15
  • takitibi
    #15
    Sziasztok!
    Sokunk problémája, hogy nincs magyar kézikönyv.
    Nekem van az S2-eshez, és megosztom veletek:
    http://takrisz.fw.hu
    (letöltés menüpont)
    Üdv.: TakiTibi
  • DKm
    #14
    Ez így van! [#nyes
  • viktorke
    #13
    Üdv All!
    Én nem tudom h. ti hol néztétek a gépet, de nem rég vettünk egy ilyet, 125-ért, 2év garanciával!
    Ez a gép nagyon komoly, kategóriájában a legmagasabb (sztem)!
    Sok gépet megnéztünk, de sok nem tudott ennyit... főleg a panasonic...
    Mindenkinek ajánlom :D
    CANON 4EVER
  • babajaga
    #12
    "Senkinek sem ajánlom!Csak a kép közepe elfogadható"

    Ezt egy 2x-es konverterről írta a használó.
  • babajaga
    #11
    "kkora különbségért már érdemes elmenni bécsba, avgy akárhova, vagy neten megrendelni"

    És a garancia nem kell?
  • babajaga
    #10
    "Szerezni kell még rá egy teleconvertert, mondjuk 2.2x-est"

    Hadd romoljon az objektív rajza.
  • Meridian
    #9
    Viszont az itthoni ár az elszomorító... 149e Ft...?!
    Hol áll ez párhuzamban az 500 (sőt már 470) dollárral???
    Elhúzhatnak a sunyiba az itthoni kereskedők. Ekkora különbségért már érdemes elmenni bécsba, avgy akárhova, vagy neten megrendelni.
  • Meridian
    #8
    Szerintem pedig fényképezőgépet fényképezőgépgyártótol kell venni.
    Canon ezek közt van - így biztos nem rossz ez a gép.
    Szerezni kell még rá egy teleconvertert, mondjuk 2.2x-est, és akkor képzeld el mit lehet művelni 25x optikai zoom-al...
  • Hegyikecske
    #7
    Azér egy Panasonic inkább mint vmi más ( a nagy márkákat leszámítva) Rohadt jó lehet, nekem az is naon bejön, láttad műár az új reklámjukat? akárhogy remeg tökéletes képet ad , akárhogy rázhatod :))
  • M2 #6
    Szerintem ez egy tökéletes mindentudó gép lesz amatőröknek, és még jól is néz ki... (míg mondjuk a Panasonic már nem annyira :-)
  • Hegyikecske
    #5
    Épp ez az h. a cf a "legnagyobb kártya" az sd sokkal kisebb, aztán jönnek a mini sdk amik ennél iskisebbek, amugy jó kis masinal ehet így tovább :) de az ára se utolsó :)) (mondjuk a canon csak canon :))
  • Zro
    #4
    Ráadásul már ez is sd kártyás...
    A Canon eddig legalább ragaszkodott a CF-hez, nem tudom miért hagy föl ezzel a vonallal. A legolcsóbb és a legnagyobb kártyák CF-ek.
  • Zro
    #3
    Kellemes kis gép lesz, igaz nem 60 másodperc, hanem 60 perc videót lehet vele rögzíteni. Én az S1IS-em mégis inkább egy 350d re cserélem majd.
  • pepii
    #2
    Panasonic FZ-20 ugyanezt tudja, némely esetben még többet is (na jo videot nem tud 640x480-ba), és mindezt már 1 éve.
  • Gorvik #1
    Hát igen, Canon...