63
Olsen Banden
  • Ági89
    #63
    A 6. rész :) Az Olsen banda boldogul
  • Ági89
    #62
    VÁÁÁÁ köszi szépen :D

    Azt hiszem ezzel világuralomra fogok törni csak viccelek ám...
  • bmate17
    #61
    első részben a szöszi:D:D nah az naon jó csaj volt akkor ma már kb 60-70 éves
  • Daza500
    #60
    Hát...nem igazán voltak benne szép nők.

    Talán abban a részben, amikor Angliába mentek, és egy szót nem tudtak angolul, abban Benny összeszedett a misszióhoz egy utcanőt...az jól nézett ki.
  • gyepesjoint
    #59
    azt ne mond,hogy nem tolnád Olsenékat
  • Daza500
    #58
    Te NEM vagy normális.
  • gyepesjoint
    #57
    tuknám olsenékat,bár katie-nek egy kicsit kicsi a cickója
  • tudatalan
    #56
    Szeretem ezeket a filmeket de nem tudnátok mondani egy részt amiben végre nyernek?
  • Huni92
    #55
    Indep.eu oldalon fentvan, le is szedtem onnan nemrég, viszont ugyebár a szervert lefoglalták :// ha esetleg újraindul, akkor ajánlom..:)
  • nagyendreadam
    #54
    MEGVANNAK A PARAMÉTEREK! Részletek az oldalamon WWW.OLSENBANDA.MLAP.HU
  • Ági89
    #53
    tyű az jó lenne :D már alig várom :)
  • nagyendreadam
    #52
    Huh.. Én is szétnéztem mindenhol neten de nem találtam meg a szerszám paramétereit, ezért írtam a német olsenfan klubnak hátha tudnak segíteni. Most az ő válaszukat várom. Ha ez nem jön be akkor megkérdezem a www.olsenbanda.com szerkesztőit, hátha ők tudják. Mostmár engem is nagyon érdekel a dolog, ugyhogy remélem meglesz.
    "Hát ez piszok jó, Egon!"

    Al.: www.olsenbanda.mlap.hu szerkesztője
  • nagyendreadam
    #51
    Hali Minden Olsen-banda fannak! MEGJELENT AZ UTOLSÓ KÉT RÉSZ DVD-n! Részletek: www.olsenbanda.mlap.hu (oldalam) www.mirax.hu <--- aki itt szeretné megrendelni még várnia kell egy kicsit, mert csak a mirax.hu-n van fönnt de a webáruházban még nincs! SAJNA aki már megtudja itt rendelni értesítsen!

    "Hát ez piszok jó, Egon!"
  • Dottor Enzo
    #50
    Hali mindenkinek. Szükségem lenne a magyar tvripek szinkronjára!! Nagyon hálás lenneék és meg is köszönném ha lenne valaki aki eltudná nekem küldeni az összes magyar szinkront mert akkor én meg a dán dvdripek alá vágnám :D:D. THX.
  • Ági89
    #49
    ja és mielőtt kérditek nem rossz célra használnám
  • Ági89
    #48
    huh de rég jártam itt :D ha jötök Olsen fanok segítségre lenne szükségem!!! reprodukálni szeretném azt a bizonyos "fémketyerét" amit Benny használ ajtók kinyitására, pénzszerzésre stb. de nem tudom az arányait, neten is kerestem már de sehol... előre is köszi a segítséget :)
  • nagyendreadam
    #47
    Van egy Olsen banda oldalam (www.olsenbanda.mlap.hu) ha van kedvetek nézzétek meg, szerintem jó lett. Vannak rajta életrajzok (lehet hogy kicsit hibás a fordítás)is meg minden féle jó dolog (szerkesztés alatt) Ha valakinek megvan az olsen banda főcímdala akkor küldje el lécci, mert az oldalon csak egy csengőhang szól . Az e-mailom (még mindig)[email protected] Aki elküldi annak előre is köszönöm. Ha címet tudtok mondani ahonnan letölthetem az is jó!
  • nagyendreadam
    #46
    Ha valaki szólni szeretne nekem a további részek megjelenéséről: [email protected]! Köszi szépen! Kár hogy már csak Benny él hármójuk közül
  • nagyendreadam
    #45
    Jaja, én neten rendeltem az Olsen banda első 8 részét! De jó lenne ha már kész lenne a többi is! XD Nagyon teccik ez a három szmájli Ági ugye nem baj ha ellopom?! Ha kész lessz a maradék 6 rész akkor valaki szóljon lécci! Köszi! OLSEN BANDEN 4EVER!!!
  • Ági89
    #44
    Az Auchanban is lehet kapni :D én már meg is vettem, de sajna még csak az első 8 rész van. Remélem jön a többi is :) Olsen banda örökké... mert piszok jó :D
  • Thibi
    #43
    xpress
  • jerome86
    #42
    És ezt hol találtad Hooligan?
    Tudsz adni linket, mert én nem találom...
  • BBDesign
    #41
    Meg tudnád nekem mondani, hogy kik a szinkronhangok? Köszi
  • garoni
    #40
    nagyon kene
  • garoni
    #39
    valaki nem tudja feltolteni valahova ???
  • Hooligan666
    #38
    up

    Javaslom nézzetek körbe a hypa marketekben, ugyanis nagyon meg fogtok lepődni :)

    Kijött a gyűjtemény első pár darabja :)

    1. Olsen Bandája (ezt vettem)

    Lesz még:

    Az Olsen banda nagyban játszik
    Az Olsen banda nagy fogása
    Olsen tervez, a banda végez
    Az Olsen banda boldogul
    Az Olsen banda sínre kerül
    Az Olsen banda bosszúja
    Az Olsen banda újra akcióban
    Az Olsen banda hadba száll
    Az Olsen banda nem adja fel
    Az Olsen banda veszi az akadályt
    Az Olsen banda olajra lép
    Az Olsen banda utolsó akciója

    A dvdről: "Hál' Istennek" Mirax kiadás, szóval nem azok a szar F+f meg retekklub kiadások,

    HANG: magyar 2.0; dán 2.0
    FELIRAT: angol
    MENÜ: animált, mozgó
    EXTRA: előzetesek

    Kötelező. 950-ért meg főleg.
  • OlsenSAJT
    #37
    Ezek nem biztos, hogy "azok" az ikrek... ;)
  • RelakSfromhome
    #36
    fék (nincs ekkora dudájuk :P)
  • lembi
    #35
    Jólvan elolvastam.
    De reménykedtem, hogy változott a helyzet.
    Hát ha azért valakinek magyar tv-ből rippelt verziója van és dc zik majd szóljon, mert a dánt már töltöm, de jobban örűlnék a magyarnak is.
    Vagy akkor is irjon már be ide hogyha valamelyik adó elkezdi játszani.
    Előre is kösz
  • OlsenSAJT
    #34
    Olvass lejjebb.
  • lembi
    #33
    Jó köszi
    Azt megpróbálom, de akkor szinkron hang kellene hozzá, mert sajnos gyenge vagyok németből is meg dánból is. :-)
    Ha esetleg ebben tudnátok valami tanácsot adni akkor megköszönném.
  • OlsenSAJT
    #32
    Szerintem találsz gyorsan, menj fel pár nagyobb német vagy dán hub-ra.
    De torrentet se nehéz lelni.
  • taboo
    #31
    nekem már nics, de szerintem biztos, hogy dán vagy német, esetleg svéd vsgy magyar hubokról lehet...
  • lembi
    #30
    Hello Mindenkinek!
    Ha valakinek vannak Olsen banda részei, be tudná írni, hogyha dc-zik, hogy melyik Hubon van milyen névvel, hogy cserlégethessűnk. Előre is köszi
  • OlsenSAJT
    #29
    Egy kicsit ha lejjebb olvasol akkor kaphatsz némi infót. Tudtommal továbbra is csak dán és német kiadás létezik.
  • Sprycat
    #28
    van egy program,ami minden filmhez ad feliratot(ffdshow)
    Szóval én isd nagyon szeretem ezt a sorozatot,de mint ugye ti is írjátok,nem könnyű hozzájutni....akinek megvan,honnan van meg?És nem tudja az valahogy átküldeni,vagy valahogy ..nemtom:(????
  • taboo
    #27
    lehetséges... mind1..., már úgyse foglalkozom vele...
  • OlsenSAJT
    #26
    Itt van pl. a 3. rész ami magyarul "nagyban játszik", németül "Jütlandon".
    Ez megvan két példányban is (ugyanis ezt megvettem szólóban mielőtt a teljes sorozatot tartalmazó díszbobozt) s még ez a kettő sem ugyanolyan hosszú. Pedig ugyanaz a film és mindkettő ugyanúgy németül beszél.
    Hát akkor a dán változatok meg tuti hogy szintén eltérő hosszúságúak.
    Tehát azon kívül, hogy nem rakom fel (mondjuk pl. azért mert 14 DVD lerippelése plusz a hangsávok kiszedése legalább 4 óra meló) azt is mondom, hogy úgyse mennél vele semmire mert nem passzolna a hang a képhez.
  • taboo
    #25
    a magyarhangot, nem tudnád valahogy feltenni egy tárhelyre?
  • taboo
    #24
    kösszi