25
mI LEGYEN A jó
  • Tekken5
    #25
    Oké, lehet, hogy low kérdések, de tudni szeretném... Megkaptam a legelső gamepadom PC-re és a vezérlőpultban megnéztem érzékeli-e a gép: nos, a válasz: igen, leteszteltem és minden gombja működik is. De amikor gamepad-kompatibilis játékkal szeretnék játszani a játék nem érzékeli a gamepadot és nem értem miért. Mit kellene tennem? A gamepaddel lehet játszani tört verziójú játékokkal vagy csak eredetiekkel? A játék neve, amelyikkel kipróbáltam Clive Barker's: Jericho és elvileg működnie kéne gamepaddal hisz látom a gombkiosztás közt a kontroller gombokat, de nem reagál semmire.

    És még egy kérdés: felsorolnátok játékokat, amik mennek gamepaddal? (PC) :D Ja, de ne túl új játékokat, mert csak 2 GB RAM-om van xD
  • krisztian1329
    #24
    2-3 ezerért milyen gamepadot ajánlatok ami jó?
  • sunifoci
    #23
    Kb. 3 éve van egy Logitech Rumblepad 2-m, meg voltam vele elégedve, de az utóbbi időben mind a 2 analóg joystick átkalibrálódott. A valós nulla pont eltérő helyen van, így a játékokban "félrehúz". Kérlek, segítsetek!
  • Lazarus
    #22
    Tegnap találtam erre a gyöngyszemre és baromi elégedett vagyok vele :)

    Xbox360 controller emulator

    Bármilyen gamepadet be lehet állítani vele (persze nemárt ha annyi gombja van mint az eredetinek) úgy hogy a játékok x360 controllernek ismerjék fel, ami igencsak előnyös, mivel a legtöbb csak azt támogatja hivatalosan. GRID, SW:Unleashed, Bioshock mind megy faszán vibrációval és át designolt ingame interakcióval együtt
  • vafeN
    #21
    Hellosztok, lehet hogy nem ide ilő téma, de van nállam egy Impact Colour Rumble Pad és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom configurálni? UT2004nél próbáltam eddig de ott nem megy. Meg hogy mien tipusu gameket támogat?
  • MaSzKa
    #20
    ez a legjobb értsétek már meg végre most már csak 8eFt:

    Logitec Cordless Rumblepad 2 2év Vista támogatással
  • gabor15
    #19
    Sziasztok! Keresgéltem különböző témákban de igazán frisset és nem lezártat:D nem igazán találtam:)

    Remélem tudtok segíteni:)
    Saitek Cyborg Rumble Pad-om van.. ez ügyebár programozható FPS gombal rendelkezik. Ez annyit tesz hogy FPS játékokban tudja helyettesíteni a billt és az egeret( mert van olyan játék ami nem támogatja a gamepadot)és így pl 1-es gomb e jobb analóg célkereszt stb.. tehát.. Xp alatt minden oké, Viszont én Vistát használok DX10 miatt és ott amikor ezeket kéne felraknia, akkor csak ennyit ír "ismeretlen eszköz" (2X is) felrakja a gamepadot, tudom is használni,... minden oké.. felrakja a programozó szoftvert, viszont programozni nem lehet, mert az utolsó két szükséges drivert nem teszi fel.. sem a cd-vel sem a letöltött vistás driverrel. Tudok nekem segíteni? (mivel nem is ismeri fel (ismeretlen eszköz ezért a win update sem talál semmi megoldást) Karácsonyra kaptam és nagyon örülnék neki ha működne. Előre is köszi bb
  • LasDen #18
    kéne 1 amivel jól lehet focis gámékat tolni meg amúgy is :D
    ki mit ajánl???
  • MaSzKa
    #17
    szinte csak jó tudok mondani róla
    kell venni hozzá 2db 2500MA akksit

    10000Ft az új ára
  • MaSzKa
    #16
    CordlessRumblepad2
  • MaSzKa
    #15
    Logitech
  • kutjus
    #14
    Sziasztok!

    Megoldható az, hogy egy alap gamepad, a játékon belül az egérmutatót mozgassa a fel-le baloldali funkciógombokkal? Elvileg a kurzort csak az egér mozgatná. NEm sikerült olyat találnom, ahol nem egy billentyűlenyomástól mentene meg.
  • agyhalál
    #13
    Amúgy én is Logitech mellett tenném le a voksomat, bár eddig csak az egereit és a billentyűzeteit próbáltam. Strapabíró, kényelmes, jól használható termékei vannak és nem utolsó sorban driverei is jók.
  • bld
    #12
    grat értelems hsz volt
  • bld
    #11
    jó lesz az a lodzsitekk csüves
  • RIZLA pluss
    #10
  • csüves
    #9
    kössz soul még meggondolom ha igen majd szólok meg azt a másikat is megnézem.
    Meg azért akarok ilyet venni mert erre van keret.
  • soulhunter
    #8
    Logitech Rumblepad 2 - ez legalább már ForceFeed Back
    ~7500 HUF (brutto)

    de ha ilyen vackot akarsz venni,akkor eladom neked a saitek p880-asom 4000-ér (még garanciális)
  • agyhalál
    #7
    Ennyi idősen a nyelvtan luxusnak számít?
  • Monoton
    #6
    itt kérdezd meg!
  • csüves
    #5
    Ja ja ezeken van analóg meg digis is de konkrétan fifára meg nhlre meg hasonló góllövős az öcsit szétalázós mert azt hiszi jobb mint én játékra kell de azér kössz a garanciát meg majd megnézem kössz szépen a tippet.
  • juharfalvi
    #4
    Szerintem először azt döntsd el, hogy milyen célra akarsz gamepadot, mert az sok mindent eldönt, tehát: inkább platformjátékra kell (ugrálós) vagy inkább autós/ repülős?
    Én nemrég vettem olyat, amiben Force Vibration van, ami egy rezgést jelent, ha pl. a karaktered sérül, de létezik Force Feedback is, ami irányt és erősséget is visszajelez, ez inkább autós/ repülős programokhoz jó.
    Szerintem legyen rajta analóg és digitális JOY is, mert mindkettő jól jöhet, de ez ízlés kérdése.
    Ha a kérdés csak a konkrét típusra vonatkozott, akkor bocs... :)
    Kérdezz rá a garanciára is, mert jó, ha 1 év gari van rá. Nekem 1 órán belül vissza kellett vinnem, mert az egyik gomb nem működött...
  • csüves
    #3
    nem vaz a cucc valami 7000 be van és érteda másik meg 6500 be meg ilyesmi
  • 0Fritz0
    #2
    Ennyi pénzből biztos tudsz venni valamit a Tesco-ban. :)
  • csüves
    #1
    csá venni akarok gamepadot de nem tom milyet
    Saitec p880
    vagy Logitech Wingman
    Az árdifi vagy 500 forint és ennél tobb pénzt nem akarok kiadni mert jobbra nem futja.
    Előre is kösz.