27
Csokonai Vitéz Mihály
  • Gladiator
    #27
    Hát, segítséget nagyon nem fogsz itt kapni, ám egy büntipontban én a helyedben még reménykednék...
  • Trisztin
    #26
    Csokonai a Tudományos eszmecserében??? neked aztán tényleg neki kell állnod elemezni ...

    Kétlem,hogy ezt a feladatot ma adták volna fel - ha igen,akkor biztos kiérdemleted valamivel - ha nem akkor meg magadra vess amiért a ma estédet kell erre szánnod :)

    Pedig milyen szép ez a mai este

    Jah és a Google tényelg jó barát...

    ui.:nem tudom mi lesz majd veled,amikor a csótánnyá változásról kell elemzést irnod...
  • hunbasser
    #25
    pedig 4-5-6 sort 5 perc lenne megírni korrektül(ez így magyar? :D)
  • Dying Soul
    #24
    Száni. Mikor 4 oldalt kell írnod 16 sorrol, akkor majd sírsz.
    Írd meg!
  • hunbasser
    #23
    nekem psp-t,és még verselemzést sem kérek -.-
    cserébe megengedem neked,h személyesen add át :_SA?D_:?FS
  • NEOreg3
    #22
    és miylen igazad van!:D
  • NEOreg3
    #21
    szívesen megcsinálom neked, de előbb még azt mondd meg, hogy PSP-t vagy egy trendy mp3-as mobiltelefont vegyek neked karácsonyra?
  • hunbasser
    #20
    fogsz egy irodalomkönyvet,amiben le vannak írva a verselemzés szempontjai,vagy googlen rákeresel.ha vers nincs meg sehol,akkor szintén google,nekiülsz,elolvasod,elemzed,viszlát.
    ne várdd el,h más megcsinálja majd helyetted,szted ki az a barom,aki puszira megcsinálja egy ismeretlennek?
  • Qwerty4
    #19
    látszik semmit nem értesz az irodalomhoz, a dolgoknak vannak mögöttes, rejtett értelmük is, nem kell mindent szószerint értelmezni, ha ezt nem veszed észre akkor hogy elemezzél egy verset, sehogy.
  • Vaxi
    #18
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Csesza
    #17
    0b1a2z3d4m5e6g7
  • sweech
    #16
    htx
  • Bammy
    #15
    De vicces vagy. Sajnállak ha nincsenek igazi barátaid, s ezért a google-t tekinted barátodnak.
  • sweech
    #14
    gugli nem egy kereső hanem a barátod...nem is fog segíteni ha gonosz vagy vele -.-
  • REALista
    #13
    Itt találsz elemzéseket!!!
  • Bammy
    #12
    ja bekaphatod
  • Bammy
    #11
    köszönöm
  • Bammy
    #10
    Jólvan nyugi gondoltam talán van itt pár irodalom agyú verselemző emberke aki ránéz egy versre és ír róla hat oldalt, vagy akinek esetleg már megvan és csak leír belőle pár gondolatot. Gugli meg nem a barátom hanem egy kereső (utálom ezt a nagyon kemény netes beszólást..) és kerestem de nem találtam érdemlegeset. Szerinted írnék ide ha találtam volna jó elemzést?
  • Sephi
    #9
    Szia!

    Nezd meg ITT kerlek!

    Remelem tudtam segiteni! Szia!
  • SHADOWEYES7
    #8
  • akyyy
    #7
    banklámaszám?
  • Csesza
    #6
    nekem meg pénz kéne...
  • Aspyrin
    #5
    Gugli a barátod.
  • Checkerboy
    #4
    Szerintem egy kis pia jól jönne neki , megköszönné az biztos :D
  • Frosty01
    #3
    csináld meg magadnak ember
    italt ne hozzunk mellé?
  • zmeor
    #2
    holnapra kéne egy 1 oldalas érvelő szöveg a "XX. század és az ember válozásai" témáról.
  • Bammy
    #1
    Holnapra kéne nekem a Parasztdal, a Szerelemdal a csikóbőrös kulacshoz, és a Tüdőgyúladásomról elemzése! Végülis inkább az első kettő a fontosabb mert sehol nem találtam semmit, még csak a vers sincs leírva a könyvünkben de még azt se tudnám leelemezni, szal ha vkinek ez megvan vagy nagy verselemző agy akkor csináljon már nekem a 2 versből egy 4 5 soros elemzést pls! A tüdőgyuszis nem olyan fontos azt talán emgtom egyeüdl de a másik 2.-ről még ma kéne! Nagyon meghálálnám.