10
Qtek9000 - i-mate jasjar
  • csiter
    #10
  • PíszLávJuniti
    #9
    Klassz kis kütyünek néz ki.
    Specifikációját néztem, Java hogy fut rajta?
    Eddig még WM5 re nem találtam sehol JRE-t.
  • Gerygrey
    #8
    Na igen, azt én is hiányolom belőle. Mondjuk számomra nem létszükséglet, de jól jöhet hogyha van. De nem baj, az a lényeg hogy lehet hozzá kapni, a gépen pedig fut az igo.
  • Taranov
    #7
    Én is dícsérni hallottam, bár az igényeimet figyelembe véve a sirf star III GPS modul hiányzik belőle.
  • Gerygrey
    #6
    Köszi, ezt még nem olvastam. A pdamania tesztjét igen, meg rögtön utána egy nagyon negatív hangvételűt, ezért bizonytalanodtam el.
    Aproneten 85-ért láttam, újonnan 250 (100-at már nem adnék bármiféle csillivilli pda-ért)
  • zolo
    #5
    Kezembe még nem fogtam ilyet, de ez a cikk hátha segít a döntésben.
  • Vaxi
    #4
    PDAmánia leírás
    az én álmom egy acer c530
  • passatgt
    #3
    és ez mennyi pénz?
  • Gerygrey
    #2
    Ő lenne az. 640*480 elforgatható kijelző, windows mobile 5, 3g, videotelefon, 1.3 mpx kamera, 520 mhz cpu, teljes qwerty billentyűzet, wifi... Igazi finomság. Gyárilag van rajta skype, office meg egyebek.
  • Gerygrey
    #1
    Sziasztok!
    Kinéztem magamnak egy ilyen masinát a se p910 utódjának, olvasgattam róla teszteket és elbizonytalanodtam: a pdamania az egekig magasztalja a gépet, a telefonguru viszont a sárba döngöli. Kíváncsi lennék azon fórumozók véleményére, akiknek van/volt ilyen gépük, hogy mennyire használható ez a nem mindennapi gép (ilyenek hogy súly meg vastagság engem mindig is hidegen hagytak ha telefonról van szó, a tudás és a kijelzőméret mindenekfelett)