165
House Of The Dead 3
  • grebber
    #165
    Felújítják a The House of the Dead első két részét
  • xNecroBladex
    #164
    Érdekes, hogy az 1. rész PC kiadása mennyire le lett butítva grafika terén.
    Az eredeti Sega változat (amit még játéktermekben lehetett tolni) sokkal szebben néz ki.
    Még jó, hogy ma már emulátorral simán futtatható. :]

  • GameOne
    #163
    Első és Második rész.



  • Toroco
    #162
    Hogyan lehet 2 egérrel játszani? ha bedugtunk két egeret, mind a kettő a player 1et irányítja. vagy milyen billennyűkkel lehet irányítani a másikat? csak lőni tudtunk vele
  • Dead
    #161
    Megjelent a demója innen le lehet tölteneni:
    www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=15995
  • Seth
    #160
    billentyűvel is lehet,de gampaddal is(mi azzal nyomtuk ketten)
  • Duddits
    #159
    2 egérről nem hallottál??
  • Rambo 20
    #158
    Nem ugyértem hogy mivel (egér az nem lehet mert azzal az 1es van)akkor meg mivel??
  • Seth
    #157
    A 2-es gémer a faszit irányítja. Ha nem vetted volna észre ketten mennek. és van gémóver
  • Rambo 20
    #156
    Nem tudja senki?Hallom mondjatok hogy végignyomTÁTOK szoval hogy játszik a 2es gamer??
    És ebben van gémóver?
  • Rambo 20
    #155
    A tokevel becelozza a szajukat vagy mi a szosz?
  • Rambo 20
    #154
    Latom van benne 2 jatekos mod is?
    a 2es player mivel lo?LOL
  • Ombika
    #153
    NA nee aki ezt a jatekot is el akarja menteni annak nem valo meg Pc sE!!
  • Szabyka
    #152
    Jó de akkor miért van benne a save/load ???
  • Seth
    #151
    játékot nem tudod elmenteni, maximum az eredményeidet, miután végigvitted vagy meghaltál
    Ez egy arcade játék,amiknél nem szokás a mentés(és nem is szükséges,mert még very hardon is tök könnyű)
  • mochee
    #150
    Figy: a mentésre nem tudnátok mondani valamit? hogy lehet menteni?
  • steweee
    #149
    kipróbáltam az ftpn lévő exet. azzal sem működik sajnos. itt más lesz a baj, csak nem tudjuk mi az. a hibajelenség ua, fehér üres windózablak fullszkrínben beugrik és visszalép desktopra
  • NiGhTM4R3
    #148
    Nah, előszőr féltem a játéktól, de leszedtem, és kellemeset csalódtam. Grafikailag egész jó lett, aki meg játszott már játékgépen vele az tudta mire számíthat. Tiszta olyan mint játékgépen, szerintem nagyon jó. A főellenség is megizzasztott a végén, de egyébként nagyon (túl) könnyű lett. Lehet nehézségi szintet választani valahol?

    A legnagyobb hibája a játéknak, h kb 20-25 ! perc alatt kipörgethető. No de kérem, ez vicc akart lenni? Vagy csak vmi bétát szedtem le?:)
  • Duddits
    #147
    Ok.
    Aki akarja szedheti.
  • mochee
    #146
    Megvan.
  • Duddits
    #145
    ftp.uw.hu
    felhaszn.: mafiag
    jelszó: attila
    Tölsd föl!
  • mochee
    #144
    Sajnos nem tudok 1 megánál többet küldeni, mert freemailem van. De ha mondasz mást, akkor megoldhatjuk a dolgot.
  • Axl Rose
    #143
    Hella, király a game, a kettőt is végigtoltam párszor :)

    Nem tud valaki egy olyan helyet ahol lehet venni hozzá USB-s GUNt ?
    Mert az options/controllernél be lehet állítani hogy mouse/usb gun..

    Előre is köszke..
  • steweee
    #142
    [email protected]
    akkor élnél a lehetőséggek és igényelnék egy exe-t. nemsokára lesz majd új vindóz telepítve, addig is megtartom a vincsin ha most ezzel sem menne, hátha majd akkor. nekem leginkább a typing of the dead progi hiányzik, de már nem tudom megszerezni sehonnan
  • Solid Snake
    #141
    Off. anno én is a Riddick miatt tettem fel az sp1-et :)
  • Seth
    #140
    1 hete raktam fel az sp1-et a riddick kedvéért. Előtte is ment, most is megy...
  • Solid Snake
    #139
    Akko pasz sorry
  • Duddits
    #138
    SP2 fönt van....
  • mochee
    #137
    Nekem is SP2-es XP-m van.
  • Solid Snake
    #136
    Sztem a Service Pack hiánya lehet a ludas nálad.......? Valamelyiket pakold fel lehet segítene.
  • Duddits
    #135
    Nem megy! De szerintem már mem is fog, mert mindkét verziót letöröltem a gépről, és most nem szándékozok újra leszedni.
  • mochee
    #134
    Most neked akkor megy vagy nem? Csak mert nemtom mire vélni azt a szmájlit.
  • Duddits
    #133
    A Megmentő....
  • Seth
    #132
    nálam is megy héj....:)
  • mochee
    #131
    Én valami plaza warezről töltöttem (nagyon valószínű), de ha mégsem, akkor az oldal megtalálható a top40 vagy top20 (már nem emlékszem) első 5 helyezett között. A fájl, amivel felülírom: hod3pc.exe 2228224 bájt
  • Solid Snake
    #130
    Simán fut
  • mochee
    #129
    Apám! Beszarás! Egész forumon csak én tudtam nyomni pc-n????? Oksa, nyomom a cracket e-mailben mindenkinek aki igényli. Mondjatok címet.
  • Seth
    #128
    nálam SP1 van fennt és a reloaded-es HOTD3
  • Duddits
    #127
    Nem tom mi baja.




    Akiknek megy, van fönt valami Service Pack?
  • steweee
    #126
    na jó de akkor mi lehet az oka? videodriver? vagy windóz? xp sp1-em van. azzal mindennek jónak kellene lennie