4582
  • Játékos
    #4582
    Kipróbáltam, működik, nagyon köszönöm
  • alma2
    #4581
    Ha jol emlekszem kijelolod merre "patrol" orjaratozzon, ingazzon es automatikusan gyujtogeti a cuccokat aki tudja..
    de a wiki mindig segit...
    reclaim
  • Játékos
    #4580
    Van itt valaki gyerekek? .... remélem

    Most vettem elő, éppen egy évtizede a játékot, marha jókat játszom vele, 3 techAi ellen, talán egyszer sikerült elverni viszonylag kicsi pályán ..... de élvezem, nincs manapság jó stratégia ... egyelőre csak FA nélkül /lehet az a baj, nem tudom/ ..... nem emléxem, hogyan lehet kijelölni, hogy a mérnökök adott területen mindent gyűjtsenek be, fákat, köveket, roncsokat, ne legyen muszáj egyesével kijelölni minden vacak követ .... köszönöm előre is a segítséget .... és jó játékot, ha valaki egyáltalán még nyomja
  • SalsaTeacher
    #4579
    Ismer valaki egy megbízható helyet, ahonnan lehetne plusz pályákat szerezni a game-hez?
  • ktm99
    #4578
    supremecommander.exe(steam/steamapps/common/supremecommander/bin/supremecommander.exe) kompatibilitasi modjat allitsd at Xp-re: Explorerrel megkeresed a fajlt jobb klikk, tulajdonsagok es a masodik fulon allithatod.
  • pityke0211
    #4577
    Sziasztok!
    Valami bundle-ben vettem a SupCom 1-et, és ki szeretném próbálni, azonban Steam-es telepítés után, első indításkor a szabvány Win7 hibaüzenettel indít, a program leállt. Próbáltam kikapcsolni a vírusírtót/tűzfalat, de nem segít. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Tudtok rá egoldást?
    Köszi előre is!
  • Hedgehunter #4576
    Nezzel replay-eket es abbol tanulj... Nagyon jo mert megnezheted a legjobbakat es kesz.. :)
  • Cyberlink
    #4575
    Sziasztok!
    Nagyon szeretnék ezzel a játékkal játszani, de sajnos eléggé bonyolult gazdasága van. Faforeveren játszok, de magyarokat elvétve találni, ha meg fent is vannak eléggé közömbösek, vagy nem is válaszolnak.
    Tudna itt valaki felvenni velem a kapcsolatot és pár tanácsot adni, mit csináljak, hogy legyek jó játékos?
    Előre is köszi
    Faforeveren is Cyberlink a nevem ha keresne valaki
  • fawcet
    #4574
    F1 gombbal leírja a billentyűkombinációkat vagy akörül kell keresni.

    Borg:

    Nekem az vált be hogy kevésbé elakadós mapokat tettem be, így nem lassult le olyan mértékben, mint ahol összetorlódnak valahol.
  • Borg_Dolgozo
    #4573
    Sziasztok!

    Még régebben próbáltam ezt a játékot, de nagyon zavart hogy sok egységnél belassult a játák, és az egységek útvonaltervezése sem volt vmi jó..
    Azóta hallottam erröl a pathfinding bugról, van erre esetleg vmi javitás-megoldás? a forged alliance esetleg már jól működik? A második részt most próbáltam, abban úgy látom rendben működik, de valahogy az elsővel szivesebben játszanék.. :D
  • Peet199009
    #4572
    Köszi a gyors választ. Még azt szeretném kérdezni, hogy nincs e valami oldal, ahol tippek trükkök vannak, gondolok itt billentyűkombókra pl vagy egységleírások erősségei/gyengeségei. Régebben nagyon sokat játszottunk vele haverokkal, de már sokmindenre nem emlékszem. Van pl az egy csoportba rendezés a CTRL+vmelyik szám. Volt olyan is, hogy egy bizonyos építési mintát el lehetett menteni utána meg előhívni, vagy pl végtelenre állítani a factoryk termelését.
  • Hedgehunter #4571
    FAFforever jo ott vannak mindig 400-700 an...

    letoltes...
  • Peet199009
    #4570
    Sziasztok!
    Neten szeretném tolni havarokkal. Hamacsi kell hozzá vagy mi? Esetleg valami "éló" fóruma nincs a játéknak?
  • fawcet
    #4569
    Total Mayhem képek
  • fawcet
    #4568
    http://www.moddb.com/mods/total-mayhem1/images
  • Endre
    #4567
    Köszi, tényleg
  • Hedgehunter #4566
    Nem latod.. :)Find games tab es Create a custom game...
  • Endre
    #4565
    Letöltözzem, tényleg müxik
    Még azt elmondanád milyen módon kell nem véletlenszerüen hanem célzott játékossal játszani?
    Host funkcit nem találtam vagy csak neml átom
  • Hedgehunter #4564
    Innen le tudod tolteni a klienst nagyon jo 400+ aktiv tagja van....
  • fawcet
    #4563
    Ettől tartottam, de arra van mód hogy barátommal nyomjuk közösen mondjuk computerek ellen? Mert ha nem akkor nem venném meg.
  • Petko
    #4562
    megszűnt a hivatalos multi támogatás... nincs már olyan
    van valami community által készített lobby rendszer de már nem emlékszem a nevére
  • fawcet
    #4561
    Valaki vett már steamon supreme commander forged alliance-t? És milyen a multi része? Laggmentes stb? Modok vannak e hozzá?
  • fawcet
    #4560
    Hali, hadd kérdezzem megéri steamon venni supreme forged alliance-t? És hogy megy ottt a multi, GPGNet-tel?
  • Gathavor
    #4559
    Sziasztok!

    Lekaptam a Sorian AI-t, multival nincs is gond, de amikor skirmisht akarok indítani, kiírja hogy connect, tölt és itt meg is marad., Mi lehet a gond?
  • rtfmZoli
    #4558
    Töltsd le a Sorian A.L.-t
  • Freddy TNT
    #4557
    Szevasztok !

    Nekem olyan gondom van az F.A-val, hogy hiába gyártja le a gép az experimental cuccokat azok csak állnak a bázisukon és ennyi. Ja ,eg hogy folyamatosan csak 1-es meg 2-es szintű szarokat küld aminek semmi értelme.

    ALX Rush meg Tech-el szoktam de a többi is így csinálja.

    mi a gond ? Hogy lehet kijavítani ?
  • Borg
    #4556
    Hogyne lehetne, vannak védelmi silók. Csak arra is figyelned kell, hogy termelj bennük elegendő elfogó rakétát, és hát az is sok resourceba kerül...
  • metlogen
    #4555
    sziasztok!

    Az lenne a kérdésem hogy a gép ellen szoktam nyomni, de az a nyavalyás, mindig a világ végéről rám küld egy atomrakétát, azt nem lehet valahogy kilőni???

    köszi
  • MaximumTruth
    #4554
    Kössze!Végre nem kell a lan partykra várnom, valamelyik havernál, hogy tudjak jókat supremezni.
  • KAmikaze1911
    #4553
    http://www.faforever.com/
    A GPGNet (a Supcom és a Supcom FA hivatalos Lobbyja) megszünése óta minden aktív játékos ezt használja. A játékosszám folyamatosan növekszik, és a játékhoz folyamatosan érkeznek a patchek és a modok. Mivel Fanmade nincs eredeti játékhoz kötve.
    Ajánlom mindenki figyelmébe!
  • Thanatos
    #4552
    http://www.kickstarter.com/projects/659943965/planetary-annihilation-a-next-generation-rts

    hátha valakit érdekel :)
  • fawcet
    #4551
    Figyelmetekben ajánlom, sorian ai-val is együtt működő király modok:

    Lanpartimon ezekkel szoktunk élvezetesen nyomni.

    Ennél látványos a experimentalok növekedése, újabb fegyverrel bővülése miután elérnek egy szintet.

    Experimental Wars
    Itt egy videó a Megalith veterancy szintjeiről:
    Megalith Veterancy


    Király a mechek sokfélesége, most már elég sok mindent tartalmaz:

    Total Mayhem

    Itt egy kép Vulture-ról, nekem mechcommanderből ismerős:
    Vulture
  • ddt500
    #4550
    Megoldódott.
  • ddt500
    #4549
    Szegasztok. Van ez a 600 térképes map pack fent a neten a Forged Alliance-hoz. Szépen letöltöttem de nem tudom kibontani. Állandóan hibát jelez. Valami ötlet?
  • warriorGula
    #4548
    Forged Alliance Forever- warezzel is lehet gamelni. Jobb mint az eredeti szerver, és folyton újítják.(Ha esetleg valaki nem hallott volna róla.)
  • Borg
    #4547
    Mármint skirmishben ettől jobb lesz az ellenfél. Campaignon meg a saját csapatmozgásokon nemigen segít.
  • Borg
    #4546
    Sorian AI. Ezt keresd.
  • Master91
    #4545
    Sziasztok! Tegnap el kezdtem a Supreme Commandert...van valami patch, vagy valami mod valami jobb MI-re? Ha meg indulok 70 tankal kampányba, olyan forgalmi dugókat képesek okozni egy hegy szélén, hogy rossz nézni. A kékekkel kezdtem a kampányt, 3. map ( szigetes, itt kap atomot a tábornokom ) szinte lehetetlen meg csinálni, már csak az enemy gyártó robotját kéne meg ölnöm, de ha 20 bombázóval + 20 repülő naszáddal megyek, ami 20 tankot visz, kb. 2 percig ha élnek, simán szét szednek. És vagy fél óra mire újra legyártok ekkora sereget, úgy, hogy energia telepek vannak a gyárnál + mérnökök is segítenek a gyártásban. Mondjuk mindjárt keresek is valami pálya le írást, hogy lehetne meg oldani...
  • rtfmZoli
    #4544
    http://forum.gaspowered.com/viewforum.php?f=7&sid=538062cfe3e80c740ffc82fc6d7f8805

    http://forum.gaspowered.com/viewforum.php?f=19&sid=538062cfe3e80c740ffc82fc6d7f8805

    http://forum.gaspowered.com/viewforum.php?f=35&sid=538062cfe3e80c740ffc82fc6d7f8805
  • fawcet
    #4543
    Szeretnék egységmodokat készíteni Supreme Commander Forged Alliance-hoz, vagy a meglévőket feljavítani. Kérem írjon akinek van már ezirányú tapasztalata és szívesen megosztaná velem.