17
  • Darth Sith
    #17
    ahogy télen a BKV-n lopják az olajat és nem fűtenek, ebből is kilopják az olajat még szállítás közben/előtt... 1-2 darabnál nem sok, de pár milliós rendelésnél már egészen szép mennyiség összejöhet :)
  • craesh
    #16
    :DDDDDD
  • r4pid
    #15
    És mint ahogy a BKV-nál lenni szokott magyarországra hozzák a selejteket és minden második monitor berobban az olajtól xDDDDD
  • roliika
    #14
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!
  • KoviP
    #13
    Egy darabba nem is kell, de milliós darabszám esetén... :D Nem kell majd meglepődni az olyan híreken, hogy LG mérnökök eltűntek... :D
  • KoviP
    #12
    Nekem is ez jutott eszembe :D amúgy nem hülyeség a dolog, gl Nekik. ^^
  • neoG
    #11
    most még!de jön itt hatalmas olajválság, meg világégés.meg terroristák.természetesen.
  • matt taylor
    #10
    Ebbe nem fog kelleni egy hordonyi olaj:Dcsak pár deciliter az meg 100 Ft sincs
  • Scroll
    #9
    Drága lesz az olaj miatt!
  • L3zl13
    #8
    Különböző szinek: Hallottál már a szubpixelekről?
    Az egyes pixeleken alkalmazható fokozatok már egy másik kérdés. Ha ezt nem tudja, akkor szvsz teljesen haszontalan a cucc.

    Ami azonban az energiafogyasztást illeti, én eddig úgy tudtam, hogy maga az folyadékkristály működtetése nagyon kevés energiát fogyaszt, és amin spórolni lehetne az a háttérvilágítás. Ez a cucc viszont ugyanúgy háttérvilágítást igényel.
  • craesh
    #7
    komolyra forditva:

    viz és olaj oké... egymást cserélik a feszültségváltásra, oké... de ez akkor még mindig csak 2 szin nem? hol vannak itt a tonusok...a szinességröl még nem is beszélve. a fekete és a fehér között is milliárdnyi átmenet van. ez képes legalább arra?
  • craesh
    #6
    ezt már én feltaláltam, szal ez már belevan számolva, tehát csak 4669 lesz ez után is
  • duke
    #5
    Na jo,ha projectoros kijelzot is beleszamoljuk akkor 4669.
  • duke
    #4
    "azt hiszem a 4672. :)"

    Bocs de valahol elszamoltad magad,ez meg csak 4668.
  • who am I 7
    #3
    Nem hogy szurkolnál nekik, h vmi jót hozzanak össze

    DE ha majd veszek 4 elektróvettingolajos monitort, akkor ha kifogy a kocsimból AKKÓR ÁTÖNTHETEM belé a naftát??
  • aDannyBoy
    #2
    azt hiszem a 4672. :)
  • sly007
    #1
    Számolja valaki, hogy ez hányadik kijelző terv volt? :-D