19
  • sftomee
    #19
    Dehogynem. Azt kell megakadalyozni hogy ne b*****nak ejjel nappal mikor meg ennivalo sincs. Vagy ha mar csinaljak legalabb ne szulessen gyerek. Itt csakis ez lehet a megoldas. Nexus: szerinted oda kene adni a penzunket nekik es mindent ingyen. Hadd gazdagodjanak mi? Valoszinu akkor is gyartanak a gyereket mert nekik ez nepszokas. Ezek allatok semmi masok. Sajnos. Ha van koztuk par % normalis azok miatt senki nemfog lemondani a milliardjarol, sem a keves penzerol. Szoval az alenyeg hogy ennek sose lesz vege, mert ez mind csak elmelet...
  • NEXUS6
    #18
    "Hmmm... Oké, hogy megmentjük az afrikaiakat.. De valahogy születésszabályozást is el kéne érni náluk, mert vészes mértékben szaporodnak, talán ez az egyik oka annak is, hogy nagy ütemben irtják is egymást."

    Nem az a gáz, hogy veszélyes mértékben szaporodnak, hanem hogy ki vannak szorítva a javak elosztásából, a mi gazdagságunk az a frikai bányákon (is) alapul. Az ő szegénységük, meg a mi kapzsiságunkéra, de inkább a multikéra. A háborúk, a járványok meg a szegénységre alapulnak.

    És mellesleg gazdag, fejlett, iskolázott országokban szaporodni sem divat annyira.
  • megrab
    #17
    Király!

    Az atomháborút túlélik a csótányok és a patkányok, a biológiai fegyverek ellen meg megvédjük a majmokat.

    Csak lesz valaki aki túlél minket
  • AtisH
    #16
    Aztán majd az ebola helyett a windows fog terjedni....
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    ezt akartam mondani, de így csak +1 :)
  • DOT
    #14
    Hmmm... Oké, hogy megmentjük az afrikaiakat.. De valahogy születésszabályozást is el kéne érni náluk, mert vészes mértékben szaporodnak, talán ez az egyik oka annak is, hogy nagy ütemben irtják is egymást.
  • Temaruk
    #13
    Köszi a választ! Igen, ez tűnik logikusnak. Csak nem hallottam még ilyet, hogy élő vagy halott vírus. Mindig vita tárgya, hogy mi is a vírus. Ezért kicsit furcsának tűnt.
  • Sub
    #12
    A halott az elölt vírust jelent ami nyilván nem "működik" már a gazdasejben sem. Ebben a kísérletben meg élő full verziós vírusokat használtak oltóanyagként.
  • Temaruk
    #11
    Nemmm...igenn! Az ellen nem véééd!
  • Temaruk
    #10
    Igazán nem kötekedni akarok, de élő vírus? Halott vírus? Ez nekem új, vmiről lemaradtam... Élő vagy halott vírus alatt mire gondol?

    Tudtommal élettelen közegben egy vírus "életjelenségeket" (aktivitást) nem mutat, csak gazdasejtben.
  • Bucser
    #9
    Hát ha kellően nagy mennyiség vakcinát el lehet adni akkor elterjedhet olcsón is:) egyébként úgyis jön majd egy újabb mutáció ami ellen nem véd....
  • mondnick
    #8
    Bill Gates majd ad még egy milliárd dolcsit hogy oltsák be a gyerekeket aztán a probléma meg van oldva.
  • smv
    #7
    Igen. Legalábbis valahol azt olvastam... :)
  • mstummer
    #6
    és világít? :)))
  • smv
    #5
    Azért jó tudni, hogy az olyan kutatások mellett, mint hogy, a macskahugy világít-e a sötétben, még vannak olyanok, akik értelmes dolgokkal foglalkoznak.
  • HUmanEmber41st
    #4
    Naná, majd ingyen adják..
  • vegesm
    #3
    csak aztán nehogy az legyen, hogy a méregdrága ellenszert pont az afrikai országok nem tudják megfizetni...
  • HUmanEmber41st
    #2
    Majdan emberi teszteken..rentgeteg jelentkező lenne Afrikában..még sorban is állnának, csak adják már..
  • Pharaoh
    #1
    Nagyon jó, csak kár hogy min 5-7 évet kell még rá várni.