53
Havidijtalan
  • DeletexX
    #53
    Tolja még ezzel valaki ?
  • Azael
    #52
    Am van honlap és fórum is. A fórum: http://sotnw.forumx.hu/
    A honlapunk: http://www.granadoespadahun.lapunk.hu/

    Várunk mindekit sok-sok szeretettel ^^ Főleg én lool
  • Azael
    #51
    Bristia szerver :O
    Ames_Mortes klán. Sachar a vezető, de írhatsz Perverznek vagy esetleg nekem. Én DiRivombrosa vok ;D Az all chatben "Név szöveg. Így tudsz whispelni.
  • seyena
    #50
    esetleg tudna valaki mondani egy olyan servert ahol van egy magyar klán?
    köszi
  • shayra
    #49
    Hello! És most szedem le a játékot. Szal megyek én is :D
  • csgj
    #48
    Hát én UK/DE-ből csak PVP szervert láttam, úgyhogy kénytelen voltam US-re menni -.- Nem sok mindenkivel találkoztam, de gyönyörű a játék, és az a család alapú irányítás is nagyon tetszik. Tehát igazából egy egész csapattal nyomulunk. Egy apró bajom azért van vele... Nem jön be, hogy nem lehet változtatni a karakterek arcán "-.- Mindenki ugyanúgy néz ki :P
  • VadKacsa
    #47
    A listáról a második Amire azt írja hogy Europe szóval én ott játszom az Illies nevű szerveren vagy melyiken UK/DE azt hiszem ! Ha valaki van még ott írjon már ide valamit pls! :)
    Aki meg most kezdené annak : http://www.swordofthenewworld.com/
  • VadKacsa
    #46
    Nem tudom ki mennyire foglakozik ezzel a játékkal de találtam vallami érdekeset számomra!


    Official Websites

    * (Korean) Granado Espada Korea
    * (English) Sword of the New World N.A. and Europe
    * (English) Granado Espada Oceania
    * (English) Granado Espada Singapore
    * (Japanese) Granado Espada Japan
    * (Vietnamese) Granado Espada Viet Nam
    * (Thai) Granado Espada Thailand
    * (Chinese) Granado Espada Mainland China
    * (Chinese) Granado Espada Taiwan
    * (English) Granado Espada Philippines
    * (English) Granado Espada Malaysia
    * (English) Granado Espada Australia and New Zealand
    * (Russian) Granado Espada Russia


    Forrás: http://en.wikipedia.org/wiki/Sword_of_the_New_World
  • VadKacsa
    #45
    Hallo!
    Quest leirást lehet találni vallahol a játékról ? :\
  • Hydroceph
    #44
    meg még jo h van 5 topic és mindegyikben másmás info =/
  • Hydroceph
    #43
    megkésve bár de törve nem...
    megjöttem! :D kiprbalom ezt a hulladék mmot is, bár valszeg 15 percnél tovabb nem fog lekotni, eddig csak gw meg l2 fogott meg, szoval
    lenne kemény két darab kérdésem, leeht 1 karival is, v muszaj 3al menni?
    nem igazan tudnam magam beleélni a gammába ha néha Pstike néha Ferike egyszermeg Annácska lennék, vagy hogy muxik ez?:) jah és magyarok?
    v felejtos?
  • Jockey
    #42
    HAHÓ SENKINEM TOLJA?
  • Jockey
    #41
    szasztok!

    Letöltöttem én is, igaz még semmit nem láttam belőle, de van aki játszik ezzel?
  • Borg87
    #40
    Minden jót mindenkinek vagy mifene meg bujék.
    Szóval UK szerveren akik vannak magyarok azok írjanak már valamit pliz.
    Ha lennénk kicsit többen akkor kilehetne fundálni ,hogy valami magyar klánszerűséget csináljunk, igaz mégnemtudom ,hogy hogyan kell klánt csinálni de akkor kitalálhtanánk. Jelenleg rendelekzésemre áll 3db 35lvl karakter. És ismerek még pár magyar embert öszesen 4 et :) Akiekkel néhe ventrin is dumálunk.
  • LeoN0001
    #39
    Sziasztok
    Most kezdem a játékot melyik szerverre érdemes felmenni, hol van a legtöbb magyar?
  • Mosza
    #38
    Most töltöm a játékot! Kíváncsi vok milyen! Aki játszik küljön már egy privátot!
  • savior
    #37
    en jatszom meg vele, de mar megint olyan helyen vagyok, ahol csak allni kell egy helyben...
  • Gubberx
    #36
    nekem indításnál dob vmi exe hibát és kilép, próbáltam már mindent de semmi :(
  • bodesz
    #35
    na senkisem tolja a gamet? :O :S
  • savior
    #34
    ez csak kis szinten van igy. ahogy haladsz elore egyre inkabb a skillekre vagy utalva meg mozognod kell, foleg hogy ha normalis tempoban akarsz haladni. persze csinaljak egy joparan hogy valahol megallnak aztan orakig ott olnek egy helyben
  • savior
    #33
    harcstilust valtani nem tudja valaki hogy lehet? back guarddal kezdtem, es vettem egy konyvet, amit felolvastam es mostmar megjelent a hack 'n' slash stilus is, de a kepzettsegeit megse tudom hasznalni.
  • CS@
    #32
    Hát, hogy őszinte legyek nem csodálom, igazából az ellenkezőjén csodálkozok, hogy volt, aki eddig pénzt adott érte. Sry nem akarok senkit megbántani, mert azon én is ledöbbentem, hogy ez a játék valami meseszép a karakterek a ruhák az egész világ egyszerűen gyönyörű, egyedi 5let ez a 3kari 1xre is, de ennél sokkal több pozitívumot én nem nagyon találtam benne. Akárhogy cifrázzák szépítik a küldetések leírását, amikkel én találkoztam azok tulképp mind egyszerű és elég unalmas hentelésbe fulladtak.
    Viszont mindez nem is baj, mert a hölgyek dekoltázsát nézegetve a francnak van kedve bármiféle küldetést is elkezdeni mikor a vérfürdő helyet ilyeneket is nézegethet :)
    Ami még kimondottan nem volt szimpatikus(bát tudom ez a jellemző és erre van igény) az a harc azon része, hogy itt aztán letámasztom magam egy sarokba és életem végéig ott AFKolhatok.
  • savior
    #31
    teljesen ingyenes lett a jatek. aki penzt akar ra szanni, annak vannak extra tartalmak
  • JaSoN HuNTeR #30
    nos mit lehet tudni mostanság a játékról?
  • Lyan Kyj
    #29
    ugyanaz a kettő, a Granado Espada volt az eredeti cím, később alcím lett.
  • magus
    #28
    valaki elmondaná, hogy mi az összefüggés a granado espada és a sworf of the new world játék között?
  • mck
    #27
    Sziasztok! valaki megutdja mondani, hogy hogyan tudok felmenni a beta tesztre, mert regeltem de semmit nem küldtek vissza meg a másik regnél valami kulcsot kérnek:S! előre is köszönöm
  • Lyan Kyj
    #26
    hm, kép topicja is van:)
    az első

    Pre-open már elkezdődött.
  • JaSoN HuNTeR #25
    Hamarosan Béta Teszt!
    Új Honlap
  • JaSoN HuNTeR #24
    Hamarosan Béta Teszt!
    Új Honlap
  • JaSoN HuNTeR #23
    Királyak köszi!!!
  • sweech
    #22
    képek

  • JaSoN HuNTeR #21
    nos valaki talált-e olyan oldalt?
  • tigeroo
    #20
    japánosak a karakterek...náteccik
  • JaSoN HuNTeR #19
    Valaki berakna egy olyan linket ahol képek és leirások vannak a játékról?
  • magus
    #18
    hopp, hülyeséget mondtam, a 3 karaktert úgy olvastam mind a 9 dragonsban, hogy 3 karaktered lehet, nem hogy egyszerre viheted őket, na ez már meggyőzőbb, sry-.-
  • magus
    #17
    a features lista nem túl meggyőző. 3 karakter, húúú, micsoda újítás, karaktercserélés, kínaiak előre. nulla craftrendszer :/

    egyetlen ami nagyon tetszik az a grafika, tetszik a design. habár ugyanolyan mint a többi tetszik ez a korstílus.
  • JaSoN HuNTeR #16
    egyszere*
  • JaSoN HuNTeR #15
    Egyszeret három játékost kell irányitani!
  • Bucser
    #14
    Ez szubjektív vélemény:) PL Berserkben is europid ruhákba mászkálnak az emberek:)