19
Legend Of Zelda: Ocarina Of Time
  • Toroco
    #19
    ÉN néztem, akkor nem működött az oldal, most meg egyáltalán nincs.
    Engem érdekelt volna. Átraktad máshova?
  • Chuckie
    #18
    www.gportal.hu/zeldaworld NÉZZÉTEK MEG EZ AZ ÚJ OLDALAM.INFÓK A LEGÚJABB RÉSZRŐL IS.
  • Tobacco
    #17
    Zelda az a világ egyik legnagyob játéka, sajnos az utolso részt még nem tudtam beszerezni:(
    Gamecube-n is megjelen az Ocarina of time, és a majoras mask is.És olcsobban hozzá lehet jutni mint az N64-es kazikhoz, meg a géphezis.
  • Toroco
    #16
    Köszi a linket, majd itt keresek emut a Final fantasy IX hez, ha jól emlékszem, az ps-1es.
  • Toroco
    #15
    azzal még nem játszottam, csak láttam milyen, de ez is meg van. majd az ocarina után azt is elkezdem. Abban van, hogy lezuhan a hold nem? Akkoriban is emulátorral játszottuk, de az én gépem még gyenge volt az emunak, és kicsit lassú volt a játék.
  • Toroco
    #14
    erre gondoltam én is. szerintem a vásárban lehet is kapni olcsón, játékokat szoktam látni.
  • Balumann
    #13
    Itt egy oldal, ahonnan lehet leszedni minden féle emulátort, szerintem minden fentvan (a ps2-est kivéve).
  • egypszichonauta
    #12
    minden idők egyik legjobb játéka!emulátor?ne hülyéskedj már..vegyél egy N64et és nyomjad azon,biztos be lehet még szerezni vhol olcsón,pár nagy címmel.hidd el megéri...
  • Beast Machine
    #11
    énnekem megvan, nagyon jó játék, de szerintem a Majora's Mask felülmúlja - monjuk ízlések és pofonok.

    Ja, és nekem N64-en van mek :D
  • Toroco
    #10
    Hát igen, PCre nem adták ki. Ezért kell egy nintendo 64 emulátor. A játék 35MB és egyetlen .ROM kiterjesztésű fájlból áll. Ha gondolod tudok linket adni hozzá. Emulátorhoz nem, de emailben küldhető, csak 5MB.
  • haxoror
    #9
    Eddig azt hittem hogy ez csak konzolra jelent meg
  • ScarY MAN
    #8
    egyszeű... szeretnek belekötni másokbe , mert ŐK "felsőbrendűek"(nek hiszik magukat...nc)
  • Toroco
    #7
    Jaj, most nemtom mi olyan nagy szám abban, hogy mellé nyomtam egy betüt. Már írtam a modiknak, hogy szíveskedjenek kijavítani.
  • schrank
    #6
    azt nem tudom hogy mit jelent a "zrlda" de biztos lengyelül van
  • Toroco
    #5
    majd szólok a modiknak hogy javítsák ki :DD
  • Toroco
    #4
    Véletlen R betüt nyomtam E helyett
  • ldavid
    #3
    lol nem elég hogy te elírod, még én is elírom az elírott címet.. xD
  • ldavid
    #2
    zrida?
  • Toroco
    #1
    Hali!

    Játszik mostanság ezzel valaki? Jó lenne ha meglehetne beszélni pár dolgot ha elakadok. Feltettem ma egy N64 emulátort és újra elkzedtem játszani. Már jó pár éve nem játszottam vele, és régen nem vittem végig. Elakadtam a Víz templománál, nem tudtam megölni a főellent. Még az elején vagyok, csak most megyek a Goronokhoz.

    Találtam valami MODot, ami jobb minőségüvé teszi a grafikát, de gőzöm sincs hogyan kell működésre bírni. A readmeben semmi sincs leirva.

    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet kiszedni a szöveget a ROM ból, hogy esetleg lelehessen fordítani magyarra?