17
Battlestations: Midway
  • Glpetyus
    #17
    Azért elismelésre méltó,hogy a másik topikjában is irtál már
    Ezt meg megnyitod D:
    Mondtam,hogy elöbb-utóbb megárt a sok topik nyitogatás :)
  • DJ Skyline
    #16
    Apám micsoda graf.
  • DJ Skyline
    #15
    huhhh...ez odab*sz rendesen!
  • Bucser
    #14
    nem nyert:)

    Viszont Ez ugyanaz

    Szóval máskor kereső mielőtt topicot nyitsz... thnx... (Grebber megint kezdi a topicnyitogató korszakát.. meg lehet nézni mennyi feleslegeset nyitottál már...)

    NA szal be lehet zárni csak annyit akartam mondani:) Meg áttenni a hozzászólásokat a másikba bele jól:D
  • ChevyG #13
    ezzel és ezzel ez 1 és ugyan az, vmi?
  • hatamoto #12
    Kétségtelenül!!! Bízzunk benne játszható is lesz és az ilyenkor még szokásos aggodalmak!
  • grebber
    #11
    Aztasúllyos most néztem meg egy trailert róla hát kegyetlen jó lesz.

    A víz az megabrutál ahogy kinéz.
  • hatamoto #10
    Már annyira szép, hogy attól tartok marketinges kéz van a dologban!
  • Pyx #9
    épp most akartam belinkelni :) verinájsz
  • Istencsászár
    #8
    ha aztmondom hogy űberállat széplesz akkor nemhazudok:D
  • hatamoto #7
    Ez a különösen szíven ütött!
  • hatamoto #6
    Stratégia, Szimulátor, Taktikai?! Jólesz biztos! Remélem...
  • grebber
    #5
    Még több info Hardwired-en
  • PLackó
    #4
  • hatamoto #3
    Hát ez elég költői volt! Miféle játék stílust fog képviselni?
  • grebber
    #2
    Pár kedvcsináló:




  • grebber
    #1
    Battlestations: Midway magyar fejlesztőcég alkotása. Hadihajó kapitányaként kezdünk és fokozatosan dolgozzuk fel magunkat ellentengernagyi rangig. A második világháború idején történelmi és fiktív ütközeteket harcolhatunk végig folytatólagos epizódok formájában. Tisztjeinkből és az idővel megszerzett többi hajónk legénységéből ütőképes harci csapásmérő erőt kell faragnunk a győzelemhez.

    Amerikai, angol, német és japán oldalakat választhatunk, melyek meghatározzák főhősünk karakterét. Az amerikai Nimitz admirális hősies helytállása megakadályozta a Japán Birodalmi Haderőt a Midway kulcsszektor feletti ellenpőrzés megszerzésében. Az agyonpáncélozott, ágyúkkal megtömött csatahajók ideje leáldozóban van. Megjelennek a csinos bombákat hordozó vadászrepülők, amelyek pilótafülkéjébe kedved szerint beugorhatsz a Midwayben, hogy flottád javára fordítsd az ütközet menetét. Tisztjeid a hídon drukkolnak neked, illetve az összes lövegükkel meg vízi bombáikkal irtják az ellenséget, míg te a levegőben harcolsz, mint szárnyas csatadémon.


    Képek videók.

    info: Hardwired.