8
Szal...
  • Bandew
    #8
    Nekem meg az volt a gondom, hogy az egyik film akadozott Winampon (általában ezen nézek filmeket), de BSPlayeren nem.
    A másik NAGYON érdekes dolog még az volt, hogy BSPlayeren normális volt a hang is (szinkronizált volt!!!), de Winampon meg angol nyelvű volt és nagyon halkan lehetett mellé hallani a magyart is. :-DDD
  • Sephi
    #7
    Egyebkent eros gepem van es XP-em szal nem hinnem hogy az lenne a baj!
  • Sephi
    #6
    Jo de abba hogy rakok feliratokat?

  • Roll
    #5
    próbáld ki a crystal playert
  • ZsZso
    #4
    Jah, még valami ... nem MediaPlayer -t használok. Azaz nem az eredeti winfosost, hanem MediaPlayer Classicot ... (kevesebb memóriát használ)
  • ZsZso
    #3
    Létezik egy filter ... ffdshow amit ha felteszel, akkor megcsinálja vhogy, hogy xarabb gépen is jól menjen a film. Továbbá segíthet az is, ha a felbontást visszaveszed, nomeg a színmélységet. Egy 500 p2esen símán megy minden DVDRIP, még a legújabbak is, ffdshow -val 16 biten, 800x600 ba.
  • nemcsakfeel
    #2
    Más oprendszer alatt megy minden rendesen?
  • Sephi
    #1
    Tudom tudom bisztos van ilyen topik de en nem leltem egyet sem ami pont ezzel foglakozna. Igazabol idegemben nem is keresem tovabb.

    A baj az hogy utobbi idoben a filmek akadoznak. A MPLAYER allat kiierja hogy vop not coded es Dvix uj verzja meg valami hang problema miatt nem jacca a hangot.

    A WMP pedig megy de nincs hang. Ekkor felrakom a ACEMCP uj valtozatat amivel van hang de akkor megint akadozik a muvi.

    Mit lehet itt tenni??