14
Abit KV8 Pro 3rd-eye BIOS
  • Klima
    #14
    Bocs hogy ida irok yilet, meg hülye is a kérdés, de nem találtam seholse a választ, na akkor a kv8pro támogatja a pci expres-es videó kártyákat?
  • Bandee
    #13
    lol már, ilyen kérdést ^^
  • CoolStuff
    #12
    Ja!
  • DBoy
    #11
    100% ? :|
  • CoolStuff
    #10
    Támogatja, csak faxok akik ezt mondták!
  • DBoy
    #9
    valaki megtudná nekem mondani,hogy a:
    KV8-PRO 3rd eye télleg nem támogatja az ATI VGA kat?
    aqua-ba mikor megvettem ezt mondták + oldalukon is ez van, máshol még nem láttam :)
    Előre is thx
  • Bandee
    #8
    1.9-es van, de 1.6,1.7.... mindeben 8-12V között lehet csak állítani. jó lenne ha 5V-ig lehetne :)
  • spatz
    #7
    Milyen Bios ver. van?
  • #6
    Khm... tudom mi az a guru, nekem is Abit -om van, de hagyjuk.
  • Bandee
    #5
    guru miatt fel sem ismeri, de látom h azt se tudod milyen lapról van szó. ezért mondtam h inkább nem kell beleszólni ;)
  • #4
    Khm... írtam, hogy kis túlzással... azt, meg hogy nem értek hozzá, valamilyen szinten vitatnám, ugyanis mindegyik ventillátorom szabályozva van, 2 szoftveresen, 1 hardveresen, plusz passzív hűtés és minden egyéb hangcsökkentő finomság van a gépemben.

    Mellesleg próbáld ki a progit amit linkeltem.
  • Bandee
    #3
    de köze van, mivel a guru cucc tudja szabályozni. be lehet állítani pl h 45-65 fok cpu hőm között állítsa a venti feszt 8-12V között, csak 8nál kisebbet nem lehet adni. ha nem tod miről van szó inkább ne szólj bele :)
  • #2
    Büdösmód semmi köze nincs a BIOS -hoz (kis túlzással) neked a Speedfan -ra van szükséged, ezzel tudod szabályozni a ventiket, ha azok is támogatják.
  • Bandee
    #1
    Kérdésem a következő. nem létezik neten vhol olyan bios ehhez a laphoz, amiben a ventik (cpu,nb,sys) fesz értékeit nemcsak 8-12ig lehet állítani hőmérséklet függényében, hanem lejjebb is, mondjuk 5Vig? fontos lenne mert a csendre törexem és szabályzóval le tudom fogni proc ventit 0 hangra, csak jobb lenne alaplapra dugva működne