171
Madagascar
  • vivesz523
    #171
    Sziasztok! Régebben nekem fent volt a gépemen a Madagaszkár játék 1. része, de újra lett telepítve a gép, meg aztán le is lett törölve stb. Most kedvet kaptam újra játszani vele, de hiába ment a telepítés zökkenőmentesen a játék nem akar elindulni. Betölti addig amíg a menünél ki nem írja h ,,press any key" és ott lefagy. De van, hogy be sem tölti addig, csak a reklámokat mutatja meg majd fekete kép és semmi. Mi lehet a baja? Próbáltam crakkelni is, de az sem segített. A játék nem eredeti. Előre is köszönöm a segítséget!
  • Zsu03
    #170
    Szia!Én xbox 360-on játszotam végig.Ha te számitogépen játszod akkor sajnos nem tudom,hogy hogy tudnék segiteni.Pedig hidd el én úgy csináltam meg,hogy amikor felugrottam háromszor ugye ami a dzsojsztikon a bal kezemnél van én ugy tudom,hogy analog karnak hivják azt forgattam.De eszembe jutott,hogy ha nem tudunk valamit akkor a youtubon szoktuk megnézni.Biztos vagyok benne,hogy szoktál arra az oldalra felmenni a neten.Ha feljutottál írd be a keresésbe,a játék nevét,de ne felejsd el oda irni,hogy min játszod.Pl.xbox 360 vagy pc stb... Itt kiadja a játék végigjátszását videoba ott megtudod nézni.Remélem sikerül.Írj ha valami nem megy.
  • Kaszkadőr Mike
    #169
    Szia Zsu03! Nos nekem az az ugrálás avval a vízilóval tovább se megy. Pörögtem én jobbra de semmi. Amúgy nekem a W S A D vel megy ezért az A nyomtam de ugy magába semmi azt nyomkodtam össze vissza akkor forgott párszor de volt úgy visszafelé is forgott. 1 órát szórakoztam vele de feladtam. De ha lennél és segítenél akkor melyik analóg karral kell? Vagy nem tudom. Előre is köszike mégegyszer is.
  • Zsu03
    #168
    Szia!Nem baj,ha nem 100% és igen forogjál.Ha kiprobáltad és sikerült írjál.És szivesen máskor is, ha tudok.
  • Kaszkadőr Mike
    #167
    Nagyon szépen köszönöm Zsu03 kifogom próbálni. Szóval nekem megy előre a W hátra az S ballra az A jobbra a D. Nos szóval akkor én ugrok és az se baj ha nem 100%? És utána nyomjam a D a jobbra forgást? Nagyon szépen köszöke még egyszer is a segítségedet!
  • Zsu03
    #166
    Szia!Szerintem te a madagaszkár 1-gyel játszol.Ahol most tartasz,ha emlékezetem nem csal akkor nem szabad leesni,mert ahogy ugrálsz a gombákon úgy lentről-fölfele mérges gáz megy utánad.És ha leesel akkor megfuladsz a mérges gázba,de ne ijedj meg úgyis onnan kezded.A gomba közepére probálj meg ráugrani úgy tudom akkor magasabra lök és így rá tudsz ugrani a következö gombára.De ezt gyorsan és ügyesen kell csinálni,hogy a gáz ne érjen utol.Ha sikerült írjál.
  • Vickycsibe
    #165
    Sziasztok!
    Én a Jungle Bonquet résznél tartok, de a gombás ugrálás nem megy Alex-szel. Hogyan kell csinálni? A gombákra csak egyszer lehet ráugrani, a középső részre rá lehet-e, és a földre le lehet-e ugrani? Ez a rész nem megy, aki már járt itt, kérem segítsen!
  • Zsu03
    #164
    Senkinek sem sikerül?Írjatok!
  • Zsu03
    #163
    Szia!Pedig úgy ahogy az elején gloriával ugrasz úgy kell moto-moto-val is.Amikor felugrasz háromszor a bal analog karral balrol-jobbra forgasd amig le nem ér.
  • Zsu03
    #162
    Szia!bocsi roszul írtam.Amikor elkergeted az orszarvut akkor az szétrugja a követ és ha oda bemész ott lesz a sarokba.Az orszarvut méhecskékel kell elzavarni.
  • Zsu03
    #161
    Szia!Megint én vagyok.Elfelejtettem megirni,hogy ne nyomjál semmilyen gombot csak forogjál.
  • Zsu03
    #160
    Szia!Amikor eljössz a pingvinektől fordulj jobbra.És mindjárt ahogy beérsz a tisztásra egyenesen menj a sarok felé.Szerintem egyből észreveszed.
  • Zsu03
    #159
    Szia kaszkadőr mike!Amikor felugrasz háromszor a bal analóg karral balról jobbra forgasd körbe.Remélem elég részletesen letudtam írni.Bocsi a késői válaszért.
  • kiskuju
    #158
    nekem is a műugrás a vizilóval nem megy.Billentyűkombináció??????
  • Kaszkadőr Mike
    #157
    Szia Zsu03! Hát én is ugyan ott akadtam el. De hiába mozgok balra és nyomok bármit. Nem tudom megcsinálni. Véretlenül nem tudnál leírni pontosan mikor mit kell megnyomni. Mert már kikészít a viziló. Előre is igen szépen köszönöm.
  • heni007
    #156
    sziasztok!help a madagascar 2-höz. a watering hole pályán vagyok és pingvinekhez érkeztem, akik drótvágót kerestetnek velem. hát itt meg is akadtam. mondja már meg valaki hol találom? köszi.
  • Zsu03
    #155
    sziasztok!Segitséget kérnék a madagaszkár 2-höz.Mit kell csinálni,hogy az utolsó pálya a Dam Busters megnyiljon?Elöre is köszi.
  • Zsu03
    #154
    A megoldás az az,hogy az analog karral amelyikel mozgatod a bábut a három ugrás után mozgasd balra.Ha ez elsőre nem sikerül akkor csináld ugyanezt csak forgás közben nyomjál egypár gombot mindegy,hogy melyiket.Légyszi üzenj,hogy sikerült-e.zsu03
  • Zsu03
    #153
    Sziasztok!Segitséget kérnék a Madagaszkár 2-höz.Műugrás a vizilóval.Ha valaki tudna segiteni az nagyon jó lenne.Előre is nagyon köszi.
  • steikata
    #152
    Sziasztok.
    Én is segítséget szeretnék kérni a Madagaszkár 2-höz.
    A műugrás a vizilóval nem megy.
    Végigjátszás,billentyűkombináció,vagy savegame.
    Előre is köszönöm.
  • domenyne
    #151
    sziasztok én is ebben a problémában vagyok.aki tudna segiteni azt megköszönném.3 napja ugrálok a vizilóval és semmi
  • laladani
    #150
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni! Én a Madagaszkár 2-t játszom a kisfiammal, és elakadtunk, amikor moto-moto-val kell imponálni gloriának! Mit és hogyan kell ugrani???
  • Pemp
    #149
    Szia / Sziasztok!
    Nekem is ugyan ez a problémám, ha kaptál vmi segítséget vagy valakinek van vmi 5lete lécci ossza meg!!
  • lyv
    #148
    Helló!
    Tud valaki segiteni?A 61%nál,ahol a termeszeket kell bombázni,a második termeszvár után nem tudok továbbmenni,mert mindig lezuhanok.Van valami trükk?
  • 524ndr4
    #147
    Valaki tud mentést adni!
    Továb jutotam a méheknél és ott anál a jungle nevezetü pályán lefagyok!
    Jungle utáni mentést tudtok adni??
  • 524ndr4
    #146
    Köszi
  • kispalika
    #145
    A méhekhez kell menni, ők követni fognak, el kell vezetni őket a virághoz.
  • 524ndr4
    #144
    Hi! valaki segitesen!
    hogy kel megcsinálni azt a méheset ahol valami 3 virágot kell felveni?????
  • Piko888
    #143
    Hi! nem tudnas valaki küldeni egy mentést a dzsungeles pálya utánról, mert állandóan lefagy [email protected]
  • kezia26
    #142
    Hali! Most kezdtük a játékot, de már a hajón elakadtunk!Nem tudjuk megölni a vadászt.Tud e valaki abban segíteni, hogy a legkönnyebb eltenni láb alól. Köszi
  • bence19940222
    #141
    hogy kell megcsinálni a azt a méheset mikor 3virágot kell felveni???????
  • papzo
    #140
    Sziasztok ! Tud nekem segíteni valaki? Madagascar magyarosítást keresek.
  • Mesike85
    #139
    Akkor gyenge vok :P sajnálom...
  • C7
    #138
    ez már csak 1 kis kritika, de Alexnek a fogsora tisztára olyan, mint egy embernek, pedig az oroszlánnak elöl csak 2 metszőfoga van!
  • C7
    #137
    én se tudom, 85 van nékem. az oroszlánnal a karikáknál van, mikor 4-en egyszerre át lehet ugrani, azér is kapsz
  • Casper007
    #136
    Az első pályarészen, az állatkertben hogyan lehet felvenni a 100 pont közül azokat, amelyeket nehezebb megszerezni?
  • C7
    #135
    akkor gyenge vagy, én eccer se haltam meg
  • Mesike85
    #134
    De már azt a részt csinálom napok óta! Elfogyott a türelmem :)
  • C7
    #133
    a N.Y. street chase pályán már 94 van
  • C7
    #132
    küldenék neked, de csak 98%-os van. az 5. pályán vagy asszem, az már a vége. sztem csináld inkább meg, 2 perct kell áldozni rá!