44
Duel masters
  • boticelli
    #44
    Sziasztok!

    Rég volt már a kártya fénykora, de még vagyunk páran, akik gyűjtögetik nosztalgiából.
    Akit érdekelnének eredeti Duel Masters kártyák, vagy eladná a régi gyűjteményét, a [email protected] email címen felkereshet. :)
  • basil89
    #43
    Sziasztok!
    Akik érdeklődnek a Duel Masters iránt, azok az alábbi oldalon gyülekezhetnek

    http://www.facebook.com/pages/Duel-Masters-Hungary/294192047310333?sk=info
  • feketesarkany
    #42
    Sziasztok nem tudjátok hol vannak fent a részek?
  • Polk High
    #41
    Sziasztok!
    Eredeti nagyon klassz lapok (köztük a King Tsunami!) eladóak.
    Itt a link, ott minden le van írva:
    http://www.expressz.hu/jatek/kartya/hirdetes-19423562/
    Alkudni lehet az árról, írjatok nyugodtan: [email protected]
  • Zickler
    #40
    FIGYELEM!
    Ha kapok még egy e-mailt a GBA-s game-val kapcsolatban annak nem fogok válaszolni.

    MÁR NINCS MEG A JÁTÉK.

    Ha megszeretnétek szerezni, írjátok be google-ba hogy Duel masters gba download .

    Köszönöm a figyelmet
  • pletter
    #39
    SOkan kérdezgetik hogy lehet iylen "szarral" játszani,holvannak a régi szép idők autós kártya stb. :)

    A játék játszható,és élvezetes,bár ha az ember csak a kínaiak által magyarított kártyákkal játszik akkor nehéz válogatni :S mert van úgy 50 kártya amit kiadnak midnenféle csomagban de ugyanazok vannak csak néha van 1-2 különbsség dehát.. A mana válsághoz képest reálisak és türhetőek.ÉS magyarul vannak..viszonylag xD..

    Na ha van alap pakli akkor enynit az alapokról.Játékmenet -másolva oldal ahonnan,később-:

    1 Kezd el a köröd!

    Ugorj egyből a 2-es lépésre, ha ez az első köröd! Ha a legutóbbi körödben tappelted (oldalra fordítottad) bármely kártyáidat visszatappelheted (visszafordítottad) azokat, hogy ebben a körben ismét használni tudd őket!



    2 Húzz!

    Húzz egy lapot a paklidból!



    3 Játszd ki a manádat!

    Válassz egy kártyát a kezedből és tedd képpel felfelé a manazónádba úgy, hogy a körben lévő szám fejjel felfelé legyen! A manád kijátszása erősebb lények megidézését és varázslatok, végrehajtását teszi lehetővé (átugorhatod ezt a lépést, ha már elég kártya van a mana zónádban)



    4 Idézz lényeket!

    Ha már elég kártya van a mana zónádban akkor meg tudsz idézni lényeket a kezedből. Tappelj (fordíts oldalra) a lény árának megfelelő számú kártyát a mana zónádban. Legalább az egyik tappelt kártyának ugyanolyan színűnek kell lennie, mint amilyen a lény! A többi bármilyen színű lehet. Ezután helyezd a lényt a harci zónádba. A lény ebben a körben még beteg, ezért csak a következő köröktől kezdve tud támadni!

    Varázsolj!

    A varázslatok kijátszása ugyanúgy működik mint a lények megidézése. Viszont a varázslatok nem kerülnek a harci zónádba. Tedd azt ami a kártyán áll és utána helyezd a temetőbe képpel felfelé.



    5 Támadj a lényeiddel!

    Tappelj (fordíts oldalra) egy lényt mikor támadsz vele, jelezvén, hogy ebben a körben már használtad. Annyi lénnyel támadhatsz, amennyivel akarsz, de egyszerre csak egy lény támadhat.

    Tudod:

    - Támadni az ellenfeled! A lényed megtámadhatja az ellenfeled hogy áttörje az egyik pajzsát.

    - Támadni az ellenfeled tappelt lényét! Ha az ellenfeled egyik lénye támadott az előző körében, akkor tappelve van és a te lényed meg tudja támadni. Ilyenkor a te lényed megküzd ellenfelével.



    A lényeid nem tudnak nem-tappelt lényeket és az ellenfeled mana zónájában lévő kártyákat támadni.

    - Támadni az ellenfeledet,

    - hogy nyerj! Ha az összes pajzsa megsemmisült, támadd meg még egyszer az ellenfeled, hogy nyerjél!



    6. Fejezd be a köröd!

    A te körödnek vége. Most az ellenfeled jön.

    Ha valakit még ezután is érdekel (remélem sokan :D) oldal neve: http://dmfan.gportal.hu/gindex.php?pg=7129212
    vanank még szabályok de az alapok fent.ÉS ezt lehet többen is játszani mint ketten szóval elég faintos :)
  • Zickler
    #38
    Nekem van egy GBA Duel Masters játékom és van hozzá emulátorom is.
    Akinek kell az szóljon itt vagy küldjön e-mail -t
    Email címem: [email protected]
  • laciword
    #37
    Honnan lehet megszerezni a duelmasters pc-én?
  • meret
    #36
    AHa
  • Zickler
    #35
    Van Duel Masters-sz PC játék?
  • zsotee
    #34
    Üdv!
    Ismer vki olyan helyet ahonnan letölthetők ezek a kártyák(egyben az összes)?
  • Nuki
    #33
    lol aki kínai szart vesz, jó hogy nem jó a játékélmény XD
  • c115
    #32
    HAJJAJJ MI LESZ ITT?
  • Shadow_THH
    #31
    Hát hallgass Gyuri bátyádra! Nem hallod piránnya? És! És! És megadja! ALLIN! HALLGATOTT LÁTOD MONDTAM! :ASDASDSAD
  • Shadow_THH
    #30
    mult nyáron én is vettem illuminált állapotban a balcsin haverokokal
    "-mit adhatok?
    -hát...2 láda sört, egy doboz light malbit, tasak gumit meg hmm.. hát akkor egy duelmászter harcikárytát, mer látom le van árazva ugyhogy biztos megéri"

    még mindig meg van valahol, de néztem mennyire zseniális. főleg hogy kínaiak csinálták és egy helyes angol szó vagy mondat nincs benne, illetve nincsenek hozzá energia klártyák tehát értelmét veszti

    kedvenc kártyám a Liquid queqle (q=/=p ?)
    "Waterweve - Liquid qeoqle"
    this attacksevery turn until addcking
    -secial liquid can'tattag shield now(gets+3000 when special)
    3000+ 4
  • bardocz
    #29
    mondjuk azért nem kéne lebaszni mert teccik neki... bár nekem se HKK nem jön be se semmi max a tvben nézek pókert és néha jót röhögök rajta amikor valaki megszívja egy hülyeség miatt
  • Beast Machine
    #28
    Szóval azért, mert régi, és mert 1000 forint egy kiegészítő, amely emlékeim szerint tartalmaz 20 lapot, amiből 1 ritka, 2 nem gykori, a többi pedig gyakori kártya? hát ilyen smucig, és szűklátókörű embert még nem láttam. Egyáltalán játszottál a HKK-val? Jesszus...
  • Calver
    #27
    hatalom kártyái és a trosnyogó szakóca? asszem létező kártya, ismerős hónapig ezzel sokkolt mindenkit
  • reaper4
    #26
    le ám mint a sz*rt :D foggalmam sincs sajnos (szerencsére) :)
  • DJ Skyline
    #25
    de mit lehet ezzel játszani? mert az egy dolog volt az autós kártyánál,hogy akié az erősebb,gyorsabb,stb az viszi a lapot,de itt jön a szamuráj kertész,és leöli a hegesztő mókusomat?
  • c115
    #24
    az az ollós szar egy szar két mana osztcsak 3000 et sért
  • reaper4
    #23
    ez 1 gonosz ollós zöld bigyó 3000-res izével :D mit nem értesz? :)
  • c115
    #22
    Tudom HKK nem jön be.Meg drága &régi.De már megtanitottak DM ezni!Duel master.
  • Fejes021
    #21
    Aha, biztos nem szar. Igaz, még jáccani nem tucc vele.

    egyébként ha igényesen akartok jáccani ilyesmit akkor ott vannak a hatalom kártyái (vagy valami ilyesmi). Szép rajzok, gyakori pénzdíjas versenyek, miegymás. Ja és magyar!
  • c115
    #20
    NEm szar
  • Barney Tech
    #19
    Te ilyen szarral játszasz nemtom van valami más kártya ilyen fantasy hosokkel ami nagy szám megyarországon nem a yugíóh :D
  • c115
    #18
    .......Hát hogy milyen pakli???
  • DJ Skyline
    #17
    tehát te sem tudod?
  • c115
    #16
  • Barney Tech
    #15
  • c115
    #14
    ..........
  • c115
    #13
    Mana válság 2006 DM trading card game (((akkora a doboz mint egy tolltartó.
  • DJ Skyline
    #12
    sosem értettem miről szól egy ilyen játék,ami ilyen kártyákat tartalmaz:


    mondjuk én autós kártyán,meg fekete péter különböző fajtáin nőttem fel!:))
  • Nuki
    #11
    #8 anoreksziás, diszleksziás vagyok n.p. :D

    c115: ezek szerint nem nagy dobozosat kaptál, mert abban benne van angolul a szabájkönyv, teljes...
    akkor tulajdonképpen milyen csomagot is kaptál? :)
  • c115
    #10
    a mesét nem nézdtem soha.Nincs CARTOONNETWORK öm!
  • c115
    #9
    Anyumtól kaptam ma a paklit de nem volt hozzá szabály.
  • Iori
    #8
    szabáLY
  • Nuki
    #7
    rajzfilmet mennyit nézted? :)
    amúgy nem nehezek a szabájok, még ide is le lehetne írni ^^
    kitől mitől hogy kaptad? [kifaggatás:]

    ja igen és légyszi írasd át a téma címét "Duel Masters" -re :)
  • c115
    #6
    szentem jó.
  • Beast Machine
    #5
    nem dual hanem duel. egyébként ugyanolyan fos, mint a jugió.