22
Mr. Bean On Holiday
  • Ice Cortez
    #22
    Nem sajnos, de szerintem ha beírod a keresőbe hogy Mr. Bean ost vagy valami ilyesmi akkor tuti rátalálsz!

    Amúgy azóta megnéztem még a filmet 2szer és szerintem is jó! :)
    Egyre jobban tetszik! )
  • adsa
    #21
    nem tudjátok mi a annak a számnak a neve ami akkor megy amikor Bean átveszi a díjat és kiírják h Mr. Bean's Holiday? köszönöm. én sztem jó film volt..
  • PJack
    #20
    szar lett a film.
    legalábbis az előzőekhez képest eléggé.
  • gecay
    #19
    szerinte van ugyhogy viselkedj modáy
  • Pheaper
    #18
    nem nagy szám film
  • akyyy
    #17
    de tud, csak ez angol poén. nézz angol vígjátékokat, pl csengetett milord, coolon szokott menni. nem valami erős poénok, pl ülnek egy asztaláál és teáznak, valaki meg csinál valamit. neked ez természetes, de ők halálra röhögik magukat.

  • grizzly21
    #16
    szerintem van.
    mindenesetre a film tényleg nem valami vicces, a poénok abszolúte nem jók, nem tudom miért ir poénokat olyan aki nem tud. bezzeg a Johny English odabaszott. abban a legrosszabb poén jobb volt mint itt a legjobb.
    Ami viszont elég jó az a zene, és a fényképezés szerintem. profi vágójuk volt, meg kameramann vagy hogy hivják az olyat.
  • mod
    #15
    Semmi művészfilmség nincs benne.
  • grizzly21
    #14
    sztem jo
    kicsit müvészfilm, de jo.
  • PíszLávJuniti
    #13
    szerintem "mr bean" legrosszabb filmje.
  • Ice Cortez
    #12
    Én sem vagyok vele annyira megelégedve, az elején én is majdnem bealudtam a moziban, de a végén már voltak jó poénok is :) volt benne ami tényleg jó volt, de összességében tényleg nem valami nagy durranás!
    Én többre számítottam!
  • NeoMaN
    #11
    nagyon nem tetszett
    elcsépelt poénok, idióta sztori
  • Cat 02 #10
    hááát érdekes film :) sejteni lehet a poénokat sajna :(
    legjobb még mindig a kémes filmje a Johny English
  • akyyy
    #9
    hát pedig nem sokat beszél. katasztrofafimbe többet.



    nekünk tetszett, igazán röhögtető. boratnál jobb az tuti-.-
  • Ben C
    #8
    Szerintem ez egy szar. Én sírtam rajta a moziban legalább is.
  • ruffirant
    #7
    nekem nagyon nem tetszett.Sokkal többet vártam ettöl a filmtöl egy nagy csalodás volt.
  • Szabi1991
    #6
    Jó kis film, de egy picit már unalmas...
  • endiboy
    #5
    szerintem is rossz
  • mod
    #4
    Én a sajtóvetítésen láttam már, de nagyon nem tetszett. Egyrészt erőltett poénok vannak benne, másrészt Bean beszél benne. Mr. Bean a régi kis sorozataiban volt jó, azokban a kis etűdökben. De azokban nagyon. Ja, meg talán a Katasztrófafilmben...
  • trogerzsiger
    #3
    Elég szar szerintem, ott lett elcseszve hogy bean beszél benne..
  • baca01
    #2
    én láttam de az igazi katasztrófafilmhez képest (régebbi nagy filmje), cslódás volt:S
    egyébként ez sem olyan rossz, de a moziban sokkal többet vártam tőle
  • Ice Cortez
    #1
    Ki látta ezt a filmet és kinek van meg esetleg?

    Engem érdekelne olyan felirat hozzá, ahol csak a nem magyar szöveget fordítják le a szinkronos filmben! :)