11
Windows - különböző asztalok létrehozása
  • DannyL
    #11
    Mondjuk ennek így pont semmi értelme. Ki nem szarja le a hátteret, ha az ikonokat nem tudom variálni. :(
  • blackgamer
    #10
    én esküszöm a fekete háttérre
  • takysoft
    #9
    itt jártam zárás előtt. juhé
  • rushman
    #8
    sokadik xp fórum
  • Placebó
    #7
    ha jól írtam majd megnézem otthon, én ezt használtam, a style-t másra tuti nem fogod tudni átálítani de a tálcát ikonokat és a háttérképet igen...
  • Placebó
    #6
    Ultramoon
  • homokhat
    #5
    ehez használj linuxot
  • Laurion
    #4
    Köszi, de ezek a programok mind csak ugyanolyan desktopokat hoznak létre. Nem tudok különböző ikonokat, mappákat, stb-t elhelyezni rajtuk.

    Vagy ez egyáltalán nem is lehetséges, ne is keressek ilyen programot?

    De akkor mire jók a különböző asztalok?
  • Blasta
    #3
    Elvileg az XP-hez telepíthető POWERTOYS nevű cuccosban is van több asztaltámogatás. Nem tudom, hogy különböző ikonokat tudsz-e csinálni, de 4-féle különböző háttérképet be tudsz tölteni és a tálcára helyezett 4 gomb segítségével egy kattintással át lehet kapcsolni.
  • Pheel
    #2
    Nehéz ám beírni a Googlebe, hogy multiple desktop windows xp...
  • Laurion
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Tanácsot szeretnék kérni: hogyan lehet WinXP Home-ban különböző asztalokat létrehozni? NVIDIA meghajtóm van, s az elvileg tud ilyesmit - de ha engedélyezem a több asztalt, csak ugyanaz jelenik meg több példányban, nem tudok különbözőeket létrehozni. Ha az egyiken változtatok valamit (a háttéren kívül), ugyanaz módosul a többi asztalon is.
    Lehetséges teljesen különböző kinézetű asztalokat létrehozni, amelyeken más-más háttér, más-más ikonok, Start menü, tálcabeállítások stb. vannak? És ha nem, akkor mi az ördögre jó az NVIDIA több asztalos beállítása?

    Köszönettel: Laurion