkor kidob, hogy a program nem válaszol stbstb, mi lehet nem tudjátok?