222
Steven Colbert híd?????!!!
  • trogerzsiger
    #222
    én Megyeri vagyok! hires vagyok!
  • Match
    #221
    Link!
  • Match
    #220
    link?
  • desigo
    #219
    Megyeri híd lett a neve!
  • haxoror
    #218
    Onnan merült föl hogy tele voltak a külföldi oldalak a hírrel hogy a magyarok Chuck Norrisról akarnak hidat elnevezni, idő kérdése volt hogy a Colbert fanok belefutnak a hírbe és elkezdenek szervezkedni.
  • Factor_007
    #217
    Igen én is láttam a videot, de ettől még nem tiszta számomra, hogy mégis mitől merült föl egyáltalán a neve?
  • tattooed
    #216
    biztos valami unatkozó pihent agyúnak
  • trogerzsiger
    #215
    amugy a chuck norris az kinek az ötlete volt?
  • tattooed
    #214
    abból midíg csak a baj van!
  • trogerzsiger
    #213
    hagy döntsön a nép
  • Tothenkopf
    #212
  • Tothenkopf
    #211
    ha lehet
  • Tothenkopf
    #210
    egyáltalán mér kell szavazás?
    normális kormány kéne, amelyikben fel sem merül Chuck N. meg a többiek. Ja és nem Somogyiról vagy Ságváriról vagy Szamuelyről nevezzék el....
  • trogerzsiger
    #209
    kur#### gáz lenne ha egy amcsiról nevenék el azt a hidat! hülye amcsik elvannak szálva maguktól a sok pénzükkel! szerintem legyen pató pál vagy mészáros
    gyíkok akik a sok külföldire szavaznak
  • Sné Zsuzsa
    #208
    látom nagy magyar vagy
  • ffxi
    #207
    Hol lehet szavazni?
  • waracsk
    #206
    itt egy komplett útmutató :s
  • akyyy
    #205
    Hol van az a videó, amiven ez a csávóka felszolija rajongóit, hogy szavazzanak rá, hisz azóta már lezárult a szavazás, uj szavazás indult, amin törlődtek az addigi eredmények, és azért most már kicsit körülményesebb, regisztrálni kell, full magyarul, szal nem hiszem h megértené egy amcsi,, vhogy segíteni kellet nekik..és ezt nem látni sehol, csak egy régi videót!:(
  • Tothenkopf
    #204
    Írtam a miniszteriumnak,erre válaszolt vmi csávó és megmagyarázta hogy végulis mi csináltuk,meg hogy milyen népszeru lesz magyarország mer' hogy majd a Zrinyi után mindenki utánanéz.
  • I.C.ram
    #203
    Szerintem ez csak jót tett az országnak :) Csak viccesen lehet egy ország imázsát építeni, mert akkor megnézik az emberek, "hogy hú de furcsa emberek élnek itt, nézzük meg ezt az országot"
  • I.C.ram
    #202
    Jaja. Colbert honlapján kérte a rajongóit, hogy szavazzanak rá.
  • Goth
    #201
    és küldik ránk az atomot o.O
  • akyyy
    #200
    Fábry meg maga az isten, mi?:CCC(hetihetesről ne is beszéjünk)
  • littleNorbi
    #199
    Több mint valószínű, hogy az amerikaiakat búzditották valamilyen oldalon, ezért kapott ez 80%-ot...
  • N1ggA
    #198
    Ja, bocs, csak most láttam a filmet, és nem néztem a hozzászólásokat. Látom, ezzel nem vagyok egyedül.
  • N1ggA
    #197
    Szánalmas nagyképű fasz ez a Steven Colbert. Abban a kis filmben úgy beszél a magyarokról, mintha egy csimpánz értelmi szintjét se érnénk el...
  • Takezó
    #196
    youtubeos link nincs?:C
  • Takezó
    #195
    hm, érdemes belegondolin akkor minden érzés, érzelem kiváltó okaiba, a nemzeti is csak egy a sok közül, miért kéne beleszarni?
  • haxoror
    #194
    Nekem ez az oldal kifagyasztja a firefoxot és az explorert is :(
  • szando
    #193
    jó arc ez, ne izéljetek már :)
  • Bandee1987
    #192
    first
    second
  • Match
    #191
    linkt!
  • Vlala #190
    A tévés "sómenek" sajna erről híresek... Kimondják, felhívják magukra a figyelmet, aztán azt hiszik, mindent el lehet intézni egy bocsánatkéréssel.
  • Tothenkopf
    #189
    Hát,ha még magyar vér is folyik az ereiben akkor annál szégyenletesebb,hogy leseggfelezte Zrínyit...
  • bcs78
    #188
    Ne fáraszd magad. Már mások is megtették előtted, ami egyébként szerintem marha ciki ránk nézve.

    Amúgy a 22-i adásban Colbert bocsánatot kért a seggfejezésért, és egy nagyon korrekt "Colbert tiszteleg Magyaroszág előtt" alcímet viselő néhány perces ismeretterjesztő szösszenetet hozott össze. Plusz kiderült hogy magyar vér is folyik az ereiben.
  • Vlala #187
    Felháborodnak? Lebombázzák :)
  • Gerbill
    #186
    Aztán meg fellesznek háborodva mert nem SC-ről nevezik el a hidat.
  • waracsk
    #185
    Mit kell ezt így túlspilázni? Egyszerűen bejutottak,mert sok szavazatot kaptak. De nem fogják róluk elnevezni a hidat. Nem a szavazás végeredménye dönt..
    Hiába hergelnek több milliónyi amerikait,teljesen fölösleges ! mint már mondták előttem sokan, Magyarországon élő emberről nem lehet elnevezni hidat..

    Egyébként érdemes beleolvasgatni az ezzel kapcsolatos amerikai oldalakba.. sok hülye büszkén írja hogy "Én ma már vagy 50-szer szavaztam,holnap is fogok."Semmi értelme..
  • Vlala #184
    M0-híd és kész. Vagy adják neki tiszteletbeli, történelmi magyar nevét. Ezt szavazásdra kiírni eleve elbukott ötlet...

    Második Erzsébet-híd... lol
  • Gerbill
    #183
    "Most jön az a rész, hogy degenerált és sötét vagyok."
    Nem csak én gondolom azt, olvass vissza.