37
Mi a kedvenc sorozatod ezen a jó csatornán?
  • biomage
    #37
    ez van :( majd talán 10 év mulva már jobban kezelek ezt is
  • noral
    #36
    Tudod, a legrosszabb az, hogy az utcánkban lakik egy pasas, aki évente kábé 2 napot józan, amikor meg be van állva veri a kutyáit. Meg persze nem is eteti őket, a múltkor az egyiknek adtam a szendvicsem, láttad volna a szegény kis jószág szemeit, olyan büszkén vitte azt a zsemlét szegény. És most ezzel mit fognak csinálni? 2 macskáját már befogadtam de van van 20 állata és kit érdekel? Senkit hallod, az ilyenekkel mi lesz? Talán még ki is tüntetik.
    Mellesleg az állatrendőrséges műsorokban említett bűntetéseket is kevésnek találom. Emlékszem, az egyikben volt egy ló, akinek ki volt tekeredve a lába, a másiknak meg volt egy lyuk a nyakánál, amin szabályosan át lehetett nézni. És mi lesz? Vagy pár dolcsi bűntetés, vagy pár óra közmunka, vagy bizonyíték hiányában semmi.
    Az meg egyenesen hihetetlen, hogy azok a szerencsétlen állatok ugyanúgy imádják a gazdit még akkor is ha verik őket, lásd az említett alkoholista kutyája.
  • Solidus
    #35
    Hát amerikában él az emberek legalja.Elég sekélyes gondolkodás módjuk van,de ezt nyugodtan írhatjuk a gyorskaja,gyorsfilm,gyorsverda,gyorsállam rovására.Egyszerűen nem tudnak normálisan viselkedni.Számukra mindent csak letarolni,megalázni,kínozni lehet,de hogy valamit is megbecsüljenek,arra nem képesek.Utálom az USA-t...
    Fhúúú de felhúztam magam.
  • biomage
    #34
    ugy van :(

    noral: engemet is ledöbent hogy az usaban enyi trehány ember van még szerencse hogy vannak állat védök és a törvény és nekkik kedvez

    persze itt magyar országon alig düntetik az állat kinzokat max 3 honap düntetést és 200.000ft pénz birságot adhatnak egy embernek :(
  • noral
    #33
    Én az állatrendőrséges műsorokat szoktam nézni, hát... egyszerre csodálom és el is borzadok rajta, komolyan, ez egyszerűen hihetetlen hogy egy ember ilyen rettenetesen primitív legyen, bár a jó szó nem ez, azt még keresem, de szerintem még nem létezik, mert ezt nem lehet kifejezni.
    Példamutató és követendő amit a rendőrök azokért az állatokért tesznek, hallod ezt Magyarország?
  • Solidus
    #32
    Haldoklik a topic :(
    dobjuk fel valahogy!:)
    Megint crocodile huntert néztem. :)
  • Solidus
    #31
    Ma megint Steve Irwint néztem.Asszem Vad Afrika volt a címe.Mambát fogott,elefántokat,orrszarvúakat meg oroszlánokat mutogatott 40-50 méterről gyalog.Ott állt az elejtett állat mellett és magyarázott hogy valahol itt vannak az oroszlánok,mert ez a dög még friss... :)
    Beteg az az ember!:D Sajnálom hogy elhunyt. :(
  • biomage
    #30
    jah :)
  • Solidus
    #29
    neh,megint lekésem!!! :)
  • biomage
    #28
    most megy a roka manguszta :)
  • biomage
    #27
    azt láttam elég jó volt
  • Solidus
    #26
    Hát nincs toppon a topic... :(
    Senki nem néz tv-ét?Ma a foltos cápás filmet néztem,az egyetlen cápafaj amelyik nem úszik folyamatosan,hogy életben maradjon,hanem a szájával pumpálja a vizet a kopolytújához.Nagyon érdekes volt. :)
  • Solidus
    #25
    Meg valami Big Cat Adventure.Azt kihagytam. :)
    Na az is jó volt. :D
  • biomage
    #24
    a manort és is kedvelem :)
  • Solidus
    #23
    Tegnap a Meerkat Manort néztem.Hát jókat röhögtem rajta.Aranyos kis sorozat.Aztán a világ legviccesebb állatai jöttek.:(
  • biomage
    #22
    valami olyasmit csináltam
    bocsi olyan álmos voltam el kelett aludnom
  • Solidus
    #21
    Mi jót csináltál egész nap?Csak nem melóztál?
  • biomage
    #20
    értem hát ma semmit nem tudtam nézni az animálon sajna nem értem rá
  • Solidus
    #19
    Ma az Animal Copban lefoglaltak egy csomó kiskutyát egy állatkínzó vállalkozótól.Az árusításukkal foglalkozott,de a körülményeikre nagy ívben szart.Hát nem volt szép látvány.A világ legviccesebb állatait már megint láttam...2x is. :)
  • Solidus
    #18
    Hát nem vagyunk az első 10ben az fix
  • biomage
    #17
    sokszor nézem az animal cop ot meg a hasonló álatt védös sorozatokat
    és mindig eszembe jutt vajon magyar ország menyire hatékony vagy tetre kész a álattók védésében az tény hogy a törvény még merev e téren
  • biomage
    #16
    "arra keltem,hogy egy faszi ül egy krokodilon és azt óbégatja hogy a mindenit,a mindenit!" ez ki?
  • Solidus
    #15
    Nem tudom,csak foszlányokat láttam.
    :D
    A cipőm és a gatyám közt(öltöztem) csak annyit láttam,hogy egy kocsiban ül egy tiszt szerű fickó és vezet. :D
    Steve Irwint?
  • biomage
    #14
    szoval láttam stevet :)
    és miröl szólt az animal cop?
  • Solidus
    #13
    Szóval reggel fél 7kor a világ legviccesebb állatai mentek.Király volt mert úgy elaludtam rajta hogy öröm volt felkelni... :)
    Aztán a TV-én nem állítottam be az időzitőt,ezért arra keltem,hogy egy faszi ül egy krokodilon és azt óbégatja hogy a mindenit,a mindenit!:D
    Szerinted?Aztán valami Animal Cops kezdődött,de azt már csak félig meddig néztem,postára kellett mennem.Majd ma reggel is belekukkantok.De az időzítőt nem felejtem el beállítani... :)
  • biomage
    #12
    oké
    jó nézést
  • Solidus
    #11
    Majd most ha hazaértem,megnézem mit adnak,és megírom holnap!:)
  • biomage
    #10
    ja kihagytam
    még egy sorozatot kedvelek a Animal Cop
  • sweech
    #9
    egy rakat topikba beírta ugyanezt a kis kemény
  • biomage
    #8
    úgy látszik nem talán kénne nekki szemüveg
    te láttad a rágcsálos dokumentum filmet amiben a vadon élö hörcsögröl meg patkányrol és sáskáról szólt?
  • BIZ0906
    #7
    "ti vagytok tokiohotel allatok" az mi az a buzis együttesnek nevezett izé?
    Animal Planet a topik címe nem tünt fel?
  • fiftiszentes
    #6
  • fiftiszentes
    #5
    ti vagytok tokiohotel allatok
  • biomage
    #4
    vadnak született
    láttam pár részét elég jó sorozat
  • Jagi
    #3
    Nekem a "vadásznak született" (pontosan nem tudom a címét) jön be...
  • Solidus
    #2
    Szintén nézem az Animal Planetet,aki ugye néha éjfélig is dolgozik az tudja milyen nehéz jó műsort találni olyan későn.Főleg a kígyós,krokodilos "figyed milyen lazán megfogom ezta méges kígyót" műsorokat bírom.
  • biomage
    #1
    Én ezt a csatornát már 98 ota nézem és még nem untam meg
    a kedvenc sorozataim "Krokodil vadászok / Állati nyomozók / Miami állat rendörség"
    ha van véllemémyed bármelyik sorozatról irj rólla
    van is egy amit nem kedvelek "a föld legviccesebb állatai" cimü sorozat