29
  • Vieri85
    #29
    Szerintem nem csináltak egyebet, mint telepakolták jelenleg is elérhető cuccokkal a lakást. Ez a jövő? Egy év múlva már nem lesz az. LCD képek helyett egy jövő házába inkább papír vékonyságú kijelzők, tapéta. Fürdőszobába hangcucc.

    A leendő lakásomat én is szeretném majd minnél jobbá tenni technikailag is, de félek attól, hogy nem biztonságos.
    A hűtőre szerelt LCD tényleg túlzás.

    Jöjjön a 3d-s képernyők, és az összehajtható kijelzők!! Ez a jövő.
  • BiroAndras
    #28
    "A hálószobában miért van a TV tetején kamera?"

    gondolom videotelefonhoz.
  • asysoft
    #27
    Meg hogy kerül bele:)
  • CsZ
    #26
    A hűtő megrendelheti a kifogyott kaját, de mi van ha az egész vírusos lesz
  • NEXUS6
    #25
    Az LCD-s hűtőnek mennyi sok értelme van, ezen mindíg röhögök.

    Meddig állok a hűtő elött alapesetben?

    Semennyit, mert ha benyúlok a hűtőbe a sörért, nem látom az lcdt, és fordítva. Sörrel a kezemben meg nem sokat szoktam álldigálni.
    ;)

    A kisprücsök meg nem éri fel, mert őt legalább ugye érdekelné, de mint az elhangzott amúgy is csak összemaszatolná.

    Engem valama fasza 3d megjelenítő érdekelne már.
  • haxoror
    #24
    Azért nem kell mindent lefikázni, a forgatható franciaágy sztem nagyon pozitív, eddig nem is gondoltam rá hogy szükségem lehetne egy ilyenre de most hogy tudok róla lehet hogy szerzek egyet
  • G0blin
    #23
    Mi lesz a következő lépés, fürödni, enni, és dugni is online fogunk, explorerrel?
  • wanek
    #22
    A hálószobában miért van a TV tetején kamera?
  • fonak
    #21
    Elég szánalmas. Legalább ingyen meg lehet nézni?:)
    Mert egy bevásárlóközpontban pl. igen.
  • Bith
    #20
    Inkább az IE6 a vicces a "jövő" házában...
  • aDannyBoy
    #19
    Kicsit jobban megnézed, akkor látod h XP Windows classic skinnel.
    Nézd az IE menüt, ikonokat... :)
  • XHunterX
    #18
    én úgy láttam hogy az eggyik képen (amelyiken az SG.hu oldala látható) a gépen 98-as operációs rendszer van!!!ha tényleg az van a gépen akkor jöhet a kérdés hogy ezt nevezik a ,,Jövő Házának,,???Windows 98-al???
  • aDannyBoy
    #17
    nem általánosságban az iptvről beszéltem, hanem amit ott mutattak. tvpaprika adását tette be először, utána meg nem tudom mit, de nem is erőltették sokat mert gagyi volt a minőség
  • asysoft
    #16
    Gondolom a digitális TV alatt az IPTV-t érti a cikkíró. Ha meg nem, szerintem téved, 1-2 kockásodástól eltekintve elég korrekt minősége van, messze nem "kamerás kilopott mozifilm"...
  • forever68
    #15
    Egyetértek a cikkel, én voltam a jövő házában és mikor elkezdték ecsetelni hogy milyen jó hogy gombnyomásra beáll a világítás illetve lemásznak a reddőnyök az ablakon illetve bemutatták az új XBoX lenyűgöző tulajdonságait egy bazi nagy plazma tv-n gyorsan elhagytam a helyszint, ugyanis azt hittem valami érdekeset látok erre az arcomba csaptak volna kb 1 órányi microsoft reklámot. Mellesleg a rendszer eggyes részei nem üzemeltek mert szétfagyot:)) A jövőben tehát ha le akarjuk kapcsolni a villanyt vagy lehúzni a redőnyt, baj esetén számitástechnikust vagy rendszergazdát kell hívnunk:) Hát azt hiszem , legalábbis számomra ez teljesen fölösleges.
  • HUmanEmber41st
    #14
    Valamit félreértesz.
    Jó dolog a technika, de csak "mértékkel és tartózkodással "
  • valaé valaé ná
    #13
    Először mondj le az internetről, aztán hiteles leszel.
    Egy pár éve még arról is azt mondták, hogy mi a fenének ?
  • HUmanEmber41st
    #12
    Azthiszem én is egy ilyen hangvételű cikket írtam volna ( ha felkértek volna rá), mélységesen egyetértek a cikkíróval.
    Mi a ********nak ez a sok szar ????
    Még valami csőposta -hálózatot kellene kiépíteni a városok alatt, és akkor a zintelligens(?????) hűtőszekrény meg is rendelhetné ( mondjuk 1 vonalkód leolvasó-nyilvántartó rendszer alapján) az éppen kifogyott termékeket. Aztán élvezhetné mindenki a régi kolhoz-rendszer mintájára az előregyártott vackokat. Lehetne egy egyszerű tálcás megoldást is beépíteni, amelyik kiveszi az előre odarakott pizzát ( vagy mint a régi zenegépekben be lenne tárazva a pizza) és rögtön betenné a micróba. Ennek talán lenne értelme...
  • rigidus
    #11
    Jaja

    tetszik ez a szokimondo stilus
  • Praetor
    #10

    Tök jó a cikk!
  • slade
    #9
    Éljen a szép, romantikus, emberközpontú, természettudatos jövőkép, ahol szíved választottjával plazmaképernyők között ölelkezel és szétvet az ideg mert a gyerek már megint le...ta a plazmát a falról,ill zsíros kézzel nyitogatja a hűtőt. kinek van pénze erre? c-c-c a kérdés, hogy Kinek kell ez? öngyi jelölt depresszív embereknek akik szürke-kék digitális villodzásban akarnak élni....most kinézek az ablakon, tűz a nap, a hegyeket hó fedi, asszem falpattanok a biciklire áttépek a másik koliba a többi erasmusoshoz(+a swájci lányhoz ) körbe tekerjük a várost este meg tipli a kolibuliba. vagy bezárhatom magam a digitlis kriptába...hmm. itt se vagyok.....
  • Alec
    #8
    "A miniszter véleménye szerint nagyon fontos, hogy ezek a technológiák hiába kerülnek ma még horribilis összegbe, be kell mutatni az embereknek, mert amint tömeges igény mutatkozik ezekre a szolgáltatásokra és termékekre, áruk azonnal zuhanórepülésbe kezd és bármelyik hamar hétköznapjaink részévé válhat."


    mi lenne ha az egészet kezdenék mondjuk egy hazai fizetésekre szabott internettel?
  • olajosvas
    #7
    Enyhén parasztvakítás
  • St
    #6
    én a reklámját bírom a tévében:
    "és apádat ne engedd a klónok közelébe"
    brrr...

    szánalmas.
  • roliika
    #5
    Szép+ jó+izé, de tényleg, anyagilag ezt ki bírja? Gondolom ismét csak a felső 10 000.
  • roliika
    #4
    Az lenne a logikus dolog, ha minden 1 készülékben kapna helyet ami lehetőleg hordozható legyen, nem ám 10 plazma 4LCD és a WC-ből is az Internet folyik! Azé' ácsi!
  • Cat #3
    a kapcsolodo linkeknél lévő több mint egy éves intelligens ház projekteknek ennél klasszisokkal több értelme van. Ez csupán egy lakás telepakolva LCD kijelzőkkel.
  • roliika
    #2
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....ez akkora 1 ******** ez a jövő háza dolog!
    1: Mert most minden "modern" cuccot belepakoltak, assziszik ez a jövő.
    2: Ki a f****-nak lesz rá pénze, hogy ennyi sz***-t vegyen??? Mert nekem nem az tuti!

    De 1 ******-ság... Az ilyenektől kapok idegbajt. :-/ /Bocs/. Még a hűtőbe elfelejtették beletenni az LCD-s Internet konzolt, és a fürdőszobába a videókamerás fogkefét. Szeretem az új dolgokat, de ez undorító!!!!
  • Tinman #1
    T-éboly amit T-ököm a jövő házának elképzel.
    Ahogy Fábry szokta mondani: "Olyan sütő nincs ami le is pippant?"

    Ja... 5 év alatt az elektroszmogtól meg temeti majd a T-önkormányzat az agyrákban elhunyt T-családot.