47
  • Seth
    #47
    azért kapott 50-60%-os értékeléseket ^^
  • kuzmi
    #46
    nagyon jó sztem
    csak ajánlani tudom...
  • Vass Gábor
    #45
    Milyen lett a játék?
  • FLeT
    #44
    A katalógusban május van...(PS3, XBOX 360 is)
    De szerintem se lesz belőle semmi...
  • 5c0rp330n
    #43
    és mikorra van kiírva? sohanapjára? mert annál előbb nem várható :)
  • FLeT
    #42
    Az 576-nál elő lehet rendelni X360-ra!
  • strebacom
    #41
    PS3
  • grebber
    #40
    Na a mai napon kikerül a kedvencekből ez a topik :(

    SAJNÁLATOS HÍR ANNAK AKI VÁRTA EZT A GAMET PC-re!!!!!!

    Csak PS3-ra érkezik meg a Haze!

    A Haze névre keresztelt játék kezdetben multiplaytform fejlesztésnek indult, ám a tavasszal már gyülekeztek a viharfelhők a fejlesztés felett.

    Chesario, 2007. augusztus 31., 16:03

    A Ubisoft sokszor hangoztatta már, hogy elsődlegesen PlayStation 3 konzolra fejleszti legújabb játékát, ám a mai napon fordult egy nagyot a világ, így lemondhatunk a többi platformról. Se PC-re, se Xbox 360-ra nem fogjuk megkapni a játékot, ezt a Ubisoft illetékese jelentette be, jelenleg csak PS3-ra készítik a programot és ez valószínűleg nem is fog megváltozni.

    info: Gamestar
  • grebber
    #39
    2 új trailer
  • wedge31
    #38
    Tetszik, amikor leugrat abba szorosba az atom brutál.
  • grebber
    #37
    Trailer
  • strebacom
    #36
    és miért
  • bcsirke
    #35
    hát emberek, én személy szerint 200szor jobban várom mint a crysist.
  • strebacom
    #34
    Interjú egy fantasztikus videóval füszerezve!!
  • strebacom
    #33
    "A Haze egyenesen a jövőbe fog elrepíteni bennünket, egészen 2048-ig, ahol már a nagyvállalatok saját magánseregekkel rendelkeznek. A játékos majd Shane Carpenter szerepébe bújva egy újonnan sorozott közlegényként az általa jónak tartott ügy oldalán száll harcba. A Mantel Global Industries cégtől profi felszereléseket kapunk, beleértve a modern futurisztikus járműveket is. Játékosként a lázadók oldalán Promise Hand ellen harcolva rá kell döbbennünk, hogy nem egyértelműen a jót szolgáljuk, ezért átállunk a másik oldalra. Ilyen módon már mindkét felet megismerve és a Mantel Nectar harci drogját birtokolva jó eséllyel szállunk harcba.

    A Nectar olyan speciális képességeket biztosít majd, mint a a Nectar Focus, a Nectar Foresight és a Melee Blast. Az új oldalon már különböző trükkök is rendelkezésünkre fognak állni: ha kell fegyvereket lophatunk, vagy akár halottnak is tettethetjük magunkat. Amennyiben a fentebb felsoroltakhoz hozzászámoljuk az igen fejlett Conspire AI mesterséges intelligenciát és a következő generációs grafikát, igen jó játékkal számolhatunk."

    forr.cybergen..







  • FLeT
    #32
    csá nép!
    Gépigényről van már vmi info?
  • strebacom
    #31
  • strebacom
    #30
    Ezt a képet légy szi aki tudja tegye be a bannernak elöre is nagyon köszi, ez egy szuper kép régóta keresek bannernak valót, köszi köszi köszi!!

  • strebacom
    #29
    Fegyver bemutató!!!
  • grebber
    #28
    Developer Diary Trailer
  • grebber
    #27
    Képek + Megjelenésről info
  • PyRex
    #26
    fúj
  • strebacom
    #25


    Friss Infó!!
  • grebber
    #24
    2007!
  • PyRex
    #23
    Szept 1. az ok, de melyik évben? :)))))
  • grebber
    #22
    Én is ,de szerintem ezzel minden igy van.
    Abban reménykedek hogy a Szeptember 1.-jei dátum valós.Bár manapság sosem lehet tudni!
  • PyRex
    #21
    Szép meg jó de egy ingame-nek jobban örültem volna :)
  • grebber
    #20
    Haze - Cinematic Trailer
  • grebber
    #19
    Haze: Ködös emlékek

    Dixie Flatline, 20:05 - PC X360 PS3 - Játék: Akció


    A Free Radical által fejlesztett csapat alapú lövöldözős Haze története szerint a távoli jövőben egyre nagyobb teret nyernek a privát katonai cégek, akik jelentős summáért cserébe elvégzik az állam helyett a kellemetlen harci feladatokat. A Mantel Corporation például speciális harci drogot adagol katonáinak, amitől kevésbé érzik a fájdalmat és néha valótlannak tűnő dolgokat látnak. A terroristák és diktátorok félik is a csapatot, ám a rendszerben valami megborulni látszik.
    A Play-Zone által látott demoban egy meglepően valósnak tűnő - a cikk szerint Far Cry-t kocsikáztató - dzsungelben landol a csapatunk. A többi csapattagnak mindenféle utasítást adhatunk, gránátokat dobálva nézhetjük, ahogy szétrepülnek ellenfeleink, s csodálhatjuk, amint pillangók szálldosnak totális nyugalomban a fák között. Rövid mászkálást követően hősünk, Jack Carpenter kerül a középpontba, amint egy felkelő meglátva csapatunkat eldobja fegyverét és az életéért könyörög. Még mielőtt bármit is tehetnénk az egyik csapattagunk agyonlövi. Valami azonban nincs rendjén, a dzsungel színei elmosódnak, minden beszürkül és a fiatal srác a földön fetrengve, sikoltozva próbálja feldolgozni a hasán tátongó lyukat. Jack felnéz a felkelőt lelövő, vérben úszó katonájára. Hirtelen hibaüzenet villan fel a kijelzőjén, s kap egy szép dózist a teljesítmény fokozó szteroidból. Csapattársáról eltűnik a vér a földön kínlódó sráccal együtt. Mi a büdös franc történet az imént? - gondolkodik el egy pillanatra, ám egy pillangó landol fegyverén és rángatja vissza a valósnak tűnő illúzióvilágba.


    info: Hardwired
  • PyRex
    #18
    Crysis-t messze nem éri el, de nem rossz!
  • berlinboy6329
    #17
    Van még mit csiholni rajta.De jó lesz.Majd.Jövőre. :(
  • grebber
    #16
    3 új kép
  • berlinboy6329
    #15
    Ezt vártam máár.Nagy fegyverek.Sose szerettem az ilyen kis vézna izéket.
  • grebber
    #14
    Haze - Újabb lépés a NextGen felé

    [2006. május 10. @ 21:53 - Zolee]

    Megérkeztek az elsõ információk a Free Radical fejlesztéséről, a Haze-rõl. A Ubisoft égisze alatt megjelenõ FPS 25 évnyire, a közeljövõbe helyezi az eseményeket, amikor is a kormányok nagyvállalatokra bízzák a katonai akciókat.

    A játékosok Jake Carpenter bõrébe bújhatnak, aki újonc a Mantel hadseregben. A küldetésünk Dél-Afrikában kezdõdik, ahol le kell vernünk egy lázadást, a történet azonban csak itt lesz majd igazán összetett. A Free Radical Playstation 3-ra, Xbox 360-ra és PC-re egyaránt az alapoktól építi a játékot, megjelenésben és fizikában egyaránt. Többféle online játékmóddal találkozhatunk, beleértve a ko-operatív módot is.

    Info: Gamestar
  • Bankrupt #13
    Az teljesen mindegy, hogy mit tartalmaz a map..
  • Cat 02 #12
    ez nem a Far Cry ? :D
    vagy Crytek csak ien szigetes kakiakt csinál ? :D
  • Bankrupt #11
    Ubisoft - Crytek közös game?
    Mert ha igen, akkor lefogadom hogy legalább ilyen grapichal fog rendelkezni, vagy ezt az engine-t fejlesztik tovább. Ettől a videótól annó leesett az állam, és most is megállná a helyét, egy "nem jövőbeli" FPS-be.
  • tigeroo
    #10
    háth ja, az EA sokkal több áttörő jáccókát lök elénk..
  • Thanatos
    #9
    ubisoft? hát akkor ezse lessz egy áttőrő game akármekkora hypeot kap is :/
  • DJ Skyline
    #8
    hmm,muvi alapján egész jó!