17
  • ReTeK
    #17
    ebben mi a bunkóság ?
  • Ronny
    #16
    fél óráig gondokoztam mire beugrott, hogy miért hívod vissza ha úgysem fontos:)
  • zateh
    #15
    Nekem mindig rezgőre van állítva. Ha emiatt lemaradok egy hívásról, egyszerűen visszahívom az illetőt.
    A csengőhangokat a vásárlás után hónapokkal halgattam végig, azért mert áramszünet volt, és nem tudtam mit csinálni
  • vaaa
    #14
    Inkább közterületen csinálja, mint rendelőben, konferencián, előadáson, vagy egyéb megbeszélésen.
  • The Termentor
    #13
    Japánban van telefonfulke de nincs benne telefon. Es japanban nem hallasz telefoncsorgest mert mindenkinek rezeg vagy kozvetlenul a fulebe csong. Egy het alatt egyszer hallottam telefoncsorgest, az is egy europaie volt...
    Lenne mit tanulni.
    Ugyanakkor pont az lenne a lenyege hogy mindenhol el tudjanak erni. Bar en felveszem a buszon de ha nem fontos akkor visszahivom utana.
    Az meg hogy buszon hallgat telefoncsengohangot. Aki 18 ev alatt volt amikor eloszor vett/kapott, az is vegighallgatta, barhol volt.
  • dtk1985
    #12
    ezen beszartam
  • Déta
    #11
    "Na szárusz' Jóska! Gyűszölé' átal hézzánk estve? Gyere no, me' a táhán meghdeglett, s a Rózsi csinált bétyárrostélyost s oldalast, s kicsi csülköt is viszöl haza az asszonnak meg a gyármököknek..." - 16:00 V***s bár
    És még azt hittem, hogy a bunkóságnak van határa...
  • concrete
    #10
    Beleolvasva az eredeti cikkbe, a 'Blasenspiegelung' szó félrefordításáról van szó. Ez a szó, egy kevéssé közismert vizsgálatot - hólyagtükrözést - jelent.
    Akit érdekel a menete, persze németül:

    Blasenspiegelung
  • concrete
    #9
    tök=tük :)
  • concrete
    #8
    Urológus-nőgyógyász szerintem nem csinál végbéltökrözést, azt a gasztroenterologus csinálja. Ez a része a hirnek FAKE ...
  • RedRiot
    #7
    Pár éve még olyat is láttam, hogy valaki végighallgatta az új telefonja összes csengőhanjgát a buszon. :-/ Ilyet szerencsére már régen hallottam, viszont telefonba ordibáló tajtparasztokat sűrűn látni hallani,könnyen felismerhetők a minden mondat végén elhangzó "geci" szóról. Kapjanak rákot a telefonjuktól és haljanak meg harmincévesen.
  • Lacc
    #6
    Az biztos, hogy néha már én szégyellem magam amikor a villamoson valaki üvöltözik a mobiljába.
  • HappyBoy
    #5
    Mi az illem? Sajnos ma már ismeretlen fogalom lett, nem csak a maroktelefon esetében.
  • mathe
    #4
    :DD
  • fawcet
    #3
    Azt kell csinálni hogy hangosan nyögdécselni a telefonáló mögött, hogy azt hihesse a telefonpartnere hogy szexelnek közben. :) Akkor gyorsan befejezi.
  • totya4
    #2
    Ki kellett volna venni a kezéből és feldugni a seggébe :)

    Nekem kissé rövidnek tűnik a cikk, hol maradnak az illemszabályok...?
  • akyyy
    #1
    Martha Castro washingtoni urológus-nőgyógyásznál akkor telt be a pohár, amikor az egyik női páciensének végbéltükrözés közben csörgött a mobiltelefonja és a nő felvette a készülékét, majd percekig beszélt a döbbent orvos és az asszisztensei előtt. Majd mintha semmi sem történt volna, befejezte a beszélgetést és elrakta a telefont.

    Ehrh, miért nem szoltak rá?