13
  • breckinridge
    #13
    Aki ezt a cikket írta egy ... (nem akarom minősíteni, pedig lehetne).
    Legalább alapvető információkat kegyeskedett volna beszerezni. Marhaságot ír, látszik, hogy fingja sincs a dologról. Gyaníto, hogy az EA-től kapott apanázsért fényezi ezt a sz*rt. De még ha normálisan tenné...
    Ez a cikk a portál szégyene.
  • Vieri85
    #12
    ... mondjuk ha megnézed az első képet, ott a bal alsó sarokban Fussball Manager van, ami ugye Football Manager angolul. Kíváncsi leszek, hogy ezt hogy képzelte az EA. Nem vagyok jogász, de szerintem ez nem szabályos: ezt a nevet már a Sega és Sports Interactive birtokolja.
  • Vieri85
    #11
    Írtam egy emailt az oldalnak, hogy javítsák a dolgot. Eddig még semmi :)
  • cateran
    #10
    Én úgy tudom, hogy a SI a Football Manager Live-ot fejleszti és nem FM 8-at,de lehet hogy tévedek....Az Ea pedig a Fifa Manager 8-at tolja...de persze lehet, hogy már én sem vagyok képben:D
  • Osikaaa
    #9
    remelem nem vasarolta fel az EA a Sports Interactive-ot....me akkor az FM-et se jatszom tobbet
  • Acheron
    #8
    Én még a régivel játszottam anno a 2000/2001 ahol nem volt semmi látványorgia,de valahogy mégis órákig lekötött,és mindig izgúlva nyomtam végig a mecseimet.Nemtom,hogy ezek az újabb fajták milyenek lehet kipróbálom.
  • usstom
    #7
    Elég érdekes, mert ha megnézed a kirakott képeket akkor az van kiirva hogy football manager 08, de megnéztem a linkelt képeid és ott tökéletesen ugyan ez van csak fifa manager van oda írva szoval nagyon érdekes. de mindegyik elött az ea logoja van.
  • illesbela
    #6
    hmm már kezdtem én is azt hinni hogy ez egy FM es cikk
    fifa manager nekem nem jött be, igaz a 2007-es FM sem olyan jó mint a 2005 volt
    2005 ben van csomó sztár akit felfedezhetsz potom pénzért leigazolhatsz, 2007 ben már 1 sincs szval majdnem mindenkinek reális ára van :( és ez gáz
    mindig vannak felfedezetlen zsenik, pont mostanában gondolkoztam rajta hogy elkezdem újra a 2005 öt :) azt ajánlom mindenkinek :)
  • bobka
    #5
    jó hogy a cikk írójának gőze nincs miről ír :)
  • cateran
    #4
    De igen..Az EA csinálja a Fifa managert és a SI a Football managert...jó lenne ha a cikkíró eldöntené melyikről szól a cikk...
    (mondjuk a képek a Fifa manager 8-ból vannak...legalábbis nagyon hasonló:D
  • LasDen #3
    A Football Managert nem a Sport Interactive csinálja?
    Az EA játéka meg a FIFA Manager....én így tudom....a cím hírére már megörülktem egy kicsit, hogy van hír az új SI gémről...de sajnos csak ez....de lehet hogy esse lesz rossz :DDD
  • Csaba42
    #2
    Hmmm? Hozzászólásodből következtetve valóban nem játszottál még vele! Itt nem a foci játszása a lényeg, hanem a menedzselés! Vagyis nem tudsz úgy focizni benne, mint a Fifa-ban - minek is kell még több konkurencia, ráadásul házon belül? Ajánlom, hogy próbáld ki, mert szerintem nagyon jó!!!
  • heyman8909
    #1
    ilyennel se játszottam még. gondolom nem lehet úgy focizni benne amint a fifa07-ben...