148
  • ifyougenius
    #148
    hogy lehet berakni a magyarosítást a játékba
    ???
  • Ronald10
    #147
    Sziasztok! Én Farkas Ronald Zoltán vagyok, 11 éves, 5.-es, 6.-as lennék, de decemberben születtem és oviban visszafogtak. Szóval én csak azt szeretném, hogy akinek megvan a: "The Sims 2 Pets (Házikedvencek)" az legyen szives írja meg itt és vegyen fel msn-re!!!!!!: [email protected]
    Kérlek vegyél fel! Én mindíg fennt vagyok! Beszéljünk a The Sims 2 Pets-ről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bloodmourne
    #146
    hali Nekem olyan problémám van ,hogy letöltöttem az alap gamet , meg vagy 2 kieget de a kiegészítőket nem engedi telepíteni :SSS Valami frissítést kér el is kezdi de hibát ir
    PLZ aki tud segitsen
  • ali55
    #145
    sziasztok nekem 1 olyan problémám lenne hogy nincsenek a tárgyaknak nevei tudna valaki segítteni? am crackelt simsem van
  • 0246886420
    #144
    Hellosztok!

    azt mondták nekem, hogy body mesh-sel és textúrával ilyen izmos sime lehet csinálni:
    http://thumbs2.modthesims2.com/images8/MTS2_104167_marvine_barbie.JPG
    Na és ehhez mi kell és honnan lehet letölteni és hogyan kell megcsinálni. Nem baj, ha bonyolult.

    Kösz mindenkinek.
  • nkjudy
    #143
    Sziasztok!

    Légyszi vki segítsen abban, hogy a gépemet újra kellet telepítenem, majd a sims2-t is újra, + a mentéseket is.
    Majdnem minden vissza jött, kivéve egy pár apróságot.
    Pl. a garázskapuk, amit furinak találok, hiszen az alap játékban is van, de most ha belépek a garázskapukhoz, ott csak az autó járdák vannak és semmi több.
    Már próbáltam többször is, de nem jön vissza.
    Lehet hogy vmit nem jól csinálok esetleg?!
    Ha vki már jártas az újratelepítésben, légyszi segítsen!
    Előre is nagyon köszi.

    Üdv.: Judy
  • cucmurgány
    #142
    Címem mind kettőn: [email protected]
  • cucmurgány
    #141
    Sziasztok vlaki a The Sims 2 Évszakokat e-mailben vagy msn-en el tudja küldeni lehetőleg a magyar nyelvüt. Előre is köszönöm.
  • ady06
    #140
    hwlloka nem tudjátok mért nem idul el crackal a game?


    tudtok segiteni?
  • gulya700
    #139
    Figyeljetek nagyon kéne egy segítség aki nem akar itt írni az felvehet msn re [email protected] az a problémám hogy a jó utat leszedtem a sims 2 letöltve van és a telepítő cdjét a frissítésnél beraktam és rákattintottam a rendbenre és ujra bejött az ablak! pedig daemon toolsba is beraktam meg cd re is! beraktam de nem ment! nahát ez idegbe vitt! ha valaki segítene tudnák cserébe adni amit kér
  • lehbogi
    #138
    Ehhez crack-kel?
  • lehbogi
    #137
    Sziasztok!

    Sgeítenétek abban,hogy én letöltöttem a Jó utat-t és beraktam a cd-t a daemon toolsba még a yasut is használtam de nem működik azt írja ki,hogy:Nem lehet aktiválni egy szükséges biztonsági modult.Ha tudjátok mi a baja küldeétek el nekem emailban:[email protected]

    Előre is köszi!
  • nagsakon
    #136
    Heló!! nem tudjátok honnan lehet letölten a sims 2 open for business crack-jét?? lécci segítsetek!!!! kösz...:D
  • Fordito
    #135
    Nem tudjátok, mikor jelenik meg a Jó utat meg a tinis cuccok?
  • viktor8806
    #134
    Hoós Junior: http://www.crack.ms/cracks/crack.ms? id=1658154
  • Eltherion
    #133
    hello, én építettem egy hatalmas épületet - sok fallal - és egy idő után már nem tudtam több falat húzni, szóval korlátolva van a mennyiség...?
  • Hoós Junior
    #132
    kinek van meg a sims crack? vagy hol lahet leszedni?
  • ddiiddgg
    #131
    Nem tudja valaki hohy van e már a sims 2-höz magyar szinkron?
    Ha van akkor valaki küldje el a linket az emailcimemre.
    cimem: [email protected]
    NAGYON FONTOS LENNE!!!!
  • miko1216
    #130
    Hogyan kell hajakat betenni a jatekba vki segítsen
  • Reem
    #129
    Hahi! megszereztem a Pets-et, de nem tudom telepíteni, mert a telepítése végén kéri a Sims 2 DVD a frissítésekhez, olyan meg nekem nincs és ekkor az egész eddigi telelepítési folyamat elveszik.Már megpróbáltam mind a 4 Sims Cd-t berakni Daemon Toolsba de nem sikerült semmi kérlek segítsetek!!!PLZ
  • Pityesz1234
    #128
    Egyszerű, hogy mért nem tudsz építeni. Illegálissan semmi féle írásszabályzó használata nélkül írtad, vagy írták meg. Mivel ez a játé moderm írásvédővel van felszerelve, csak annyit tudok mondani, hogy vedd meg eredetibe, vagy szerezz egy biztonságossan másolt másolatot. Nekem is megvolt így én úgy oldottam meg, hogy letöltöttem a Morquesal. Ha meg tudud tenni azt javaslom töltsd le te is. Ja és ne felejsd, hogy ne másold le soha mert nem ér semmit. Jó szórakozást.
  • Gary
    #127
    Érdekes mondat-szerkezet :D
    A crack miatt nem tudsz! Használd az eredeti exe-t, és a mini-image file-t, akkor menni fog!
  • Jakecovics
    #126
    nekem a Sims 2-ben nem tudok építeni,miért?segitsetek
  • Gary
    #125
    EZT nem találtátok?
  • momo99
    #124
    Ps 2 re sehol mert már haveromnak is kellet.
  • stickmate
    #123
    Hol találok Sims 2 Cheat-eket PS2-re?
  • momo99
    #122
    üdv mindenkit.

    Aki tudna nekem cracket a Sims 2 éjszakák játékhoz azt nagyon meg köszöném.
    Cserébe a Sims 2 bármejikéhez küldők serial számot.
    Vagy a sims 2, family fun, pets, kiegekhez cracket.
    Gyorsan kéne.
    Köszi
    [email protected]
  • pbalna
    #121
    [email protected]
  • pbalna
    #120
    hol lehet letölteni?

    Aki tuja a választ az írjon és cserébe elküldöm neki a Carbont és a Fifa 07-et!
  • NEOreg3
    #119
    bemész a boltba, megveszed
  • hanga1111
    #118
    Szeretném letölteni ajátékot hol és hogyan kell???
  • dan44
    #117
    hülye geci
  • Gary
    #116
    Igen. Így sikerült?
  • Hedic
    #115
    ezt nekem irtad??
  • Gary
    #114
    Az Üzlet vagy a Family stuff?
    Kell egy SafeDisk Hiderprogram, amit a CD image mount-olása után kell indítani. Ezután mehet a játék indítása.
  • Hedic
    #113
    szevasztok....tudja-e valaki,hogy mit kell akkor csinálni ha a játék azt irja ki hogy cd/dvd emulátort talált...le kellene vennem ahoz hogy tudjam játszani.de még azt se tudom hogy hol kell levenni!!!! segitsetek
  • fatima15
    #112
    Hello!!

    Nekem a DVD-s változat van meg és nincs hozzá crackem amivel tudok épitkezni is lécci segítsetek!!!!

    Amugy klassza játék
  • Vendy
    #111
    Sziasztok.
    Már megint kérdezek :D
    Szal, teherbe esett a Simem :) Szépen gyarapodott, de eljött a szülés pillanata, éééésss erre NEM TUDJA MEGSZÜLNI!!!! Pedig, a többi sim továbbra is tud szülni, amikor viszont eljönne ennek a bizonyos simnek az ideje, lefagy és egy pici ablakban ezt a szöveget dobja ki a rendszer hibaüzenetként:
    "The application has crashed. The application will now terminate"

    Szerintetek mi lehet a probléma?

    Előre is köszi!

  • SP5knight
    #110
    butort*
  • SP5knight
    #109
    mivel forgatok 1 burt ?