34
Röplabda
  • ManoNegra
    #34
    Huhh, szép volt a mai győzelem, Kint vagyunk az EB-n!

    Az előzmények ismeretében pedig külön megérdemeltük.
  • Redvin
    #33
    Labbal erinteni a labdat teljesen szabalyos, nem csak akkor ha veletlenul pattan ra. Passzolni is lehet labbal, csak semmi ertelme :)
    Igazabol amit eltudsz erni labbal, azt eltudod erni kezzel is :)
  • ates84
    #32
    Sziasztok!

    Egy vitás kérdés eldöntésében szeretném, ha segítenétek. A vita tárgya az, hogy a röplabdában lehet-e lábbal érinteni a labdát. A legújabb FIVB szabályzat szerint igen, de ott nem írják le egyértelműen, hogy csak akkor, ha véletlenül találat éri a lábat, vagy hogy rendesen akár passzolni is lehet-e lábbal.

    Én úgy emlékszem, hogy lehet lábat is használni. Főleg mentéseknél jöhet szóba ez a megoldás.
  • Röpilla
    #31

    Röplabda Utánpótlás Nevelő Központ Illés László vezetésével várja Budapesten 8-16 év közötti, a röplabda (strand- és park röplabda is) iránt érdeklődő gyerekek jelentkezését. Állandó edzések, klubprogramok, táborok, versenyzés. BőWEB:
    Ismertető (pdf)
    Internet
    Illés László
    röplabda szakedző
    06-20-980-9277
    [email protected]
  • csipii
    #30
    Szijjasztok!
    Nagyon szeretnék röpire járni a barátnőmmel Pesten!Ha valaki tud vmit az írjon ímélt: [email protected]
    előre is kössz.csá.
  • picco
    #29
    www.edzotaborok.hu - egy oldal a sportegyesületeknek, edzőknek, tábort szervezőknek.
  • mesu
    #28
    Sziasztok! a barátnőmmel két évet játszottunk a sulicsapatban, de szeretnénk már kissé komolyabban is csinálni a röplabdázást. 17 évesek vagyunk, talán már egy kicsit öregek, de nem tudtok ajánlani egy jó budapesti röplabda szövetséget/egyesületet ahova még be is vesznek? nem lenne utolso dolog ha még tudnánk esetleg versenyre is menni. szeretnénk végre egy igazi, jo csapatban játszani :) előre is köszi
    ui.: ha tudtok vmit kérlek irjatok a [email protected]. nagyon köszi :)
  • Röpilla
    #27
    Kedves Sportbarátok!
    A 2008-as Nyári Visegrádi Strandröplabda és Evezős Tábor információs anyagát letölthetitek a http://vorsas.hu/files/ropitabor2008.pdf hivatkozáson. Még van lehetőség a jelentkezésre. Ha felkeltette érdeklődéseteket, kérlek jelentkezzetek nálam, illetve tájékoztassátok ismerőseiteket, barátaitokat! Csoportok jelentkezését is szeretettel várjuk.
    Üdvözlettel:
    Illés László
    röplabda szakedző, táborvezető
    [email protected]
    06-20-980-9277
    [IMG][/IMG]
  • illioszi
    #26
    Sziasztok.
    Nem tudtok véletlenül olyan helyet ,ahol kezdő röplabda oktatás van? mert a barátnömmel sokat röpiztünk tesin még tavaly, de idén már nincs tesink sajnos:(...és a röpi nagyon hiányzik:)
    Elöre is köszi,sziasztok:)
  • Redvin
    #25
    En jarok, bar a topik nem nagyon porog. De en attol meg imadom a roplabdat :D
  • estee
    #24
    hi! jár még ide vki rajtam kivül???
  • onlinerose
    #23
    HAJRÁ BSE FCSM
  • Zillo
    #22
    iskolaban altalaban röpizni szoktunk,en nagyon szeretem.jobban,mint pl akosarat,v a kezit.
  • dorkaaaa
    #21
    Úgy vártam a szerdai röplabdameccset (páros)! Erre nem jött el a társam..:( És még be sem jelentette..:(
  • bens
    #20
    én röplabdáztam 11-14éves koromig. még most is szoktam néha suliban :-) az egyetlen labdajáték, amit meg tudtam szeretni.
  • demetan
    #19
    én is játszom, és nagyon szeretm a röplabdát

    u.i: Magyar Kupa döntőjében: Kazincbarcika - Kaposvár 2:3
  • gergelyanevem
    #18
    katt a képre aztán pedig a beszúrni kívánt kép url-jét másold be(azt pedig ugy tudod megnézni, hogy a képre jobb katt és tulajdonságok)
  • csonkahuga
    #17
    vki segítene h hogy kell ide kitenni képet?
  • csonkahuga
    #16
    igen itt, de ez a felnőtt csapat:)
  • gergelyanevem
    #15
    ja és a röpis csajok jól néznek ki
  • DEXTER92
    #14
    #2 Ez jó (hosszú) story volt!
  • Oli1984
    #13
    ÉLjenek a sarkadi Ady-Bay-is röpis csajok:) főleg egy közülük:)
  • Oli1984
    #12
    KIRÁLY A RÖPLABDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0ppika
    #11
    Még szakközépben nyomtuk testnevelés órán, szerettem ...
  • gergelyanevem
    #10
    jó sport :D
    csak suliban tolom, szerválni nem tudok, de egyébként jól megy ;)
  • bigfoot
    #9
    Én nem játszom sehol,de ez az egyik kedvenc sportom!
  • Taranov
    #8
    Nem egyedületben, csak a suliban :)
  • DJ Skyline
    #7
    ebben?:)
    [nem tudja,nem szakértő,nem ért hozzá, ]
  • csonkahuga
    #6
    én 1ébként a BSE-FCSMben játszom...
  • csonkahuga
    #5
    egyesületben???
    meikben?
  • Taranov
    #4
    Én is röplabdáztam, tetszik.
  • csonkahuga
    #3
    :D
  • DJ Skyline
    #2
    én 1x röplabdáztam tesi óra alkalmával!
  • csonkahuga
    #1
    Ez a fórum a röplabda ,e szent játék híveinek fóruma.
    Ide írhat mindenki aki röplabdázik, röplabdázott,röplabdázni fog, vagy aki még életében nem látott még röplabdát!
    EZENNEL MEGNYITOM A FÓRUMOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    csonkahuga