13
  • Goth
    #13
    nekem csak 2 :C
  • Goth
    #12
    NuNa :DASDAdd
  • zola2000
    #11
    Mikor jelenik meg, dsre?
  • mgenya911
    #10
    töööök jooooo !
  • NEXUS6
    #9
    De ez a Péló gyerek sem rossz!;)))
  • sylverangel
    #8
    wáááá :)

    irtó aranyos, ez nekem kell :)
  • Indigo
    #7
    Szerintem becsülendő a szándék. Maga a játék amúgy jópofa, és igényesen el van készítve, de nem jutottam túl a főmenün se... Kár hogy nincs meg angol nyelven.
  • schrank
    #6
    a kislány: NUNA ez teljesen természetes hogy ő a "nuna"
  • gyuri12
    #5
    Nu Na:D ez csak nekem furcsa név?:D
    amúgy most töltöm
  • Szaruman
    #4
    "három gyermek: a kislány Nu Na, és két fiú, a tréfamester, kövérkés Paloe és a fürge Csam."
    A bal oldali fiú?:)
  • Morden23
    #3
    Detto, de szerintem majdnem mindenkinek megvan az a bizonyos négy, aki nem szűz, vagy nem épp most veszíti el :)
  • Morden23
    #2
    Hűha, mi lesz itt!

    Már előre látom a gyermekeik lelki üdvéért aggódó szülőket, akik a kereszténység égisze alatt megvédik őket ettől a messzi-messzi kelet felől érkező agymosástól.

    Viszont annak ellenére, hogy aranyos és adott esetben igényesen jópofa alkotás is lehet ez a Freestyle Buddha, Hippie Buddha, Bully Buddha és Senior Buddha kvartett, azért a játékokba beépített propagandától még mindig hupililát okádok, legyen az vallás, nacionalizmus, politika vagy akármi.

    "A játék ingyen kiosztott 10 ezer CD-romja nagy sikert aratott a kicsik között, de le is tölthető."

    Az viszont tisztelendő, hogy legalább a bizniszt is buddhista módra csinálják. (na persze ez csak a "beetetés" általános alkalmazása, legalábbis könnyen lehet)
  • menpe
    #1
    na az 5 parancsolatból 4 megvan