86
A jól ismert AIDA32 program folytatásaként egy újabb magyar büszkeség...
  • czky
    #86
    Megszólalt a tanítóbácsi! Gondolom te a világon minden szükséges szoftvert megvásárolsz! Ha meg nem, akkor lécci...
  • Inquisitor
    #85
    Fiery biztos boldog lesz, hogy megint ingyenélőknek dolgozott hónapokig ...
  • czky
    #84
    Én miután kitöltöttem a szükséges adatokat, az általam linkelt oldalt hozta be, hogy onnan töltsem le. Ez csupán az egyszerűséget szolgálta...
  • mycso
    #83
    Valóban nem szép dolog, meg ha már linkeled a progit legalább az eredeti oldaláról: INNEN
  • Barny
    #82
    hogyan szerezzek VIP tagsagot???
  • czky
    #81
    Tudom csúnya dolog, de:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    HJ8ZOJ-H307UX-0AA9RF-XFTD007
  • czky
    #80
    Everest Ultimate 4.20
  • grebber
    #79
    Everestnél nemtudja valaki miért van az ha belépek egy játékba akkor a VGA hőfoka lenullázodik a log fájlban és onnan tól kezdve végig 0-át ír?

    Mert pont az érdekelne hogy játék alatt mennyire melegszik a VGa de ezzel nemskra megyek mert behal csak nemtom miért!
  • uzsidoboz
    #78
    csá

    esteleg nem támogatja a videokártyád hőmérsékletmérést mint a prociknál
  • Inquisitor
    #77
    Az ingyenes verzió ezserintem nem mutatja, mint sok más adatot se. Megnyugtatlak más VGA hőmérsékletét sem.
  • wordsworth
    #76
    SZiasztok! Hogy lehet az, hogy Everest nem mutatja Vidkártya hőmérsékletet?
  • grebber
    #75
    Leszedtem egy multilague verziót ezt hogylehetne magyarrá varázsolni mert a nyelvi beállításoknál ralap nyelv előtt egy szép piros X van és nemlehet kiválasztani???
  • mycso
    #74
    Akkor is egy olyan 30 fok körülinek kellene lennie a proci hőfokának, (sőt ebben a mostani időben inkább több).

    Eleve a szobádban lévő levegő hőmérsékletétől csak melegebb lehet, mivel azzal hűtöd...
  • kissadamvikt
    #73
    ahan értem de azért érdekes ha ráteszem a kezem a hűtőbordára akkor tényleg hidek szal 10fokra saccolnám, alaplap hőmérsékletet mutat külön szal nem azt jelentheti meg még erre a proci hőmérsékletre visszatérve olyan 12Cm átmérőjű az egész ventillátor 4000 es fordulaton meg hát Celeron a proci nincs akkora teljesítménye nem fagy de nemtom de azért kösz!
  • mycso
    #72
    DDR SD ram, magyarán DDR1 ramot használsz...

    Akkor az a legújabb verzió.
    Hát akkor passz, mert a tápét általában "pwm"-el szokta jelölni.
    Tehát sok mindent jelölhet az aux (pl alaplap).

    Mivel a procidnál is ekkora félremérésről van szó, ezért gyanítom a többi szenzor sem mutat valós értéket.

    Még a biosodban lévő procihőfok érték sem valós!
  • kissadamvikt
    #71
    jah kül az EVEREST Ultimate Edition Version 4.00.976 ost használok nemtomm h van-e ennél újabb, ha igen akkor hol tom leszedni?
  • kissadamvikt
    #70
    jah léghűtést használok + mellé hűtőborda ami elég nagy de ha biosból nézem akkor 17 fokos. jah meg a ramomnál azt írja h típus DDR SD ram nah ez mi a fene? használhatom SD ramként is a ramomat?
  • mycso
    #69
    Gondolom sima léghűtést használsz, tehát nem valós...
    Az aux sokmindenre utalhat, tölts le újabb everestet, ahol kiírja a szenzor nevét.
  • kissadamvikt
    #68
    szasztok megint én!:D

    most azt szeretném megkérdezni hogy a program szerint a CPU hőmérséklet 3-10 fok között ingadozik. ez valós érték?
    jah és még annyit szeretnék megkérdezni h az érzékelő menüben az Aux az mit jelent? táphőmérsékéletet?
  • MaSzKa
    #67
    fasza progi a 4.0 csak reg kellene hozzá
  • mycso
    #66
    Hát azt ami oda van írva.

    Egy slot max 512-es modult támogat, méghozzá DDR1-es ramból és jelenleg egy 256mb-os modult nézel.
  • kissadamvikt
    #65
    nah megoldottam ez előző kis problémát!:D:D:D most már csak annyi segítség kellene h vki elmondanáh mit is jelentenek a következők:
    Maximális memóriamodul méret 512 MB
    Memória típusa DDR SDRAM
    Modul mérete 256 MB (1 rank, 4 banks)
  • kissadamvikt
    #64
    EVEREST Ultimate edition 4 hez vki pm be egy seriallt ha küldene megköszönném
  • mycso
    #63
  • mycso
    #62
  • redraven8
    #61


  • czky
    #60
  • K21OverLord
    #59
    [IMG][/IMG]
    ja itt az eredmény
  • K21OverLord
    #58
    Hellósztok.
    Én a következöket mértem és nem vagyok vele megelégedve. Szerintetek ezek az értékek korrektek v biosban nem állítottam valamit rendesen be? (Bios by speed) Most 2.5-4-4-8 cr1 el megy lehetne kedvezőbben beállítani?
  • STFU
    #57
    1-2 memoria iras olvasas kesleltetes kepet rakjatok mar be everest ultimate edition 2006 v 3.01.669 beta bol vagy ami van de most asszem ez a legujabb
  • desigo
    #56
    Összeraktam a házat (oldala+eleje) és egyből lement 38-ra
  • zolo
    #55
    Nem tudom mennyi az ideális , nálam 30 fokos a vinyó.
    Viszont amióta új tápot vettem , amelyiknek a 12 centis ventije a házon belül van, melegebb a proci :(((
    Terhelve eléri a 68-at is :((
  • desigo
    #54
    thx

    43 fokosak
  • zolo
    #53
    A baloldali menüben a számítógép/érzékelő pontban megtalálod.
  • AnonyX
    #52
    A csudába. Nem birok betenni képet, csak az én régimet tette be. Nem értem. Bocs mindenkitől, hogy ilyen összevissza van. De nem birtam feltölteni a haver gépének Everestel mért adatait. Majd próbálom még...
  • AnonyX
    #51
    Hoppá lemaradt a kép! Sorry

  • AnonyX
    #50
    Egyik haverom gépének Everestel mért adatai. Szerintem elég jó! Alap beállításokon, ja és a ramok Kingstone ramok egyszerű 400 asok, alap 3-3-3-8 CR2 értékekkel. Amit átállítottam 2.5-3-3-8 CR1 re, és igy a memória írás 4100MB/s ról 5780MB/s ra ugrott. Sokat ér a Command Rate!
  • AnonyX
    #49
    Hali!
    A CR2-t nem birod levenni CR1-re? Vagy végülis 471MHz en mennek a ramok, igy valszeg azért nem CR1 en van. Csak mert az elég szépen dob a memória íráson!!
  • desigo
    #48
    Hol tudom megnézni a vinyók hőmérsékletét és mennyinek kellene lenni?
  • [Jakuza]
    #47
    Itt az enyim is: