31
  • talpas
    #31
    http://www.youtube.com/watch?v=jW8tGEXP1m0

    na meg is találtam! csak gondoltam ha valaki keresné akkor már ne keresse! erre gondoltam am :) köszi csók :D
  • talpas
    #30
    Hali ez a szám az egyik filmbe volt az elején :D valaki megtudja mondani h mi a címe és előadó? :)

    Felvettem hangrögzítővel le tudod tölteni innen: http://www.sendspace.com/file/17jiy4

    Download Link: nagyon nagy zenee.mp3 <<--- erre katt a lap alján! :)
  • Hegyikecske
    #29
    Ja, de mentségére legyen mondva a proginak hogy amit felismer, azt már az első 10másodpercen belül...
  • Hegyikecske
    #28
    Hát az eredmény elég 2féle... sajnos nekem ez a webes egyáltalán nem működött pedig nem én énekeltem hanem az előrre felvett általam ismeretlen számot játszottam be neki. A tutanic legalább a black eyed peas egy régi számát felismerte, de pl nelly furtado új számát meg nem... szóval sajnos amit én nem ismerek azt ez a progi se :(
  • asdefge
    #27
    Danoljatok neki magyar nótát. Ha azt tudja, mindent tud :-)))
  • csorfab
    #26
    Érdekes, jó kezdeményezés :) Kíváncsian várom, milyen lesz
  • Cactus
    #25
    Sokszoros próbálkozás egy Britney-t felismert, de azt is csak azért, mert nagyon szépen énekelek :)
  • Cactus
    #24
    Belehörögtem néhány metál számot, de nem akarta az igazat :)
    Majd mingyárt megpróbálok egy Britney-t! :D
  • Sanyix
    #23
    Hát nemrossz, bár inkább az ismertebb zenéket ismeri fel, amiket persze mindenki ismer, így kicsit haszontalan :)
  • kuci06
    #22
    ez jó :D nekem is mindent felismert winampról
  • raingun
    #21
    Tényleg ez lesz a nyerő:

    http://www.wildbits.com/tunatic/

    Az MTV-ről egymás után 3-at felismert, 3 mp3-at is bejátszottam neki és megtalálta!
  • Tetsuo
    #20
    Nem minden zenében van ám értelmes szöveg.. egy millió számban kb nincs..
  • sanyi5
    #19
    srácok lejárt a 24 órás várakozási idő mégsem tudok lehúzni semmit.Mit tegyek lehet,hog még várnom kellene?
  • kuci06
    #18
    én benyögtem neki hogy : rájtabout náov fánkszólbradör , de nem ismerte fel
  • smv
    #17
    Ez rosszabbul szerepelt, mint gondoltam...
    Amúgy nekem is a tunatic jutott az eszembe, és az szerintem sokkal jobban működik, mint ez.
  • nickb
    #16
    Annyira nem egyedülálló...

    http://www.wildbits.com/tunatic/
  • Lacc
    #15
    Hát az állam már a padlón is lenne, ha ez jól működne. Ez egy marha komplex probléma, szvsz még a beszédfelismeréstől is összetettebb. Idővel elképzelhető, hogy megoldják, de nem hinném hogy ez a közeljövőben történne meg elfogadható szinten.
  • akyyy
    #14
    de nagyon sok esetben nem tudod a szövegét, reklámzenéknél is elég soxor belepofáznka mikor énekelnek, és csak a zenénél tiszta a hang.

    ezért lenne jó ez a kereső, hogy a dallamra rákeresve megtalálnál egykét zenét.

    de én kiprobáltam, lejátszottam neki madonna hung up számát, persze hogy minden félét lelt, csak potn azt nem. persze megnéztem egyáltaláb megvan e neki, és megvolt, igy nagyon rossz, semmi értelme sincs, ha csak nem akarsz venni ott valamit:)


    van egy oylan kereső is, amikné berajzolst monjduk egy mosolygós fejet, és haosnló képeket keres, de az se müködött.... semmi értelme ez csak etetés:)
  • Emmegki
    #13
    Ha valaki tud néhány szót a szövegből, beírja a gógliba, utána írja hogy lyrics és kész. 90%-ban megvan, a többiben elírtad a szöveget.
  • Gerygrey
    #12
    Egyetlen céljuk, hogy minél több pénzt kiszedjenek belőled.

    Csak a birkákból lehet a pénzt "kiszedni". Azokból meg ki sem kell szedni, mert odaadják maguktól. Ennyi.

    Ha működne ez a kereső (istenem, de régóta vágyom ilyesmire! Úgyhogy szurkolok nekik) akkor miután megtalálta nekem az előadót/számcímet, fognám és rákeresnék torrenten oszt' szevasz.
  • wanek
    #11
    Ennek az egésznek az a lényege, hogy ha már odatévedtél, akkor vegyél tőlük valamit. Egy kicsit ötletesebb, mint azok a levelek, amiket időnként postai úton küldenek, hogy milyen szerencsés vagy, te megnyerted ezt meg azt, most már csak az adataidat küldd el, és ha veszel ezt meg azt, akkor még a fődíj is a tied lehet, ami ugye sosem lesz a tied. Meg másé sem, mert nincs is olyan. Tessék észrevenni, hogy a világ egyre jobban a csalók és szélhámosok uralma alá kerül minden tekintetben, legyen az tudomány, vagy szimpla kereskedelem. Egyetlen céljuk, hogy minél több pénzt kiszedjenek belőled.
  • AranyKéz
    #10
    Húúú erről kurva régen olvastam egy publikációt amikor elkezdtem foglalkozni a jelfeldolgozással; "Querying by humming" vagy mi volt a neve.
  • Tetsuo
    #9
    A MMARS az jó 1üttes, ha majd azt is felismeri, akkor majd használni fogom.. addig számomra felejtős.
  • Emmegki
    #8
    Semmit sem talált meg akármire kerestem. Se mp3-ról se énekelve se fütyülve.
  • Szefmester
    #7
    hehe #2

    Linkin Park in the end: lövése nem volt.. még a közelébe sem talált.. de az egyik találat: Son of a preacher man.. és erre rákeresve: csomó rapper :P na majd a Smash mouth all star-ja.. ha már ezt is beazonosította.. semmi..

    skacok ez max poénnak jó, ahhoz hogy használható legyen sokat kell fejleszteni..
  • TorrenteXY
    #6
    Eddig is lehetett elég jól keresni Guglin zenéket, ha már értesz pár szót a refrénből elég nagy valószínűséggel meg tudod találni a zenéket. Én kipróbálom majd, ezt megéri fejleszteni, mert télleg jó cuccnak tűnik!
  • Szefmester
    #5
    hehe

    Black Sabbat - Paraniod nem ismerte fel igaz dúdoltam
    Addams Family -Main title felismerte dúdolva
    System of A Down -Aerials volt itt minden mansontól, wu-tang clan... winampról :P
    Manson (az előbbi félreismert Soad) mp3-ból.. eredmény.. Shakira, Billy Joel, Mandy Moore, Christina Aguilera XD
  • Dying Soul
    #4
    0/5 jee. -.-
  • cr3ativ3
    #3
    én kipróbáltam

    nem a legjobb :P
  • sz4bee
    #2
  • Mike at home
    #1