192
  • RiziRAchado
    #192
    O.K. Átmegyek, bár én nem emlékszem, hogy írtam volna az nsre, de ez nem jelenti azt, hogy nincs igazad.
  • ForzaInter
    #191
    csáó gyere az nsre, odaszoktam írni, már látom írtál korábban is oda.
  • RiziRAchado
    #190
    Attól féltem, hogy a Flyerstől is kikapunk, és megint 20 felett leszünk. Most már csak két hely választ el bennünket a play-off-tól. Be kell jutnunk a 16-ba és ott megragadni.
  • ForzaInter
    #189
    rohadt sok meccset játszottunk idén hosszabításban, nem baj 1 pont se olyan rossz... Jokinen kezd beindulni.
  • RiziRAchado
    #188
    Hát ez a 3-4 nagyon nem hiányzott, bár az egy pont azért egy pont, de jobb lett volna kettő.
  • ForzaInter
    #187
    ez már mesébe illő:D kezd összeállni a csapat.
  • RiziRAchado
    #186
    El sem hiszem. Zsinórban a harmadik győzelem.
  • RiziRAchado
    #185
    Igen, remélem, ez csak a kezdet!!!
  • ForzaInter
    #184
    na végre nyertünk rendes játékidőben.

    LeCav
  • RiziRAchado
    #183
    Holnap a Buffaloval játszunk idegenben. A negyedikek a ligában. Nem sok jóra számítok, bár egy 1-0-ás győzelemnek is tudnék örülni.
  • RiziRAchado
    #182
    Végre csont nélkül nyertünk, és milyen fantasztikus játékkal. Mentek, mint az ördögök. Lecavalier két olyan gólt lőtt, hogy majdnem beszartam a szépségtől.
    Ami nem tetszett, az a kapura lövések száma.
  • RiziRAchado
    #181
    Én most megint semmit sem értek. Vásároltunk egy rakás jó játékost. Nálunk játszik egy 1/1-es csatár. Új edző van. A liga két majdnem leggólképesebb játékosa is nálunk van. Akkor miért nem lövünk gólokat, és miért nem nyerünk meccseket?
  • ForzaInter
    #180
    beszarok, végre nyertünk:D
  • RiziRAchado
    #179
    Végre megvan az első győzelem, még ha hirtelen halálban is!!! Bár ha simán nyertünk volna, beértük volna az Atlantát pontszámban.
  • RiziRAchado
    #178
    Egy hete nem ismerem az erdeményeket, de hogy megint a 27-ek vagyunk 0-2-2-vel ez egyszerűen elképesztő. Új edző, új játékosok... Hát nem tudom. Igaz, hogy még 80 meccs van vissza, de ez a kezdet elég szomorú jövőt vetít előre számomra.
  • RiziRAchado
    #177
    Na jó! Akkor maj 11-én.
  • RiziRAchado
    #176
    Hát ez nem jött össze. De holnap lehet javítani.
  • ForzaInter
    #175
    St. Louis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ForzaInter
    #174
    második harmadban nullák voltunk
  • RiziRAchado
    #173
    Sajnos most már jobb a Rangers. 0-1
  • ForzaInter
    #172
    6-0 ide
  • RiziRAchado
    #171
    Nem játszunk rosszul, csak nem tudjuk kihasználni a helyzeteket.
    Jól elbeszélgetek magammal.
  • RiziRAchado
    #170
    Csak nem Prágában vagytok?
  • RiziRAchado
    #169
    Skacok! Kezdődik!!!
    Tippeket, esetleg esélylatolgatást kérhetek. Bár nyilván fontosabb most a meccs.
  • RiziRAchado
    #168
    Köszi!
  • jbal
    #167
    http://tsn.ca/nhl/teams/transactions/?hubname=nhl-lightning
  • RiziRAchado
    #166
    Sziasztok! Végre egy hónap után ismét él a fórum. Nekem sajnos nincsenek újabb információim. Ti hogy álltok ezzel?
  • jbal
    #165
    hát tavaly jobbak voltak.de ők is elbaszták most.
  • ForzaInter
    #164
    mivan az atlantával, lassan florida is jobb lesz
  • jbal
    #163
    hát ha mindenkinek összejön hogy a legjobbját tudja hozni akkor igen
  • ForzaInter
    #162
    Ouellet meg ki is hagytam, ő benne is min 50 pont, ha végig tolja szezont.
  • ForzaInter
    #161
    baló ide gyere vitázni:d

    na szóval

    St Louis-LeCav-Prospal hármasban közel 300 pont benne van, Stamkosba is simán benne vagy olyan 80 pont ha jó lesz (kétlem hogy szar lenne, nem hiába no 1) Vrbata,Malone kettősbe is min 50 pont, Halpernbe legalább 40 ami 3. sorosként elig jó, Jokinenbe is ha jó legalább 60 pont, Recchi-Roberts kettősbe is min 80 pont benne van, Craigbe is olyan 40 pont ha jól tolja, Artyukin,Bochenski,Ward,Hall,Smith,Tarnasky meg csak kb 4 soros emberek, nekik nem a gólövős a lényeg, védelem az fos azt tom, oda min 2 ember kéne... de ha támadó szekcio jó lesz akkor nem lesz gond.
  • RiziRAchado
    #160
    És ahogy olvastam, egy jegy nem egy-két euróba kerül.
    Mindegy. Itthon a fotelből sem rossz nézni. Bár a hangulat...
  • jbal
    #159
    nincs már jegy
  • RiziRAchado
    #158
    Betojok! A Tampa Prágában játszik nyitó meccseket a Rangers-szel? Nem kellene átruccanni?
  • RiziRAchado
    #157
    Van még idő egy ütőképes csapat felépítésére, és lesz esély a play-offra, de csak arra.
    Ha Melrose 13 éve nem működött edzőként, semmi jót nem lehet tőle várni. Vagy éppen ez lesz az egyik adu. Ha-ha!
  • RiziRAchado
    #156
    Azért ezek a nevek nem olyan rosszak. Csak a gond valóban az, hogy a védelmet kellene erősíteni, nem is beszélve a bérfeszültségről.
  • ForzaInter
    #155
    leigazoltuk, Malonet és Robertset Penguinsból:|||||||||www

    de minek? táamdó sorunk eddig is jó volt, nem ott van aprobléma, ha hátul, oda kéne hozni embereket vazze, és Malone 8 millát fog keresni!!!!!!!! WTF? Leca 7,1-et keres, St. Louis meg 5 millát, normális ez az uj tulaj? befosok komolyan... nem értem akkor minek adtuk el Richardsot, ha ennyi pénzért hozzunk embereket... és lehet jön Rolston is:||||| vicc.
  • ForzaInter
    #154
    13 éve nem volt edző:|||||w

    lightning.com-on írnak róla.
  • RiziRAchado
    #153
    Köszi! Van valami bővebb ismereted Barry Melrose-ról? Mert nekem fogalmam sincs ki ő.