49
  • freddyman
    #49
    A film jó volt...(a moziban) sokáig nem történt semmi, de amikor igen akkor...
  • Atisz #48
    Szerintem legalább olyan jó volt mint az eredeti, mind hangulatban, mind félelemkeltésben. Ha megnézed még a filmben használt színárnyalatok, az enyhén fakó, sárgás kép is olyan mint az eredetiben. Persze erre rá lehet mondani, hogy azért mert az eredeti operatőr működött közre itt is.
  • winnie
    #47
    természetesen nem. tinik szerepeltek benne, de nem tinihorror volt. most viszont tinikkel tiniknek készült az új verzió.
  • Atisz #46
    Miért szted az eredeti TCM nem tinihorror volt?
  • Thufirhawat
    #45
    Omen, Towering Inferno (Pokoli Torony volt a magyar cím), The Exorcist. Akkoriban még tudtak filmet csinálni. Szerintem tudnának most is. Csak egyszerűen nincsen rá igény. Nem arra alapoznak, hogy a legjobbat lehet a legtöbbért eladni, hanem, hogy úgy általában, minden szart el lehet. Nekem már a negyedik rész megszületése is ezt sugallta. De hogy hozzápiszkálni az eredetihez... Ezen kéne felháborodni, nem a Da Vinci kód című marhaságon :D
  • winnie
    #44
    ez nyilván teljesen szubjektív, de sokaknak tuti nem tetszett, hogy egy korrekt horrort sima tinihorrorá silányítottak.
  • Atisz #43
    Eddig 1 remake-kel találkoztam ami elérte az eredeti színvonalát, az pedig a Texasi láncfűrészes mészárlás volt.
  • Atisz #42
    Csak az a sok rohadt több száz decibeles hangeffekt nem kellett volna... az ember nem megijed, hanem megsüketül tőle.
  • Atisz #41
    Nekem tetszett, bár lehet hogy csak azért mert nem láttam az eredetit...
  • Permissive
    #40
    sorry magammal szemben:Gregory Peck
  • Permissive
    #39
    hát ha csak a szereplőket nézzük már akkor is jobban jársz az eredetivel:))))

    (a mostani gyerek borzasztóan szar, nem beszélve Gregorry Packról)
  • adam first
    #38
    Köszi a segítséget!Akkor inkább beszerzem a film eredeti változát,ezek szerint azzal jobban járok.De azért az újat is megnézem csak nem a moziban, mert 1000ft-ot nem dobok ki egy olyan filmért amiben esetleg csalódhatok.
  • Permissive
    #37
    még nem láttam a SH-t csak a játékkal játszottam, de nem hiszem hogy egy alapon lehetne említeni a két filmet, főleg ha az Omen eredeti részét nézzűk. valószínűleg elfogúlt vok az Omennel (original), de az nem horror hanem inkább misztikusfilm, és szerintem ebben a műfajban magasan benne van a top 10-ben, márha van ilyen. bár abban biztos igazad van hogy ettől a mostani feldolgozástól a SH csak jobb lehet:)))
  • drwho
    #36
    Személy szerint nem szeretem az olyan fimleket, amiknek egyenes a vonalvezetése és prognózist lehet felállítani az elején. Én nem ismertem, mégis sejtette, hogy melyik eseményt mi fog követni, semmi izgalom. Idióta ijesztegetősdi az egész. Se nem rémisztő se nem borzongató. Béna.

    A Silent Hill-nek erősebb hangulata volt, pedig egyesek szerint az is elég gyérül sikerült. De ha már választani kell, akkor inkább ezt a filmet javaslom. Legalább az SH-t egyesek nem értik, mert van min elgondolkodni...
  • winnie
    #35
    Egy REMAKE SOHA NEM ÉRI EL az eredeti film hangulatát, ez alap.

    nem alap, mert eléri. pláne, ha hangulattalan volt az originál film. és szerintem mindenki talál olyan filmet, aminek a reamek-je jobban tetszett neki, mint az eredeti.
  • asdasdasd
    #34
    Leszarják...
  • Blasta
    #33
    Amúgy biztos sok Anyuka üdvözli a film készítőit, hogy felhívták a figyelmet a 666 és a dátum összefüggésre.
    Hogy érezhetik magukat akiknek pont 2006.jún.6-án született a babájuk?
  • Blasta
    #32
    Inkább maradj az eredeti filmeknél.
    Egy REMAKE SOHA NEM ÉRI EL az eredeti film hangulatát, ez alap.
  • Permissive
    #31
    nah, menéztem. full szar: hangulat semmi, a feleség borzasztó, a gyerek inkább nevetséges mint félelmetes és a 2006 effektek, hát azok über ratyik: a gyerek Lechter álarcban?:))) LOL. a moziban a közönségből senki nem volt 30-alatt és kifele jövet mindenkinek látszott az arcán hogy nagyon nem teccett a film. kíváncsi lennég a 15-20éves mozinézők véleményére:)))
    jó tanács: otthon megne nézd, mert simán bealszol:))
  • adam first
    #30
    Enegm ez a film nagyon érdekelne,sajnos az eredeti 1976-os oment nem láttam,sőt idáig egy omen filmet se láttam pedig nagyon érdekelne.Ez a film mennyire jó/rossz.Nekem bejött maga a trailer is meg a misztikus hangulat amit maga a trailer árasztott.Unom már az olyan filmeket ahol midnen számítógépes trükk és literszám folyik a vér ezért olyas valakit kérdezek aki látta a filmet mennyire tartja jónak vagy rossznak.Ha valaki esetleg kifejtené bővebben a véleményét azt nagyon megköszönném.Csak annyit kérek hogy ne hasonlitsátok össze az eredeti verzióval.
  • IMYke2.0.0.0
    #29
    A filmgyártás már réges-rég IPARÁG - a befektetők megforgatni / fiataltatni akarják a pénzüket. Az eredmény szempontjából mindegy, hogy a film maga milyen. A cél, hogy eladható legyen [vagy eladja a neve, a szereplők és a sok naív néző bemenjen a moziba], akár többször is...
    Sajnálatos, hogy ez a trend. Semmi kreatív anyag.
  • dondore
    #28
    "Én sem értem minek ebből remaket csinálni?!"
    Nyereség-, vagy haszonvágyból.
  • Zoliz
    #27
    Ez a film ismét azt mutatja meg, hogy egy gyerek a legfélelmetesebb dolog a világon. Anno féltem ettől a korombelitől. Most is kell?
  • Yurij
    #26
    Nem is tudom megnézem e?!!??!!
    Az eredeti nekem meg van eredeti vhs-en.Az egy etalon film,szamomra.Nem is ertem hogy miert nem csinalnak manapsag ilyen filmeket.Ez is es a U.F.O filmek is valahogy hanyagolt tema.Legutobb azt a szar Da Vinci Kod-ot néztem meg de megfogadtam még egyszer ha eljövök nagyon meggondolom mirre költök.
  • NEXUS6
    #25
    Én sem értem minek ebből remaket csinálni?!

    Talán úgy gondolják, hogy az erdetiben a parkban rosszúl estek a falevelek, de ugye az akkori teknika, ezért megcsinálták számítógéppel a zegészet?

    Különben is akkoriban döbbenet volt, hogy a mindíg jófijút jáccó Gregoripekk kicsit drasztikus lépésre szánta el magát, ráadásul még meg is hal. Ezt a döbbenetet manapság egy sima remékkel nem lehet visszaadni.
  • rage
    #24
    Volt egy negyedik rész valóban, de annak nem sok köze van a trilógiához.
  • Morden23
    #23
    Nem változat, hanem az konkrétan TV-film volt, azon belül egy szarabb változat:) (asszem abban valami kiscsaj az antikrisztus, de sajna nem emlékszem, mikor készült, és most lusta vagyok utánanézni)
  • dnes82
    #22
    Hat.. azert az eredeti novella messze felulmulja a filmesitett matrix-ot. Az legalabb kerek egesz tortenet.
  • Permissive
    #21
    te most melyikre célzol? a tv-és változatra?
  • Csuhai G
    #20
    A 7. kép amin a Roti és a srác is rajta van, az nekem inkább humorosnak tűnik, mint félelmetesnek! :DD
  • Morden23
    #19
    Omen-nek 4 része van. Gondoltam, nem árt, ha tudod:)
  • katarzis
    #18
    Ja ez a tipikus reklám szöveg ami hatására az emberek elkezdenek érdeklödni a film után mondhatjuk ugyis ,hogy legenda melynek alapjai kb a 0-val egyenlöek....
  • Broafka
    #17
    Nem jó a gyerek! :-/
    nézzétek már meg az arcát, milyen kis pufóka, még ha iszonyat ijesztően is nézne rám akkor se ijednék meg :-/
    ez ilyen kis óvoda gyerkőc kisautóval, valami félelmetesebbet is választhattak volna :D
  • Broafka
    #16
    feldolgozás... vajon mi sülhet ebből ki?
    mindig az eredeti filmek az igaziak, nekem bejött az eredeti omen, hát nem tom, lehet hogy csak a kíváncsiság miatt fogom megnézni...
  • muerte2
    #15
    Nagyon stílusos a premier időpontja
  • Radnix
    #14
    Vicces film lehet... Az a roti tök aranyos jószág. Nekünk is olyan kutnyánk volt, de elpusztult 07.07.07 akkor lesz meg a lottóötös mindenkinek
  • HuHa
    #13
    07.07.07-re mi lesz?:)
    Mátrix se az a kimondottan eredeti ötlet. Ma már a növények nemi életéről se lehet eredeti filmet csinálni, mert azt is ellőtték :)
  • EmThor
    #12
    mélységesen csalódtam. az ismeretlen hívás egy nagy sz@r, nem történik benne SEMMI!
  • Shadow_THH
    #11
    mikor lesz a következő ilyen nap mer arra akkor én is csinálok egy filmet :ccc
  • jointeer
    #10
    fú, szegény gyerknek befestették a haját :<