849
mit gondoltok az energiaitalokról?
  • Ferenc4
    #849
    Bomba! Uborka-Lime izű.
    Meg lehet inni de többet nem veszek.
    Kiváncsi voltam az ízére, tescóba 199 Ft.
    Az addig rendben van hogy gyümölcs ízesítésű sok van de zöldség ízű az elég furcsa.
    Elfogatható íze van,rosszabbra számítottam.

  • zetortraktor
    #848
    Naponta 100 jön ki kábé, de az energiaitalnak az a lényege, hogy nem kell új. Az ember a sok hatástalan vacak mellett megtalálja azt, ami valóban segíti a munkában, ébren tartja és használja, a többire rá sem néz.

    Aki divatból issza, azt persze ez nem érinti. De előtte ott a net, mindefélét lehet rendelni.
  • COD Black Ops
    #847
    ismertek valami jó és új energiaitalt?
  • COD Black Ops
    #846
  • schrankszekrény
    #845
    400ft/0,5L-es áron el is várjuk MonsterPapától , hogy legyen benne egy kis pity-puty ...
  • Systore #844


    te jó ég!
  • kalapos01
    #843
    Csak koffein és semmi taurin, gondolom. Akkor ez nem energiaital, hanem csak stimuláló. Normális már alig van a piacon. Na, de az új törvény most már ezeket is adóztatni fogja.
  • Ferenc4
    #842
    Mostanában ilyet iszok,145Ft és finom gyümölcsös ize van.koffeintartalma.32mg/100ml.

  • ForzaInter
    #841
    igen ez a baja burnnek, hogy túl van cukrozva.

    sima burnbe van 155 kalória. az baszott sok..
  • Borg
    #840
    Túl van cukrozva, csak úgy mint a sima burn.
    Az íze amúgy arra a szőlőre emlékeztet, mostnemtom mi a neve, ilyen vastagabb kék héja van, és jellegzetes íze.
    Ha nem lenne ennyire édes, akkor még jó is lehetne, mert az szakanyag is benne van (még).
  • ForzaInter
    #839

    ezt próbálta már valaki? én most ittam. szerintem elég jó, bár egy kicsit talán túl édes.
  • dresden1
    #838
    A Bomba rég nem klasszikus energiaital, rég kiirtották belőle a koffeint, de ma már más sem nagyon van. Ha jön egy új törvény, akkor arra is megy majd a stimuláló ital, mert az energiaital felirat már hazugság rajta.
  • dresden1
    #837
    Ezt már megdumáltuk lent, de ettől még kár, mert hasonló ízű cuccok vannak sokkal olcsóbban is mindenféle szar koffein és egyéb nélkül. Biztos, hogy megéri?
  • ForzaInter
    #836
    nálam a kis üveges bomba legjobb, ha klasszikus energiaitalról van szó

    amúgy burn
  • Drephis
    #835
    ...a red grape nem nagy szám, utóíze jó

    #832: ezeket a Hell szarságokat csak ki akartam próbálni, nálam számít az íz is.
    #829: mi a gond vele? én legtöbbször azt iszom, szerintem jó
  • Narusco
    #834
    csak az íze miatt iszom, ha iszok
  • ForzaInter
    #833
    szerintem elég sokan az íze miatt isszák..

    én nem iszok/veszek olyan energiaitalt aminek szar íze, még ha jó a hatása is.. olyan kell aminek jó az íze és van hatása is. mindkettő számít.
  • dresden1
    #832
    Nem csak annak, de kit érdekel az íze, nem hiszem, hogy lenne olyan, aki az íze miatt iszik ilyesmit. Az íze hiába jó, ha nincs benne az, ami miatt energiaital az energiaital. Hatástalan szar sajnos. Más kérdés, hogy a Hell hülyének nézi a fogyasztót és neki van igaza, mert a fogyasztó meg beszopja, hogy "strong".
  • Drephis
    #831
    Hell Strong Apple íze kifejezetten jó :)
  • acsati
    #830
    én szeretem :)
  • ForzaInter
    #829
    ez az adrenalin energiaital rossz.
  • dresden1
    #828
    Akinek nem inge... Lehet, hogy te nem találkoztál olyannal, aki menőzésből iszik valamit, aminek decije 200-300 forint egy szórakozóhelyen, pedig a szomjot olcsóbbak is lehet oltani.

    Az normális, ha valaki energiaitallal tartja fenn magát, mert az energiaital erre van. Azt nem írtam, hogy ezzel tartom fenn magam, ott nem tartok, de ha tanulni vagy melózni kell és bealszok majdnem, akkor egy doboz és máris megy minden rendben. (Aki akar kávézzon, nem tudom kinek van kedve meleget inni napjába 4-szer.)
  • dresden1
    #827
    Mondom, hogy már az sincs sok helyen. A Bomba az elmúlt egy évben 10 mg alatt volt (ki sem írták, hogy mennyi, éppen ezért), most lehet, hogy visszatértek. Koffein sok mindenben van, ezért nem ér semmit az olyan, mint a Hell Strong, mert hiába van benne koffein, az energiaital nem azért hatásos annyira. Hanem az egyéb vegyianyagoktól, amik hatnak a koffeinnel. Erről ezer helyen olvashatsz.
  • Narusco
    #826
    hááát ez kész, mi az hogy ostoba tiniket akik az ízük miatt isszák?
    az normális ha te ilyennel tartod fennt magad? miért nem kávézol akkor már?

    nem akarok beszólni azoknak akik azért isznak ilyet hogy éberek legyenek, de ez a kijelentés... bazdmeg
  • Aquir
    #825
    meg a Placebo hatás :)
  • Borg
    #824
    Teljesen mindegy ki hova ment, meg miért, a 32mg/100ml koffein akkor is ott van.
    Ezt max az nem érzi meg, aki literszámra önti magába, és már rég koffenfüggő lett, és jóval nagyobb dózis kell neki ahhoz, hogy érezze a hatását.
  • dresden1
    #823
    Mert kipróbáltam? És mert nem a koffeinnek van hatása, hanem a koffeinnel kölcsönhatásba lépő anyagnak, ami általában a taurin, és ami nincs már benne.

    Az a 90% pedig rég nem 90%, amióta egy csomóan lementek 10% alá a törvény miatt.
  • ForzaInter
    #822
    multkor vettem én is egyet, nem rossz.

    de nálam még mindig a kis üveges bomba a no1.
  • Borg
    #821
    Miből gondolod hogy nincs hatása? Ugyanúgy 32mg/100ml koffein van benne, mint az energiaitalok 90%-ában.
  • dresden1
    #820
    Gyenge, semmit sem ér, nincs hatása. Az íze ilyen szempontból rohadt mindegy. Egy energiaitalnak az a lényege, hogy hasson. (Látom, már néhányat át is írtak stimuláló italra, amikből a törvény miatt kiszedték a koffeint és/vagy taurint.)

    Viszont jó hír, hogy talán visszakerül a koffein/taurin, mert nemsokára minden italra rámegy az adó, nem lehet majd trükközni, ahogy szinte mindegyik teszi, így szépen felmegy az áruk is, plusz ugye 18 éven alul majd nem lehet venni, az talán leállítja azokat az ostoba tiniket, akik az "íze" miatt isszák.
  • Borg
    #819
    Én is ezt iszom mostanában. Egyszerűen jó meggy íze van. Majdnem olyan jó, mint a Tatanka.
    (míg a watt cherrynek pl totál mű)
  • Ferenc4
    #818


    jó ízű...Nem az a unalmas tutti-frutti.
  • Dynamic
    #817
    Szerintem konkrétan a Mojitora hasonlít.
    Egyébként Gilroyban is van a hagyományos tutti-frutti, de azt még nem kóstoltam.
  • zetortraktor
    #816
    Gondolom <10 koffeines. Akkor csak üdítő. Annak rohadt drága.
  • ForzaInter
    #815
    ilyet ittam csak az citromos/menta izű volt.. nem volt rossz de pénzt nem adnék érte.
  • Ferenc4
    #814
    Citromos üdítőre emlékeztet az íze,a doboz külseje is szép.A cba-ba 169ft. gilroyspecial.hu


  • kalapos01
    #813
    Íz és közel sem hatásos annyira. Napi max egy, és nem minden nap és máris jobb vagyok, mint pár tini, aki képes az ízéért inni, és nem azért, mert segít a munkában. :)
  • Borg
    #812
    Én pl az ízét nem bírom a kvnak.
  • Narusco
    #811
    akkor miért nem kávézol? tönkre fogod vágni magad ezekkel ha ennyit iszol
  • kalapos01
    #810
    Az most nagyon nem tud érdekelni, hogy minek milyen az íze. Ha íz miatt innék, akkor gyümölcslevet innék sokkal olcsóbban.

    Speciel nem is tudom, hogy milyen a Burn vagy a Monster íze. Megiszom, elfelejtem, ennyi. Az a fontos, hogy ne aludjak el, tudjak dolgozni, ha kell napi 16 órát vagy hajnal háromig.