32
Fallen Lords: Condemnation
  • CAC
    #32
    Nem az, sőt! Közelharcban mondjuk necces, de távolról, íjjal elég könnyű. Végigvittem az angyalokkal és a démonokkal, de az élőhalott csókák 4. pályájánál, ahol a 3 faj történetének szálai összefutnak (igen-igen, a propelleres pálya) elakadtam. Nem tudom lekardozni azt a kis porbafingó angyalt.
    Egyébként a csapatirányítás valami félelmetesen bugossá teszi a játékot. Úgyhogy kapott is egy uninstallt.
  • Kiado
    #31
    Szentem lehetetlenség az angyalokkal megölni azt az öreg retket a várban, aki teleportál és gyógyítja magát.
  • hatori
    #30
    végigpirítottam az agyalokkal , a kismókusnak van rengeteg varázslata amit az attack2+iránygombokkal lehet előhozni, elég jól ki van egyensúlyozva a gém , aki nem utálja a konzolos játékokat , azok nyugodtan végignyomhatják , szódával elmegy.
  • izsook
    #29
    Akkor nem pazarlok rá időt...
    Miért nem csinál már valaki olyan gémet, mint a Bléd of dárkness volt? :(
  • Methylisocloro
    #28
    Én a demót próbáltam, de nekem annyi elég volt.
    3d-s nézd a hátam nézet, de a kamerát is lehet forgatni, meg mintha forogna magától is, ami engem sajnos rohadtul zavart, mert néha a nagy vivás közben farkasszemet néztem a saját karakteremmel ami nem túl előnyős.
    Az elején egy csávóval lehet menni és rám rontott vagy 20 ellenség akiket iszonyúan lekaszaboltam majd arréb menve jött ujabb 20 akiket levágtam stb.
    Látszólag a bal és jobb egérgomb nyomogatásával lehet kombokat kicsikarni.
    Nekem a dynasty warriors ugrott be mint hasonló játék , vagyis olyan konzolos mész előre és irtasz mint az állat
  • izsook
    #27
    Megmondaná nekem valaki, hogy ez milyen stílusú játék? mert csak képeket láttam eddig, de abból szinte semmi sem derül ki.
  • Methylisocloro
    #26
    Nem értem mi a problémád, felrakod az SDK-t aztán utána akár ki is javíthatod a programhibát :)
  • ThugEdge
    #25
    ja azt tudtam,hogy sdk mi,de,hogy dx sdk hee
  • Maxtreme
    #24
    Csomag fejlesztőknek, programozógnak.
  • ThugEdge
    #23
    mi picsa az a direct x sdk?
  • Maxtreme
    #22
    Apád az fiam





    Tegyen fel neked SDK-t akinek 6 anyja van az.
  • GrimReaper78
    #21
    Na, ha leszedte vki, legyen szíves megosztani velünk a véleményét, illetve azt, hogy működik-e?
  • Methylisocloro
    #20
    Megjelent! ;)
    A játék stílusát nem írta le senki idáig?
    Mihez hasonlít?
  • grebber
    #19
    16 új kép
  • GrimReaper78
    #18
    Nem lenne rossz ez a demo, de a spanyoltól készen vagyok. Majd legközelebb megkérem barátnőmet, hogy segítsen már ki 1-2 dologban. A propelleren gondolom úgy kéne továbbjutni, hogy a kis angyalkával továbbmenve kéne leállítani, de engem mindig lehentelnek azok a gyíkok. Amúgy Arielnek mi az a másodlagos képessége? Vmi varázslat, gondolom, de nem jöttem rá, micsoda.

    Jó játék lesz ez, angolul.
  • ThugEdge
    #17
    na senki nem foglalkozik ezzel?tovább jutott vki a propelleren?
  • grebber
    #16
    Én se nemtom mit kell:(
    De sajna csunya is a game engem zavar de nagyon.
  • ThugEdge
    #15
    mi a faszt kell csinálni?ott vagyok,hogy mentem egy faszival,átváltott egy kisangyalra,aztán vmi gép darab előtt nyomtam egy shiftet,akkor visszaváltott a faszira,most állok egy nagy propeller előtt vmit nyög spanyolul,de sajna rég nem beszélem ezt a nyelvet,nyomogatom itten a klaviatúrát de semmi,átmenni meg nem tok rajta
  • grebber
    #14
    Na csak sikerült elinditani.Grafika az majdnem hogy csunya :( de amugy nem rossz game szeretem ezt a stilust.Igaz a propeller előtt mindig kinyirtak de majd belejövök.
  • grebber
    #13
    Na szép egy demó mondhatom leszedtem 3Dgamersről erre csomagolnám ki 10-ből 10x lefagy a gép csomagoláskor :(
  • GrimReaper78
    #12
    Na, töltöm, kiváncsi leszek.
  • grebber
    #11
    DEMÓ (199MB) Csöpnyi szépséghibája hogy spanyol nyelvű no de engem nem izgat látom legalább mit tud a game.

    REQUISITOS MÍNIMOS:

    Windows 2000/XP
    Procesador a 1.4Ghz
    1.5 GB de espacio libre en el HDD
    512 MB de RAM
    Nvidia serie 4000 Ti ó ATI serie 9000
    DirectX 9C
  • GrimReaper78
    #10
    Uhh, ez nagyon ígéretesnek tűnik. Jöjjön már... :P
  • grebber
    #9
    Friss képek
  • GrimReaper78
    #8
    Király képek. Nagyon jónak ígérkezik ez a játék, legalábbis a képekről süt a hangulat.
  • grebber
    #7
    Új képek
  • grebber
    #6
    Az emberek által csak örök nyugalomként megálmodott Túlvilág valójában a véget nem érő háború birodalma. A Fény Erői, a Sötétség Erői és a Purgatórium Lelkei a világ egyensúlyban tartásáért vagy épp megingatásáért küzdenek.
    A Fallen Lords: Condemnation a saját halálodon túlra kalauzol. Határozd meg az életed és rendeld alá magad a választott kampánynak. A Fényt választva angyallá lépsz elő és a Mennyország Seregeinek küzdelmében vehetsz részt. Egyszerű katonából végül az Angyalok Bajnokává avanzsálsz. Vezesd az Erény Lovasságát, szabadítsd a világra az Igazság Kardjának és más misztikus fegyvernek az erejét, s írtsd az igazsággal szembeszegülők hordáit. A Túlvilág utolsó árnyékát is száműznöd kell, hogy újra fénybe boruljon a Túlvilág sivár vidéke.

    Válaszd a Sötét Oldalt és légy a gonosz kegyeltje. Minden lehetséges módon káoszt és kárhozatot kell a Túlvilágra hoznod. Gyilkold halomra az angyalokat és a Sötétség urának eleget téve döntsd szolgasorba a lemészárolt halottak lelkeit. A sztorival körbeszőrr pályák teljesítésével egyre erősebb harci eszközökre és még nagyobb hadseregre tehetsz szert. Ejtsd csapdába az angyalokat, szeplőtlen mivoltukat fordítsd ki, s kreálj belőlük erkölcstelen hírvivőket, hogy minél több ember lelkében elültessék a tisztátlan gondolatokat. Amint a Sötétség összes ereje a kezedben összpontosul egy végső csatában legyőzheted az ellenséget, s újra a teljes káosz világát hozhatod a Túlvilágra.

    Ha nem hiszel sem a Fényben, sem a Sötétségben, akkor lépj a Purgatórium lelkei közé. A régóta halott emberekből álló sereg a szabadságért és az Emberek Birodalmáért küzd. A Túlvilág mitikus teremtményeit irányítva igázd le az Angyalokat és az Ördögöket egyaránt, hogy végül Bukott Lordként a Túlvilág ura lehess. Halott emberek alkotják a seregedet. Talpon, óriási bestiákon lovagolva és sosem látott fegyvereket alkalmazva erős ellenfelekkel kell szembenézniük, ám az emberi kitartás és akarat minden akadályt képes legyőzni.

    A Fallen Lords: Condemnation nézdahátam harci élménnyel szolgál. Az intuitív kezelőfelülettel könnyen és gyorsan tudod mozgatni uralmad alatt lévő gigászi sereget. A sztori előrehaladtával újabb és újabb karakterek állnak soraidba és egyre erőteljesebb fegyverek szolgálnak hűen. Új harci mozdulatok, több, mint 50 fegyver, kooperatív és egyéb többjátékos módok állnak majd rendelkezésünkre.

    A Fallen Lords idén karácsonykor esedékes, s minden esélye megvan a győzelemre, hiszen a hiperkreatív spanyolok kezében van.

    info: Hardwired
  • haxoror
    #5
    Hát ez várfagyasztóan szarul néz ki, pedig nekem a grafika az utolsó szempont egy játéknál de ez überronda
  • Lacc
    #4
    Szerintem jól néz ki.
  • grebber
    #3
    Megnéztem a trailereket nekem bejön eddig.
  • Sephi
    #2
    Hat ez... kurva szarul nez ki :D
  • grebber
    #1
    Most bukkantam rá erre a 3D-s akció gamre.

    2005 telén jön.




    Honlap
    Tavalyi és idei E3-as trailerek