112
Sparta - Ancient Wars RTS
  • Prince23
    #112
    Nocsak nocsak, (well, well)

    Kiegészítő + russ demo
    Innen letölthető
  • AC2
    #111
    Olyanra én is vágyok, de attól tartok ez tök olyan lesz mint a Sparta...
  • Prince23
    #110
    Golden Horde. Ez lenne a gamma címe?:O Nem halottam róla.
    Ajánlom, h jó legyen, jó kis terület hódítgatós és ez kispécizve a Rise and Fall tps styljával. Bár olyan lenne. Már régóta várok egy olyan játékot, ami olyan teljesen mint mondjuk a MTW, de közben átválthatok kalandor/hadvezér módba.
  • AC2
    #109
    Elöször én is azt hittem, de nem, teljesen új gamma. Középkorba játszodik szal az előbb említett címek RTW, MTW nem is állnak messze a sorozattól.
  • Prince23
    #108
    Ez kieg akar lenni?? :O
  • AC2
    #107
    Kb.

    Amúgy Az aranyhorda mikor jelenik meg?
  • Prince23
    #106
    Nekem ment a legnagyobb felbontással, nincs problemo.

    Véleményem: annyira azért nem jött be a gamma, pedig azt hittem, h olyan mint a RTW, vagy az MTW, de nem... pedig a díszdobozzán ilyen onfót lehet felfogni, no mind1

    Grafika: 8
    Hangulat: 6
    Hangok: 8
    Kezelhetőség: 9
  • AC2
    #105
    Sikerült megoldani?
  • Benya491
    #104
    Hello!

    Valki tud abban segíteni, hogy hogyan lehet a játékot 1024x768-ban elindítani, mert a 16:9-es monitoromnak nem tetszik az 1280x1024-es felbontás. Azt írja ki, hogy nincs jel és utána újra kell indítanom a gépet.
    Utána már áttudnám állítani 1360x768-ra mert az az igazi de még 1024x768-ban sem sikerült

    Sehol sem találtam semmit, remélem tudtok segíteni.

    Előre is köszi.
  • AC2
    #103
    Ez a topik se indult be túlságosan...
  • AC2
    #102
    Delete, insert ha még jól emléxem, mer már egy ideje nem toltam.
  • Apus
    #101
    srácok árulja már el valaki nekem, hogy a pöcsbe kell forgatni a kamerát.
  • AC2
    #100
    Én nem tok róla h lenne
  • KoPf04
    #99
    Ja,én is felfüggesztettem a játékot.Egyébként van már valami patch hozzá?
  • AC2
    #98
    Hogy stagnál a topik... :(
  • morfondőr
    #97
    Szerintem a procit meg a memót eszi nagyon valami miatt! Ahogy látom AC2 neked Core 2-d van, ezért nem lassul. Nekem egy P4 3Ghz, úgyhogy szerintem ez lehet a gond. Sok egységnél nekem is elég akadozóvá válik az egész.
    Kérjük a patch-et!!!
  • AC2
    #96
    Nekem közepes beállításoknál nagyobb csatánál még egyszer sem akadt. Az más kérdés hogyha a perzsákkal vagy az egyiptomiakkal játszok custom game-t akkor 2 percig valami iszonyat lassú, de utánna minden normális.
  • heyho21
    #95
    Nálam is van ilyen néha sajnos, de szerintem a konfigom gyenge:(

    Van olyan akinek simán fut egy rakat egység/csata mellett is, esetleg nem minimumon?
  • KoPf04
    #94
    Egy patch jólesne a játékhoz azért.Néha olyan darabos lesz az egész,pedig nem grafikai lagg hanem valami más,egységszámfüggő dolog.
    Ha nagyobb létszám csupán egyszerűen csak van a térképen akkor néha elkezd akadozni és darabos lesz az egész a scroll is,meg-megáll egy pillanatra.Teljesen mindegy milyen beállítással játszom minimum vagy full akkor is bedarál néha ez az egy dolog zavar.
  • AC2
    #93
    Lehet h a motor ugyanaz marad, de a textúrákat biztos feltuningolják. Meg valszeg jobban lesz optimalizálva, h a gyengébb gépeken is jobban menjen.
  • morfondőr
    #92
    Annyira nem nagy szám, mert lényegében ugyanazt a játékot adják ki, csak más köntösben. Motor, meg sok más marad! De remélem azért eszközölnek egy kis ráncfelvarrást, és kiküszöbölik a motorban lévő néhány hibát!
  • AC2
    #91
    Tényleg vazze. Akkor meg még nagyobb szám h 3/4 év alatt öszeraknak egy új rts-t. Egyébként első ránézésre az is tetszik.

    UI.: Tudtam h valamiért furcsa lett volna a címe:
    Ancient Wars: Sparta: The Golden Horde ;)
  • heyho21
    #90
    Ez nem kiegészítő hanem egy új játék lesz!
  • AC2
    #89
    Ki se adták még az alapjátékot, de már is félig kész a kiegészítő. Ez az én fehlesztő csapaton
  • KoPf04
    #88
    nice
  • heyho21
    #87
    Fincsi lesz:
  • KoPf04
    #86
    Én benne vagyok
  • hapi
    #85
    Tudtok e játszani online? engem egyik szerverre sem enged be. Ha benne vagytok kipróbálhatnánk hamachin keresztül.
  • AC2
    #84
    Van már házigazdája a topiknak? Ha nincs, én szívesen elválalnám...
  • KoPf04
    #83
    Én is játszom a c&c-t de csak multiban a haverokkal,a single részét a harmadik pálya után abbahagytam.Próbálom rábeszélni őket hogy ki kéne próbálni ezt is multiban de nem hajlanak felé sajnos.
  • heyho21
    #82
    Sajnos nem ismerik sokan, szinte alig.
    Igaza van morfondőr-nek h mindenki Tiberum wars-al nyomja, de én hamar meguntam, végig se játszottam tiszta uncsi volt ellenben evvel ami elöl alig tudok felkelni a géptől :)
  • KoPf04
    #81
    Valóban több figyelmet érdemelne ez a game
  • AC2
    #80
    Elszántságom és fanatizmusom jeleként, lecseréltem a logómat. :)
  • morfondőr
    #79
    A hangok szerintem is kicsit gyengék! Egy idő után nagyon monotonnak tűnnek. Egyébként a játék szerintem összességében fantasztikus!!! Tele új ötletekkel, de ugyanakkor maradt a klasszikus stratégia stílus (AOE). Én egyből az egyiptomi küldetést kezdtem, és elmondhatom, hogy nagyon jó! Hősökre pedig figyeljetek, mert ahogy fejlődnek, különböző képességekkel lehet felruházni őket. Ilyen pl az egyik egyiptomi hősnél, hogy az aranytermelés gyorsabb legyen. Persze van olyan is, hogy a katonák gyógyulnak körülötte stb. Ezért fontosak a hősök.
    Sajnos úgy látom, hogy kevéssé közkedvelt a játék, pedig megérdemelné a sikert. Most mindenki a C&C III-al játszik, amit én két hétvége alatt meguntam, de ez szerintem sokáig élvezhető marad számomra. Egy patch még javíthatna az optimalizáltságon, és tökéletes lesz!
    Egyébként tervezem, hogy belevágnék a magyarításba, csak kellene hozzá segítség (főként a szövegek kiszedéséhez). Ha valakit érdekel a dolog írhatna ide!
  • KoPf04
    #78
    A beszédekre gondolok illetve a halálsikolyokra,szerintem azok gyengék lettek.
  • AC2
    #77
    Szerintem meg pont a hangod k*rva jók. nagyon szeretem amikor törik a fa, kopog a fém,kerreg a fogaskerék, visít az ember :) A kedvencem az a fémes-emberi hústépős hang amikor közelharba döfködik egymást lándzsával :) . Nekem nagyon tetszenek a hangok, a zene meg annyira nem érdekel. Amikor huszadjára hallottam ugyanazt a zenét, kikapcsoltam a rákba. Így nekem sokkal jobban tetszik a játék.
  • KoPf04
    #76
    Igazad van,közben rájöttem én is a dolgokra.A fegyverek begyűjtése jó kiegészítés és illendő másik bánya után nézni,így azért frankón lehet gyarapodni.
    A játékról had mondjam el hogy nagyon tetszik,végre egy rts ami szakít a divattal és kihagyják a varázslatokat meg az ilyen faszságokat,jóval földhözragadtabb és korhű.A hősöket sem erőltetik annyira és ez jó.
    Viszont amit észrevettem és számomra negativum hogy elég sok hang gyenge és unalmas,kevés beleéléssel néha.
    De ettől eltekintve nagyon jó játék.
  • heyho21
    #75
    Logikus csak nem tudtam h emiatt gyógyulnak a harcosok :)
    Köszi a választ.
  • AC2
    #74
    A kaja azért van, h az emberek ne éhezzenek. Ha éheznek folyamatosan megy le az életük, visszont ha nagy az élelemkészlet, gyógyulnak. Ez ilyen egyszerű. :)
  • heyho21
    #73
    Lenne egy kérdésem!
    Mi a kaja(food) szerepe a játékban?
    Mert ha kevés azt jelzi, de van vmi jelentősége a mennyiségnek?

    Egyébként spártai kampányt most fejeztem be, a többi népet még ki sem probáltam.