35
  • Tigerus
    #35
    elég vicces ez a számomra de az ötlet nagyon joés táláló!!!!!
  • pepe003
    #34
    vegyen a gyerekének téglát :D Már látom a tvshop reklámban :D
  • jefferson83
    #33
    Gyerekeknek majd törhetetlen telefon készül. A telefon nem törik össze, de kiválóan össze lehet törni vele bármi mást :)
  • Troppauer
    #32
    "A beépített lítium-ion akkumulátort nem lehet cserélni, ezáltal megkérdőjeleződik a telefon esetleges hosszú élettartama is."

    Elobb megdoglik az allando strapatol :)
  • Hegyikecske
    #31
    BAZZEG! itt senki nem látja amit én írok? Mintha ezt fejtettem volna ki én is a #21ben...
  • jefferson83
    #30
    "Nagyapáink például lábbeli nélkül is felnőttek, a mi lábunkra meg már cipőt adtak szüleink - mert megtehették. Ma így van ez a mobillal." Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy én nem a fejlődés ellen vagyok. Véleményem szerint ez nem fejlődés (mármint mobil a GYEREKNEK), a cipő az volt.
  • jefferson83
    #29
    Még utoljára valami: Nehogy tévedésbe essünk ez nem a gyerekek biztonságáról szól és nem a kapcsolattartásról (ami persze evidens lenne), hanem a lehúzásról és pont. A piac kezd telítődni tehát alternatívákat kell keresni ennyi. [szerintem]
  • Mr_Rob
    #28
    Ilyen apróságokon ne akadj le. Adnak hozzá egy kábelt és egy kis progit, vagy a sim kártyát beteszi az ember egy másik telóba és felmásolja rá.
    Szerintem nem lenne halott töltet egy ilyen telefon, de egyik legnagyobb erőssége lehetne az ára, ami viszont igen borsos. Jó benne, hogy pici, meg hogy korlátozza a hívásokat rendesen. Cserélhető akku meg felesleges lenne, nem hinném, hogy sokáig használnának egy ilyen telefont.
    Mindenesetre nagy merészség belevágni egy ilyen dologba, és nagy lehet vele bukni.
  • SirMaci
    #27
    Csak azt nem tudom elképzelni, hogyan gépelik bele a telefonszámokat? Mert számbillentyű az nincs rajta, viszont telefonkönyv billentyű az igen.
  • snorbi
    #26
    Azért az "öt billentyűzet" az nem kevés :)
  • snorbi
    #25
    Szegény....
  • fv
    #24
    Ha nagyobb lenne a kijelzője, vennék egyet apámnak. Hülyéknek való telefont nem a gyerekeknek, hanem a szülőknek kéne gyártani.
    Egy nyolcéves csak röhög ezen a cuccon.
  • Adam II
    #23
    Szerintem csak a felnőttek számára alpvető az ha valami bajunk van telefonálunk ,egy kisgyerek másképp gondolkozik és tuti ,hogyha elrabolják (vagy ilyesmi) nem kapja elő azonnal a telefont anyucit hívni.
    Szerintem felesleges így is elég agyomosottak szerencsétlen kiskölkök elnézve az ilyen Pikacsus meséket ,nem kell nekik mobil.
  • Csirke4
    #22
    Mondanám, hogy mi lesz ha ez terroristák kezébe kerül de arra gondoltam, hogy ilyen mélyre már ők sem süllyednek...
  • Hegyikecske
    #21
    Nah bumm... Sztem is totál felesleges pláne így... Jó mondjuk nem tudja szétszedni, nem tud nagy költséget csinálni vele, jó játék, de semmi több... Mire lenne az jó h ha valami baja van (de még ott egy HA közben) egyből telefonálna anyucinak... szégyenletes lenne a szülőre nézve is h másképp nemtidja megoldani.. Másrészt egy kisgyereknek akár veszélhelyzetben akár szükséghelyzetben az lesz az utolsó h telefonáljon, pláne h folyamatosan vigyázzon is rá.. Olyan felesleges! Majd ha nagyobb lesz megérti a pénzt "súlyát" kapjon egy rendest, ez még a nagyiknak se jó mer pont h nem nagy a kijezlője mint valami siemens a35re hasonlítana!
  • M2 #20
    Hülyeségeket írtok...

    Nagyapáink például lábbeli nélkül is felnőttek, a mi lábunkra meg már cipőt adtak szüleink - mert megtehették. Ma így van ez a mobillal.

    Az ember agyterülete csak akkor melegszik ha huzamosabb ideig folyamatosan telefonál, gyerekeknél ez persze erősebb hatás a gyengébb koponyacsont miatt - de hát nem kell vele órákat beszélni.

    Az ovi tele lesz "elkényeztetett kis köcsög" mobilosokkal és akkor nincs az a kegyetlen szülő aki megtagadná a sajátjától (még köztetek se).

    A mobil legalább olyan fontos csajozási kellék mint a gitár - különben hogy a fenébe tartod a kapcsolatot velük?
  • savior
    #19
    marmint nem az ovoneni szedi el :), hanem a csunya bacsik
  • savior
    #18
    meg milyen jo lesz amikor a kisgyerekektol majd hipp hopp elkezdik a telefonokat elszedegetni, mert elfogjak...
  • VaZso
    #17
    Mobil gyengénlátó nagymamák számára!
    Bár így a méret nagyon kicsi...

    Szerintem nem lenne hülyeség. Nagyon sok ember küzd problémákkal. Van, aki gyengén lát, van, akit soha sem érdekelt ez a technika, idõsebb korban pedig nehezeben tanul az ember.
    Így viszont õk is szólhatnának egy családtagnak, ha baj van.

    Ami pedig a gyerekeket illeti... Tényleg csak kb. óvodás korban mászkálnának vele. A suliban amint meglátnák a többiek jobb mobilját, jönne a követelõzés... (szerintem)
    De úgy általában minek mobil egy kisgyereknek?
  • Falconer
    #16
    Nyolc éves gyerek nem fog ilyennel kimenni az utcára, mert tudja, hogy égö, sajnos ez igyvan. Ez max ovisoknak jo.
  • Hege15
    #15
    Ez meg hülye kifogás hogy a gyereknek azért kell a mobil ha valami baj van akkor tudjanak hívni!
    a gyerek nem fog tudni önálló életet élni
    mindig anyucit meg apucit fogja hivogatni
    inkább vegyenek a gyereknek egy 15.000 Ft-os akkusztikus gitár és tanitsák a gyereket gitározni , késöbb hasznát fogja venni csajozásnál stb
    12 éves koromban öntött el engem a mobilláz és akkor kértem egyet az ősöktől, nagy nehezen megvették (apám elég maradi , ami nem rossz ) de inkább vettek volna nekem egy gitárt és már tudnék valamilyen szinten gitározni
    most meg még csak a váltásokat gyakorlom igy és csajozni se tudok vele
  • Hege15
    #14
    ha 8 éves gyereknek vesz valaki egy ilyen mobilt akkor a gyerek 10-12-14 éves korában már követelni fogja a telefont
    elkényesztetett ki k@cs@g lesz belöle
    ha ezt akarják tegyék ezt
  • Cat #13
    ergonomiailag a gyerekmobil értéke a kicsisége lenne, azaz hogy az ő kezébe illik. Na de a mai mobiltelefonok MINDEGYIKE ilyen :) nem véletlen, hogy a mobilok mostanában csak vékonyabbak lesznek, kisebbek nem, mert már igy se egyszerű SMSt nyomogatni...
  •  eX
    #12
    igazad van nincs gyerekem de attól még messez vagyok!És tudod a mai világban az hogy "16 év fölött leghet csak dolgozni" az nem jelent semmit! De ebbe ne menynünk be!
    És általába a szülők adnak a gyereknek mondjuk zseppénz de nem biztos! (így gondoltam hogy a gyerek "összekuporgatja a pénzét..." )

    és jeffnek igaza van!
  • jefferson83
    #11
    Nem hiszem, hogy igazad lenne. Engem fel tudtak telefon nélkül is nevelni. Szüleimet és az ő szüleit úgyszintén. A szülőknek telefon nélkül is tudnia kell vigyázni a gyerekére, még ebben a mai gonosz világban is.
  • nyanya
    #10
    Ifjú Titánok! Sajna olyan világban élünk, hogy jobb, ha gyermekünk hamar el tud érni minket. Ez védelmet is! jelent számára. "ha 10 éves elmúlt összekuporgatja a pénzét..." mág megbocsáss! Mijét? Honnan van neki? 16 év fölött törvényes csak dolgozni... Nem lehet, hogy vannak, akik nem a trendit, hanem a célszerűt használják? Persze a fenti gondolatok a gyerekmobiltól függetlenek.
    Minél gyorsabban, megbízhatóbban, olcsóbban tud a csemetéd elérni, annál jobb a konstrukció! Ha van gyereked, akkor tudod. Ha nincs, akkor majd később adsz igazat.
  •  eX
    #9
    egy gyereknek minek mobil főleg ien? mert úgy sem használná mert nem "trendi"
    ha már 10 éves elmúlt összekuporgatja a pénzét azt vesz magának eggyet!
  • Farseer
    #8
    a piros gomb, meg h 1xű, mint a 100as szög az oké, de 12+ már nem nagyon értékelné sztem
  • uniu
    #7
    Cartmen biztos venne 1et!:)
  • Alfa Of NS
    #6
    Nem csak az agytumor-fejlesztes esete allhat fent, de ez a kepernyo ergonomiailag sem tunik jonak egy kisgyereknek.
  • peca
    #5
    ...ilyen sz*r mobilt se lattam...
  • KDOG
    #4
    jahjjjjjjj neeeeeeee de ez most kinek kellet ? miért hir ez ? 3310 a pelus mellé, és ugyanaz. Ja és olcsobb 3 ezerért mindenki elakarja adni. Bár ez legalább nem nokia :))))
  • andriska
    #3
    :o
  • SoDI---
    #2
    agytumort
  • SoDI---
    #1
    Fejlesszen adtumort gyermekében Ön is!