42
Black Buccaneer
  • kelsi15
    #42
    hali! valaki tudna segíteni?? a játék nem magyarul és nem is angolul van meg és kéne hozzá v magyarítás v angolítás. hol lehetne letölteni?? előre is thx
  • fantomi
    #41
    VÉGIG JÁTSZOTTAM!!
  • fantomi
    #40
    sziasztok már megint én:)
    a kő tolo meg van de mire jó a sziget közepén a nagy kör amit ide oda tudok át fordítani van valami jelentősége?
  • fantomi
    #39
    sziasztok a kő tömb tolo képességet hol találom? s az egyik helyen van egy nagy kapu azt hogy tudom ki nyitni előre is köszi
  • fantomi
    #38
    köszi be jött vissza kellet menni. Egyre inkább benne vagyok a sűrűjébe annál inkább tetszik !
  • grebber
    #37
    Másfele kell menni én is itt anyáztam ezeket a faltörést + a tologató képességet csak később tudod megszerezni márha megtudod.

    Azért mondom márha megtudod mert én végigtoltam a gamet de semmilyen doboz nemtudtam eltolni az alap fadobozokon kivül (ugy van még kő és fémdoboz) mert csomo hely volt ahol ezek valamelyikét kellett tolni a továbbjutáshoz.De ezek nélkül is végig lehet vinni!
  • fantomi
    #36
    én mindjárt az elején meg van az amulett vissza mentem oda ahol a falat kell szerintem ki törni vagy a sziklát elmozditani hogy fel ugorjak az alagútba de se a falat se a sziklát nem tudom elmozditani.
  • grebber
    #35
    Végigjátszást nemtudok de ha leirod hol alakadtál el elhet itt tudnak segíteni!
  • fantomi
    #34
    sziasztok én most kezdtem hozzá a játékhoz eddig tök tetszik jól lehet irányítani oda ugrik ahova szeretném nem mint a Legacy of Kain: Defiance-nél de én is lakattam nem tud véletlenül valaki végigjátszást hozzá?? nagyon szépen meg köszönném az e-mail címem [email protected] előre is köszönöm!
  • hannibal01
    #33
    kardozás jól megvan oldva benne?
  • zsanet
    #32
    Kösz, még próbálkozom.
  • grebber
    #31
    Olyan nemhinném hogy lenne tuti van lemászási lehetőség csak nem néztél jól körül.
    Pl a sziklafalaknál nézni kell a vájatokat mert azokon le lehet ereszkedni.

    Meg a játék végigviteléhez nem kell minden tulajdonság én pl nem szereztem meg a csontvázat cuccok szétütésének lehetőségét a kő/fém oszlopok tologatását.
    Ezek nélkül is el lehet jutni a főellenség csajig majd utánna visszadob a game legelejére ahol miután legyőztük a rákot elhajozhatunk és game over!
  • zsanet
    #30
    Van egy csomó hely, ahová fel lehet mászni, de le nem.Tud valaki segíteni megköszönném.
  • zsanet
    #29
    Akkor hogyan?
  • grebber
    #28
    Nemszereztem meg se azt se a fémládatolóképességet!
  • zsanet
    #27
    A kőtoló képességet ha elmagyaráznád..........
  • bregasz
    #26
    Vége???
    Akkor most mivan?

  • grebber
    #25
    Na vége van végre!
  • bregasz
    #24
    Valaki plííz!!!
    Nekem eléggé beyön a gém, viszont csatlakozom az előttem felszólalóhoz
    MEGSZIVTAM énis
    seholsincs se a kőtoló képesség se a bika csontis cucc
    Remélem csak én vagyok ilyen balfék
    na meg Grebber:-) (sorry)
  • grebber
    #23
    Jó a game csak kurva nehéz :(
    Nagynehezen idegbajt kapva sikerült továbmennem arra amerre még nem jártam de nincsen meg a 2 legfontosabb dolog a játékban a kő és fémdoboz tolásának a tudása nomármost itt abba is hagyhatom mert egyszerűen bámerre megyek vagy kő vagy fémdobozokat kéne tolni a továbbjutáshoz de ugyebár azt nemtudom :(
    No mindegy :(
  • grebber
    #22
    Kösz!
  • Patesz7
    #21
    Kisegítelek Te Grebber! :D
    Addig nem fogod tudni betörni a falat amíg nem szerzed meg a "bomba dobó képességedet"! Csak bombával fogod tudni bezúzni! Inkább menj vissza a ládákhoz és azokat tologatva tudsz továbbjutni!
    1500 lesz!
  • grebber
    #20
    Rögtön az elején elakadtam :(
    Ahol megszertük az amulettet amivel átlehet változni.Ott van egy köfal amit elméletileg bekkel törni.De hogyan?? Mert már szanaszétt nyomkodtam mindent de nekem nem üti ki sehogy :(
  • Tatyla
    #19
    na a mentési rendszer az gáz,a grafika az olyan amilyen,egy kicsit elkéstek szerintem ezzel a PC-s kiadással kb 1,5évet...
  • Tatyla
    #18
    olyan POP beütése van szerintem...
    na majd lehuzom és megsasolom...
  • grebber
    #17
    Na kijött PC-re!
  • grebber
    #16
    PS2-re kijött!
  • grebber
    #15
    Hihetetlen hogy van pofájuk 1 hónapos videót mutogatni nem is értem minek mentek ki :(
  • grebber
    #14
    Black Buccaneer E3 2006 Trailer (12MB)
  • Istencsászár
    #13
    Nekem 1átalán nemtetszik, grafika konzolos :/ nemszép, karakterek mozgása darabos, idétlen, kidolgozatlan... ha az meglenne csinálva normálisan akkor még tetszeni is, de rossz volt nézni ahogy mozognak.
  • grebber
    #12
    Nagyon jó lesz szerintem!!!
  • ThugEdge
    #11
    új tréler:
    http://www.gamershell.com/download_13370.shtml
  • grebber
    #10
    Jólvan sejtettem szokásos gamestar 3 napos lemaradása.
    Ugyanaz a videó ami a honlapon van.
  • grebber
    #9
    Trailer (15MB)
  • grebber
    #8
    Fogalmam sincs.
  • Akos 001
    #7
  • Grusi
    #6
    Ez a grafika tiszta Guild Wars, véletlenül nem annak a motorjával készül...?
  • Davidus
    #5
    :D
  • Ben C
    #4
    gáhháháháháháháá!!
  • cyrus #3
    végre megint egy igazi hamisítatlan grebber-topik