11
  • Tetsuo
    #11
    Szerintem soha nem fog megszűnni, csak háttérbe szorul.
  • TeszteloPontHu
    #10
    Mármint a földi analóg sugárzás.
  • aDannyBoy
    #9
    Első körben nem is mobilokon lesz, hanem csak laptop / palm..stb.. olvasd végig :)
  • Mice
    #8
    " a földi sugárzás meg is fog szünni" na erre befizetek :)
  • HUmanEmber41st
    #7
    Inkább fejlesszenek ki 1 kártyát Pocket PC-re, vagy PALM-ra. Ott eleve adott a "nagyképernyő", meg mailt is könnyebb írni, mint mobilon. Csak kíváncsi lennék a magyar 3G előfizetési díjára... 300 vagy 30 ezer ??
  • Cat #6
    csaképpen egy 3Gnél gyorsabb rendszeren digitális tvadás lenne, melyben (amellett hogy jobb minőségű) nagy lehetőségek vannak
    továbbá idővel (talán egy évtized?) a földi sugárzás meg is fog szünni
  • Xantia
    #5
    'mmO2 emellett próbálkozik egy mobil TV szolgáltatás beindításával is'

    mi a fene az a mobil TV? Hát viszek magammal egy TV-t, kihúzom az antennát és bekapcsolom. Minek ehhez Super 3G szolgáltatás. Ezt már az 50-es években is tudta a technika - bár akkoriban hordozható TV nem volt.
  • dduma
    #4
    Na ja. És miért nem használ senki ilyet? Miért nem? A halál wapozna, vagy webezne amikor rendes percdíjat kell érte fizetni. Jó tom gprs, de azzal sem vok sokkal hátrébb. Egy - egy kiadós irc-zés is lezabálja a kártyát rendesen. Videoküldés? Klippküldés? El birom képzelni. Küldj át 50 megát, kilobájtonként 60 forintért..
  • aDannyBoy
    #3
    Nudom, hogy ez operátor függő-e, de Vodafone nál a vodás telókban alapból benne van a vitamaxos liveos és előfizus változat is, ha pedig nincs benne, akkor smsben el tudják küldeni a beállításokat (amit a telefon alkalmazni tud azonnal)
  • DOT
    #2
    Inkább azt fejlesztenék ki, hogy ne kelljen szopni az mms, wap, gprs beállításokkal, hanem működön olyan egyszerűen, mint a telefonálás. Az én telcsimen egy mms beállítás 22 lépés és vagy 5 helyen kell piszkálni. Ez egy Z600. Tennap szenvedtem egy 6610-el, azon egyáltalán nem indult el (10 lépés). Pannonéknál máig nincs beállítás a K700-hoz. Pfff.
  • AS
    #1
    Faxa lesz!