135
Minden függőt ide várok :)
  • Rage47
    #135
    hogy tetszik az új gta-s coke reklám ?:) én most néztem meg, és tök más az eredeti, mint a magyar tvben látható (nem meglepő)
    sztem egész jó:))
  • Nuki
    #134
    mert gyenge sav, és ízesítőként van benne.
    enyhe csípős vagy ehhez hasonló 'ízt' 'hatást' fejt ki amint megkóstolod, természetesen kis koncentrációban ;)

    hogy pontosítsak a szakirodalom szerint
    E338, Foszforsav: savanyúságot szabályozó, antioxidáns szinergista, kelátképző.
  • RIZLA
    #133
    ha tudja vki, hogy foszforsav minek pl a c.colába, irja meg pls......
  • Nuki
    #132
    ha bírod pénzzel :P
  • Deagle
    #131
    Nekem napi egy liter a normális, nem tom az még normális-e
  • bakvarnyu
    #130
    fú hát az elég sok, a napi fél liter az még oké.
  • Nuki
    #129
    igazi függő 1-2 nap után megérzi :P
  • Slash89
    #128
    Próbáld ki, hogy egy hétig nem iszol és akkor kiderül
  • Tertovan
    #127
    en 2 litert meg tegnap is 2-ot...
    es hetkozben napi fel liter...
    mondhatni hogy fuggo vagyok?
  • bakvarnyu
    #126
    ma 3 deci kólát ittam plusz egy üveg sört!
  • Nuki
    #125
    ezt nevezik up-nak
  • ruffirant
    #124
    rég írtak ide.én írok akkor.
  • Nuki
    #123
    forró csoki? :)
  • bakvarnyu
    #122
    Ez, hogy semminek se vagy függője kiegyensúlyozott lelkiállapotra utal. De majd leszel még valaminek nyugi, senki se ússza meg
    A kólától tényleg összetapad a nyálad sőt még a fogaidra is rátapad bosszantó módon de csak akkor ha nem elég hideg!
    De melegen minden folyadék szar sztem még a tea is.
  • Nuki
    #121
    [tapsol]
    de nem azért....
    énis dávid vagyok... meg tudom érteni...
  • Nuki
    #120
    látod nekünk szűzkurváknak [semmi függőség]ez a sorsunk
  • ScarY MAN
    #119
    minden függő ezt mondja
  • Rise Against
    #118
    soha nem értettem, hogy lehet függőnek lenni. a kóla geciszar, és még a nyálam is összetapad tőle :c
    cigire sem tudtak rászoktatni, alkoholt is mértékkel iszok (tábor óta, mikor haver táskájára azt hittem, hogy wc), a kávét sem szeretem, a koffeinre nincs szükségem. Fú, tök tiszta vagyok. És lehet, hogy mindannyótoknál hamarabb halok meg -.-
  • Balidani
    #117
    multkor nem bírtam meginni fél liter kólát mert túl édes volt Hozzászoktam a sörhöz. azon kívül már csak vizet iszom.
  • hunbasser
    #116
    hát,én annyira sokat nem ittam,max 4-5 dl naponta,de ez már nálam soknak számított.de szerettem a kólát,ma ittam 1 dl-el,de már nem hiányzik,nincs elvonási tünet,semmi sem :D

    szóval,én azt mondom,érdemes róla leszokni,mert tényleg méreg,és azért annyira nem olyan jó,h ne lehessen róla leszokni(legalábbis nálam ez a helyzet)
  • Balazs15
    #115
    napi 2 liter kola = halál
  • Sir Quno Jedi
    #114
    Na én is keményen kólás voltam régen, de leszoktam fullra. Nagyritkán iszok, de ez évi pár alkalom. Legutóbb is csak lime-mal és Carolines-szal ittam koktélba. És hogy hoyg szoktam le??? Elárulom, DIABÉTESZ! :D
  • Slash89
    #113
    Szerencsére én nem vagyok függő
  • ruffirant
    #112
    akkor is furcsa ize volt..áhh soha többet nem veszek
  • hunbasser
    #111
    az is hozzátartozik a dologhoz,h pl. a citromsavat is E betűvel írják(azt hiszem E330),és azért a citromsavval semm gond nincs.
  • ruffirant
    #110
    olvastam ezt a topicot és ki akartam próbálni.lemegyek a boltba hátha van.nincs.jó veszek mást.boleró kolát vettem.elkészitem.az a barnás lötty nem emlékeztetett a kolára de megittam mind a másfél litert.utána megnézte mit ittam meg.csak 10e-btüs szarság volt benne 7 felett elvileg nem egéséges.a kofola csak jobb lehet.mindenki igyon azt!!
  • hunbasser
    #109
    yahh,mondjuk az hozzátartozik,h én is akkor kezdtem el aktívan kávézni...
    akkor nem kólafüggő,hanem koffeinfüggő vagyok :\

    elvonási tüneteim nincsenek,szerencsére.erős vagyok,és ez a lényeg.
    bár a kólát sem a koffein miatt ittam,a kávét sem ezért iszom,mindkettőt az íze miatt iszom/ittam,szal nem tudom...

    Slash89:köszi :D te is függő vagy? -.- egyébként olyan nincs,h exfüggő,ezt egy drogfüggő mondta nekem is,aki már több éve tiszta,mégis függőnek mondja magát,mert az :) meg amúgy azt hiszem a Prison Breakben is volt,h nincs exfüggő :)
  • j0nNyKa
    #108
    elvonási tünetek ellen mivel küzdesz ?!?!
    nekem a koffeintapaszt javasolta az orvos, de nem vált be, csak rászoktam tőle a kávéra is
    :[
  • Slash89
    #107
  • hunbasser
    #106
    ááá,azt hittem,h legalább kapok vmi tapsot...tudjátok,mint amikor pl drogfüggők körben ülnek,egy csoportban vannak,és mondják egymásnak az élményeiket.

    -Sziasztok,Dávid vagyok és kólafüggő.
    -[többi függő] Szia Dávid!
    -Már 8 hónapja nem ittam egy korty kólát sem.
    -[többi függő] *taps
  • bakvarnyu
    #105
    akármi mást iszok hiányérzetem van, jó jó de nem az igazi (pl tegnap valami rostos gyümölcslevet) .
    Persze a sört nem ide számítva, ez csak üdítő topik.
  • Nuki
    #104
    szóval a változatosság az smafu?! :D
  • bakvarnyu
    #103
    én is, az a helyzet más üdítőt már nem is nagyon szeretek semmit csak ezt az íze miatt, nem lehet vele betelni.
  • bp
    #102
    Dr. Pepper?
  • Nuki
    #101
    nem taszít, csak írásba szajnos nem lehet becsempészni hangsűjt (irónia) :D

    mellesleg az ilyen multivitaminos bigyók, amik állítólag egésségesek, azok ízlenek ^^

    szép ték volt :P
  • mahalo
    #100
    Hát ha taszít ami egészséges akkor lehet :)
  • Nuki
    #99
    szóval azért nem ízlik mert egészséges... :P
    (najó gyümölcslevek ízlenek, amelyik állítólag 100%os is:)
  • mahalo
    #98
    A kofola azért annyira nem mint a sima kólák. Cukor, koffein fele annyi van benne + 14 gyógynövény
  • Nuki
    #97
    a koka kólában sincs:D

    ezek szerint mindkettő ugyanolyan káros, de a kóla olcsóbb :D
  • mahalo
    #96
    A cigiben :)