1931
  • Apa27
    #1931
    szia. én 2-ről tudok. mikor jó vagy és mikor gonosz.
  • Garret97
    #1930
    Amúgy hány befejés van a játékba?Valaki 2-t, valaki 3-at, de még 5-öt is mondtak.Én nem tudom eldönteni, de kíváncsi lennék.
  • Garret97
    #1929
    Azt tudtam, hogy magyarul is megjelent, de úgy nem tudom megszerezni.Ha valaki tudja, hol szerezhetem meg a magyar fájlokat, légyszi szóljon.
  • tonyr #1928
    a játék magyarul jelent meg, viszont valamely torrent oldalon régen láttam a magyar nyelvi fájlokat, de már nem emlékszem...
  • Garret97
    #1927
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogyan lehetne magyar a játék, mert bárhol kerestem nem találtam magyarítást, vagy bármit, de olvastam hogy lehet magyar.Legyetek szívesek segítsetek.Nagyon jó a játék, és szerintem még jobb lenne magyarba.

    Előre is kösz
  • Kiskavics
    #1926
    Ja, bocsi már meg van :) egypként jó vagy MUNDO!!!
  • Kiskavics
    #1925
    Sziasztok!
    Kérlek valaki fel tudná rakni a magyar nyelvi fájlokat, mert nem értem a g.magyarítás használatát!Pls!
  • EpicDD
    #1924
  • totya4
    #1923
    Stemaen jó kis akció van az Overlord csomagra, igaz, alapból egyik sem tud magyarul. :)
  • RoboKutya78
    #1922
    Skacok valaki nem tudja véletlen mit kell csinálni azon a pályán ahol valami tojásszerű totemet cibálok kifelé van egy kígyó is, a kígyó mögött meg valami szökőkút szerűség, háta mögött meg egy híd amit ki kell tolni de se a barna se a kékek nem akarnak semmit se csinálni.
  • bunkosboci
    #1921
    Véletlenül letöröltem a rasig hell -et.
    megtudja valaki mondani honnan lehet letölteni (ingyen)
    Légyszííí segítsetek!!!
  • bunkosboci
    #1920
    Figyeljetek egyik életkő:
    -Ruborian sivatag falu (ruborian desert city Vagy nem tom nekem magyar)
    -Kimész a vérosból
    -Át na hídon
    -Otta a balra található homok szörnyeket (2 -t) kínyírod
    -Bemész hosszan balra
    lépcsőn fel és mér ott is van
  • bunkosboci
    #1919
    helo mindenkinek!!!
    Több mint 23 szor játszottam ki az OverLord -ot.
    ha bárkinek bármi kérdése van írjon
    IDE: [email protected]
  • Qwerty4
    #1918
    A Raising Hellnek nincs magyarítása?
  • tonyr #1917
    hehe.. overlord-bol sose elég.. én a 2-t tolom most de nem sokat haladok naponta melo miatt :D amugy a RH csak 4 map, nem nagyok kis kieg... ha 2-vel végzek akkor jöhet ujra az 1 de már magyar felirattal me anno még angolul nyomtam :D amugy itthon is jol jönne 1-2 minion, lenne dolguk, barnák megfelelnek :D
  • Qwerty4
    #1916
    OK, csak azért kérdeztem, hogy az alaptól megszabaduljak-e vagy ne, tehát letöröljem-e vagy hagyjam a winchin.De ezek szerint, akkor törölni fogom.
    Megnézhettem volna én is, csak becsomagolt állapotban van DVD-n a RH, nem volt kedvem csomagoltatni.
    És úgyis még várnék vele, mert csak tegnap vittem végig az alapot, kell 1-2 hét Overlord szünet, hogy ne adagoljam túl magam...
  • tonyr #1915
    hát nemtudom, nekem orig a overlord 1-2, de anno warezban is megvolt akko az iso-ban alapbol benne volt a raising hell.. ha 4gb körüli az iso-d akkor benne van.... maugy origba nemtudom honnan lehetne beszereznem a raising hell-t ...
  • Qwerty4
    #1914
    Van nekem egy Raising Hell (hatred verzió).Ebben a formában különálló kieg vagy az alap Overlordra kell telepíteni?
  • Qwerty4
    #1913
    Megoldva!!!
  • Qwerty4
    #1912
    A sörös üstöt a törpék földjének melyik részéről lehet megszerezni?
    Legyőztem a törpe királyt már, de ez a feladat még hátravan azon a részen.

    Amúgy elértem a sivataghoz.Kegyetlen egy vidék, az biztos...
  • tonyr #1911
    ja oké bocsi :D amugy az 1 talán összességében jobb mint a 2, persze nem a graf :D ill a 2 bonyolultabb, ill részletesebb... lényeg h mind2 rész nagyon jo, filinges a gonosz oldalán állni, mint pl dungeon keeper, az örök klasszikus, és tuti gyüjtibe kerül a jövöre megjelenö klonja a dungeons :D
  • Qwerty4
    #1910
    jav.: ideig
  • Qwerty4
    #1909
    tonyr:

    Ja, onnantól már segített a végigjátszás, de a medencén való átjutás nélkül nem tudtam volna a skull barlangba bejutni, onnan meg a templomba, végül pedig a 7-es számú gyökérhez...

    De végül mind 7 gyökérvégződést elpusztítottam, a csata Oberonnal holnapra marad... :) Mára elég volt ebből.Utálom mikor hosszabb ideif elakadok apró dolgokon.
  • tonyr #1908
    az én kérdésem: a kieget: raising hell-t honnan lehet beszerezni ? csak digitálisan pl steam ?
  • tonyr #1907
    bazz hisz a faq alatt a végigjátszás :D
  • tonyr #1906
    hmm nemvágom most hirtelen, de meg kéne kerülni a fa gyökerét a tereköhöz.., vagy kövesd a gyökér mentén azt kapd szét a gyökeret..
  • Qwerty4
    #1905
    A medencés részt megoldottam.Épp az volt a hiba, hogy ilyen módon, csoportosan küldtem őket a kerékhez...
    A másik még mindig kérdéses.
  • Qwerty4
    #1904
    OK:

    Itt a medence:KATT!!!

    Itt a másik kerék, amit forgattatni kell a kékekkel:KATT!!!
  • tonyr #1903
    kenny képet.. rég toltam 1-et.. most a 2-t tolom :D
  • Qwerty4
    #1902
    Na, elakadtam.Oberon gyökereit kell elpusztítani.4-et elpusztítottam, de 2 gyökérvéghez nem tudok hozzáférni. (már megvannak a kék kegyencek is)
    A probléma a medencénél van, hiába küldöm a kékeket a kerékhez, szimpla paranccsal nem mennek.Ha csoportosan irányítom őket a túloldalra, akkor se kezdik el forgatni a kereket.Hogy kell itt ezt végrehajtani?

    A másik kerék meg egyszerűen elérhetetlen, a folyonál, itt jobb lenne egy képet feltöltsek...
  • Qwerty4
    #1901
    Jó játék ez.

    Mondjuk mikor nekikezdtem nem számítottam arra, hogy RPG hosszúságú lesz.Most szereztem meg a zöld kegyenceket és eddig is elég sok időt szenteltem rá.És még hol a vége...plusz a kieg és a 2. rész.
  • tonyr #1900
    aki megvállna Overlord II -es játékátol én szivesen átvenném a terhet, és jo kezekbe kerülne, a gyüjteményem várja már :D
    privibe ha valaki üzletelne
    köszi elöre is
  • MiMeleg
    #1899
    Helló!

    A köv a kérdésem: Az Overlord rendszer követelménye win XP vagy Vista nekem Win 7-em van. Telepítéskor kiírja, hogy nem megfeleleő az op rendszer mit lehet tenni ilyenkor?
  • gabeone
    #1898
    Köszi, épp mostanában lett meg. Ami a baj volt: hogy még a piros minionok előtt nem tudtam, hogy szerezzek 15 miniont, amivel már ki tudtam nyitni a a kaput a dagadthoz. Ahhoz 12 minion kellett. Van gyors gomb arra, hogy egy kattintással attackoltassak 40 miniont? Ha nyomva tartom az egér gombját, 40 miniont még akkor is lassú lesz beindítani.
  • Vardar
    #1897
    A piros minionok ott lesznek a félszerzetek háza mellett, ahol épp buli van. Ott kell majd megölnöd az első főellenséget a félszerzetek királyát.
  • gabeone
    #1896
    Hello, kérnék egy kis segítséget. Overlord 1: A piros minionok elkerülhették a figyelmemet, mert nem találtam meg őket, így nem tudok továbbjutni az erdőben nélkülük, illetve van egy talán kohó szerű szerkezet is, amihez nem férek hozzá a piros minionok hiányában. Kijártam még a félszerzetek lakát, ahol pedig +2, azaz 12 minionra lenne szükségem a továbbjutáshoz. Emlékeztek még rá, hogy hol találom meg a piros minionokat? A játék amúgy nagyon érdekes, szerintem megérte a mostani árát. Köszi, Üdv
  • caprine #1895
    Császtok!


    Az extra fizetőssé válása miatt a FAQ és a végigjátszás átkerült az ATW-re, bár úgy látom 1-2 ember a saját oldalába is jó nagy szeletet copyzot belőle

    http://caprine.atw.hu/OVERLORD_FAQ.html
    http://caprine.atw.hu/OVERLORD_OverTheTOP.html
  • Lammer
    #1894
    fansite modositva ;)
  • Vardar
    #1893
    Amúgy akar valaki multizni 1.2 magyarral?
  • Overloord
    #1892
    hali! , újra működik a fansite :P bocs a kimaradásért

    megváltozott a címe, mátóül itt érhető el:

    http://overlordfansite.suxx.hu/