18
Téma játékosoknak, és családtagoknak is.
  • Garfield
    #18
    Pedig bizony nyílt
  • Calver
    #17
    SWG, a legnagyobb MMORPG... volt. mostanra elcseszték de ez részletkérdés. annakidején azzal voltam úgy h hajnali 3kor felébredtem, leültem gép elé gémelni, reggel suliba, haza, játszottam még egy kicsit, délután/este ledöltem, hajnalba fel, nyomtam tovább. mondjuk ott a varázs az volt h nem az eszetlen gyilkolászásról szólt a gém, hanem építettél, bányásztál, felfedeztél és társai - sokkal kevésbé volt egyhangú mint a WoW - szóval remekül rá lehetett függeni... annyi lehetősége volt az embernek hogy arra egy évtized se lenne elég h mindet kipróbálja. nekem azért jó nagy részét sikerült
  • Gerygrey
    #16
    Nekem az ottd (nyílt forráskódú transport tycoon deluxe - gyermekkorom nagy kedvence - klón multiplayerrel) volt ilyen, amikor épp nem volt melóm. Ugye a ttd sem az a "na felmegyek egy órácskára és lezavarok pár wart" típusú játék, komolyabb szervereken 2-3 napos nonstop játszmák mennek 1950-2050 stb... Jó persze ott úgy van megoldva hogy némi alvás meg ilyesmi közbeiktatható ha már nyereséges a céged és hozza a lét, de azért jó ott lenni minél többet. Akkoriban pont hosszú időre net nélkül maradtam és így abbamaradt ez az őrület, most meg már heti 5x14 óra munka mellett alig van időm bármivel is játszani, inkább csak hétköznapra eső szabadnapon. (Asszem már kijött az ottd windows mobile-ra is, vagy készül, én meg pda-vásárlás előtt állok úgyhogy lehet hogy visszaesek egy kicsit :))).
  • SNAKE01
    #15
    a WoW az veszélyes,minden időd rá szánod és mindent megteszel hogy játszhass vele,egy párkapcsolat könnyen rámehet de munkahelyis...
  • szando
    #14
    MMORPG-k a legdurvábbak. Nagyon élvezetesek egyébként, tök jó meg minden, de iszonyat addiktívak. Wow-ot hálistennek sikerült viszonylag könnyen abbahagynom, azóta el is határoztam, hogy MMO-t soha többet, vagy csak olyat, ami nem a farmolásról szól, és nem kell napi 10 órát nyomni ahhoz hogy jó legyél. De ilyen nem lesz, szal mind1 :))
  • Ronny
    #13
    végeredményben nincs is olyan nagy eltérés a két csoport között.
  • Gerygrey
    #12
    Én néha képes vagyok egy nap 6-7 órán keresztül játszani, valamikor egy játékkal (ez leginkább új játékok megjelenésekor jellemző) de általában vegyesen. Egy kis cod2, egy kis oblivion, még egy csipet sims2 vagy civ4... Általában jó, ha heti egy-két ilyen napom van, szóval hetente átlag 6-12 órát töltök játékkal, ami szerintem nem olyan sok, mégha egy-két napra koncentrálódik is. Múltkor olvastam hogy magyarországon egy átlagos ember napi 3.5 órát tölt tévénézéssel, ami szerintem sokkal riasztóbb adat mint amennyit játszunk.
  • k8bal
    #11
    ezzel én is így vagyok...
    játékkal se tudok egyhuzamban 1/másfél óránál többet játszani, gép csak azért megy ált, mert zenét hallgatok
  • Lacc
    #10
    *tapstapstaps*
  • Tinman #9
    - Tinman vagyok. Sziasztok!
    - Szia Tinman!
    - Pc/konzol/handheld játékfüggő vagyok. 20 éve 1 hétnél tovább még nem voltam tiszta.

    Erről még mit lehet beszélni? :-)
  • Punker
    #8
    nyerőgépes függőségről van topic :)
  • BaliBoy
    #7
    Ezzel én is így vagyok! Sztem mind2!
  • Zsoltika 007
    #6
    Na az már függőség.
    Nem tudom. Nekem ilyenem csak akkor volt mikor vmi új cuccot vettem bele és még az újdonság varázsa hajtott de pár óra alatt elmúlt.
  • bigfoot
    #5
    egyebként régen elég sokat gameltem,ma már elég keveset,lehet azért mert nincs ma semmi jó game,vagy én lettem öregebb?:)
  • norbre
    #4
    attól függ mitől függsz, de sztem nem mindig jó..
    voltak hetek hogy rákattantam valami gémre és kicsit hanyagoltam a páromat.. aztán nem győztem jóvátenni..
  • Zsoltika 007
    #3
    Függőnek lenni jóóó!
  • Szabi1991
    #2
  • lamase
    #1
    Csodálom, hogy sg-n még nem fordult meg ez a téma, sajnos a kereső se találta. Mindenesetre ez egy érdekes topic lehet, van róla mit beszélni.