13
  • mikike
    #13
    hogy adják?
    mikor lesz lakóparkba is itten?
  • Bret
    #12
    A scifiben látottak elérnek minket.
    A házhoz hiányzik egy párbeszéddel irányítható számítógép, de biztos lesz eccer.
    Ja és várom az első wireless adaptert amit a fejembe ültethetek.
  • Tetsuo
    #11
    Ezeket v ehez hasonló technológiákat már néhány éve bárki vásárolhat, USAban és a Távolkeleten nagy divat. Most ez a menő meg a kawaii, de SZVSZ ennyire nem függhetünk a zócska szoftverektől! Én inkább öko házat csinálnék, műanyag nélkül.
  • Traubi
    #10
    Király ház. De engem a kamerák kicsit idegesítenének. Ha minden a nethez van kapcsolva, még a kamerák is, akkor bármikor feltörhetik, és a magánélet minden cseppje a nagyközönség elé tárul. Nem lenne szar, ha te, meg a feleséged a hálószobában...vagy valamelyik gyerek éppen nyomja a zsebzsötemet, és apu meg végignézi...
  • Commandante
    #9
    ja, már csak szpnia kell jól, és nő se kell a kecóba
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    Nem rossz , előbb utóbb úgyis minden intelligens lesz , jó lenne ha környezetbarát is lenne mindamellett..
  • HUmanEmber41st
    #7
    És a hűtőbe, mosógépbe, micróba meg bemásznak maguktól a cuccok ?
    Az jó dolog, h minden szobában van képernyő amin TV-zni meg netezni lehet PPC távirányítással, de a többinek abszolút semmi értelmét nem látom..
    Meg jó az a napelem a háztetőn, de ahhoz kellene valami trópusi napsütés is, hogy a villanyszámlába 1 kicsit besegítsen...
  • Mipi
    #6
    Szerimtem jó lehet az a ház. A ház kívülről jól néz ki. Én azért nem jó szerintem hogy minden digitális lessz mert ha minden csak monitorokon megy meg tv stb, akkor a szemünk kicsit tönkre fog menni.
  • Scape
    #5
    Szerintem aki ilyen házat ki tud fizetni annak nem árt annyira a magas villanyszámla.
  • pemga
    #4
    Azért mert Berlinben van :). Napelemhez napsütés is kell.
  • Macc
    #3
    nekem valahogy szimpatikusabb a kretaval irt uzenet. Nem latom ezeknek sok ertelmet, pedig imadok minden technikai kutyut. De azert valahogy nem akarom ezt a digitalis eletet.
  • Kis-Bob
    #2
    Ha tényleg olyan inteligens, meg modern, akkor miért nincs rajta legalább napelem???? Az amugy is beleillik ebbe a modern halandzsába. Amugy meg villanyszámla:111300 Huf kb. de azért elfogadnam...
  • Ombika
    #1
    Aztan jon 1 fereg es megbolondul az egesz haz! :)