26
  • MaggotCorpse
    #26
    ohh köszi igy legalább érteni fogok belöle valamit:)
  • hykao #25
    Várj a hétvégéig szvsz, akkor letölthető lesz a magyarítás az INSTINCT-hez is.
  • MaggotCorpse
    #24
    én már végigjátszottam és eleggé lehangolo volt hogy a játékot hard fokozatba 2 és fél ora alatt végig lehet vinni!az a össze vissza ugrálo "ember" nagyon durva a játék legerösebb ellenfele csomot kell löni rájuk hogy meghaljanak de párszor megsebez és már véged is!graf nem lenne rossz de valamiért nálam is akadt mint az állat!szoval megértem azt a 10%-os értékelést.ha még dolgoztak volna rajta akkor egy jo játékot kaptunk volna de igy sajna meg a süllyesztöbe.de azért a filmre kiváncsi vagyok csak kelle hozzá egy magyar sub :)most neki látok az instinct-nek remélem jobb lesz remélem hasonloan jol fogok szorakozni vele mint a yae esetébe
  • hykao #23
    Na sikerült elindítani, de elég érdekes. Először is rohadtul akadozik valamiért, másodszor is elég összecsapottnak tűnik. Lehetett volna sokkal jobb is, de hosszú - a filmből vett - átvezetők után zavaros küldetések érkeznek...:S Amikor már azt hinné az ember, hogy a filmben amúgy egy lövéssel leterített ugra-bugra madár sosem fingik ki, egyszer csak vége, és már jön is a következő átvezető, majd zöldövezet, ahol a megadott iránnyal ellentétesen indulva máris betölt egy másik feladatot...

    Egyelőre elég összevisszának tűnik nekem, és félek a későbbiekben sem lesz összeszedettebb, és nem véletlenül adtak kemény 10%-ot neki az AG.ru oldalon az értékelésnél...

    (egyébként erős a gyanúm, hogy eredetileg az INSTINCT készült volna a Paragraph 78 játéknak, de valamiért ez "útközben" megváltozott...)
  • strebacom
    #22
    Hát nekem ilyenek a texturák, vagyis átlátszik minden, miért??











    Amúgy iszonyat szarul van optimizálva, de ez az átlátszó dolog idegesit!!

  • Kaslerka #21
    Jah és még valami. Az elsö négykézláb szaladó ember meghal ám egy idö után, csak kitartás... :) Ha majd elindul, érted majd mire gondolok. :))
  • Kaslerka #20
    Nekem is elszált elöször. A psych chipes progival lépett ki. feltelepitettem a progit utána leszedtem és valahogy elindult. A játékot meg kb 4* telepitettem fel mire hajlandó volt elindulni. A felbontást átállítotam 1400*1050-re amin játszani szoktam, már akkor sem indult el. 1280*1024-be ment. Van baja...
  • grebber
    #19
    Nekem az Instinct csinálja ezt :(
  • hykao #18
    Nekem egyelőre el sem indul. Pályabetöltés közben elszáll...
  • Kaslerka #17
    pffu srácok, ez fényévekre van az instinctől. :( Bug hegyek. A házikóba belóg a fű, meg ilyenek. Kár érte.
  • hykao #16
    Remélem az ékezetet is meg tudjuk oldani majd, meg a többit, amit nem tudtál. Csak legyen idő vele foglalkozni...(mert ugye közben van még INSTINCT meg You Are Empty fordítás is...)
  • grebber
    #15
    A menüvel abszolute semmi gond mert a nagyát én is megtudtam csinálni persze a fránya ékezet nélkül!
  • hykao #14
    Ez is fent. Tessék a szokásos lelőhelyekre fáradni... :) (majd a menüre is ránézek ha kész az INSTINCT menüje teljesen...)
  • grebber
    #13
    Menü magyarítás ékezetek nélkül és kb 85%-os mert volt pár graf beállítás amit nemtudtam hogy micsoda!
  • Kaslerka #12
    Kinevezünk Téged tiszteletbeli RUS-FPS feltöltőnek. :) Várom a szokásos helyen. :)
  • hykao #11
    Lehet. :)
  • MaggotCorpse
    #10
    hali!hykao felrakod majd a szokásos helyre?
  • grebber
    #9
    Privát ment!
  • Kaslerka #8
    Képek
  • Kaslerka #7
    A képek alapján ez az instinct. A játék eredeti honlapján nem igy néz ki. Már eleve a kijelzések is mások.
  • hykao #6
    Na és honnan szerezted meg? (közben raktam be bannert) innen?

    Itt egy kis bemutató a filmből: KATT
  • dozso78
    #5
    A menű magyarítását fel tudnád tenni valahová,
    mert nam nagyon tudok eligazodni benne.
    Köszi előre is.
  • grebber
    #4
    A képet nem én csináltam :D
    Minden minimumon ennél kb 5x rondább.
    Majd teszek be képeket ha megtaláltam az ideális beállítást!
  • zoolee
    #3
    Viszont így majdnem minimum graffon eléggé laposnak tűnnek egy-két helyen a textúrák.
  • zoolee
    #2
    Juujj...ez most teccet meg...:)))))
  • grebber
    #1
    A Gaijin Entertainment és az 1C Company gondozásában készült a Paragraph 78 című FPS, melyben egy nyugdíjas kommandó tagjait kell irányítanunk.
    Csapatunk tagjai mind veterán, már visszavonult harcosok, akik most egy új küldetés erejéig kénytelenek megint összeállni. A cucc egy horror elemekkel dúsított FPS.

    info: Gamekapocs



    További képek

    Megszereztem a játékot elsőre nem akart indulni.Leszedtem a legújabb Ageia drivert ekkor már elindult.
    Orosz nyelvű a game.Menüjét kb 85%-ba megcsináltam magyarra igaz ékezetet nemsikerült kisajtolnom belőle de jobb mint az orosz!
    Elsőre mikor még orosz volt a menű alapbeállításokkal akadt ,de olyan szinten hogy azt kevesen tudjátok elképzelni.
    Ekkor néztem rá lehet-e magyarítani és szerencsére angol szöveg volt az orosz mellet így könnyedén megoldottam.
    Minden levettem legalacsonyabbra meg kikapcsoltam amit lehetett igy már jól fut viszont ocsmány ronda.
    Végig fogom zongorázni mi az a beállítás amive még jól fut és valahogy ki is néz majd.
    Maga a game hát nemsokat mondhatok eddig ,mert toltam vele kb 10 percet csak a beállítgatások miatt.
    Első feladat valami megvadult csokát kellett likvidálni aki csapkodott a kezével meg ugrált összevissza persze a fél teste belelogott a talajba mert miértne :D és én + 3 játékbeli társamnak kellett jópár perc mire végre megdöblött a szemét!