277



The Regiment - FPS

  • Qwerty4
    #277
    jav.: hasonlóra, mint a SWAT 4 :)
  • kafa
    #276
    hali,látom van vita a játék jóságával kapcsolatba?hát sztem jó játék meg is van,de persze h nem originálisan!jónak szerintem jó,képileg meg minden!LOGAN-igen ez annak készitették,csak nemvolt sztem valami nagy sikere!báris én nem tudok átmenni se a trainingon,meg az 1 pálya első felében se!szóval kinek hogy!!!!!!!!!
  • Qwerty4
    #275
    Ezt is kipróbáltam, mivel hasonló játékra vágytam most.De elég is volt azt hiszem a fél óra ebből a vacakból.
  • dupcsik
    #274
    hello! van ehhez a játékhoz magyaritás valahol?
  • Prince23
    #273
    látom nem éri meg:DD
  • Prince23
    #272
    Szerintetek megéri???
    Ez most kommandós fps játék akar lenni?
  • strebacom
    #271
    Na most megjelent ugyanez, csak más néven:

    TERROR STRIKE CLOSE QUARTERS COMBAT

    én nyomom és ugyaz az mint a regiment, de fut vistán is azon nyomom, és valamivel könnyeb...tovább....
  • Snjz
    #270
    Szasztok! Hát ide már rég nem írt senki.Megvettem, Kipróbáltam, Bejött!
    1.Sztem nem csúny a graf
    2.Először azthittem sose fogom megcsinálni a tutorialt
    3.Mégis megcsináltam
    4.Most a nagykövetségnél nyomom a harmadik Team-el és eddig 100%-os vok.

    Naygon pörög.
  • Bazsby
    #269
    Sztem frankó a játék fílingje, de a faszom kivan hogy minek ez a sok idóta kommandós még, egyedül mé nem lehet menni, vagy kettőt mindig lelövök, mert beáll elém. mikor már belpörgök és felveszem a ritmust vaze.
  • Blinkye
    #268
    LOL A leggyorsabban 8 másodperc a második tréning és ideál timera 4 et ir... Hogy a faszba?
  • Blinkye
    #267
    Sziasztok.. Megcsináltam az első pályát csomószor és nemtok továbbmenni.. Miért? MEg a második szobatisztitásnál sem tok továbbmenni a traningbe...
  • forgoszek66
    #266
    hello!!!! Már nagyon kezdek haladni. A farmnál vagyok és nem tom mit kell csinálni
    a számítógéppel. (már robbantottam is) légyszi segítsen valaki!!!!!!!!!!!
  • forgoszek66
    #265
    Jó, de nem vok igazi S.A.S. kommandós!!! Mindegy már tovább jutottam és egyre inkább kezd megtetszeni. Már egyre gyorsabb vok! (haladok) De, hogy lehet 100%-ra végigvinni?
    egyszerűen nem értem.
  • Shep
    #264
    Pedig pont az idő benne a lényeg, a válóságban sincs ideje kávézni, meg sétálgatni a kommandósoknak.
  • forgoszek66
    #263
    Hello!!! A játék tetszik, de kegyetlenül nehéz. Az időt sose tom megcsinálni, hiába szenvedek. Ezért kéne ey jó kis cheat lelő hely, ahol van a játékhoz jó kód!!! Remélem tudtok segíteni. Más lehetőségem már nincs
  • dienesoft
    #262
    hát én se szedem le ha ilyenm nagy rakás szartalicska a agem...pedig vártam...most már csak az Ghost Recon Advanced Warfighterbe bízok! Az uj Raindow Six is full uncsi!...
  • neuro
    #261
    lásd: 214-es hozzászólás
  • Tompie
    #260
    Pedig akkor is azt mondja a nero hogy nem fér rá.
  • Harly18
    #259
    Ha kiirod képfájlból és nem magát a képfájlt irod ki adatként akkor rá kell, hogy férjen...
  • Tompie
    #258
    Nem tudom kiírni mert 4510Mb. Egyrétegű lemezre ki lehet írni ? Ha igen hogy ?
  • Glpetyus
    #257
    már letöröltem :I
  • Elekem
    #256
    Szia! Ha nem gond elküldhetnéd a mentésedet, mert a metronál elakadtam. [email protected] köszi.
  • Glpetyus
    #255

    A játék elég jó,de kurva rövid :I
    1 délután alatt végigvittem úgy,hogy pl. az első pályát csak 10.-re tudtam megcsinálni :)
    Aztán végigvittem a tréninget,úgy már könnyebb volt.
    Szerintem élethübb mint az R6 részek,vagy a Swat,bár mindegyiket szeretem.
    A társaim kicsit hülyék,sokszor besétáltak a fegyverem elé,aminek meg is lett az eredménye.A grafika nem túl jó,ennek ellenére nálam néha jól megakadt.
    De a fíling ottvan :)
    Kár hogy nincs dupla ennyi pálya legalább :I
  • leslieboy
    #254
    Azért, mert az ace codec pack több játéknál is ütközött már, pl a Fire Chief!Meg volt régen egy játék, aminél nem volt hang, és ott is a codecet kellett letörölni!
  • juharfalvi
    #253
    És hogy jutottál erre a gondolatra, hogy ez lehet a baja?
    (úgy emlékszem, nálam nincs ilyen felrakva, de majd megnézem...)

    Egyébként ti mit választottatok a hangnál? Szoftver v. hardver?
  • leslieboy
    #252
    Bár nincs ilyen problémám, de egy másik game nem indult, és úgy sikerült működésre bírni, hogy letöröltem az ace mega codec pack-ot!Szerintem próbáld meg,hátha bejön!
  • juharfalvi
    #251
    "Mit csináljak nincs hang a játékban milyen kodeket rakjak fel?"

    Nekem is ugyanez a problémám, és úgy látom, nem jött rá javaslat, hogy mit lehetne csinálni.
    Audigy-2 hangkártyám van (természetesen más játékokban semmi gond nincs vele...).

    Hiába állítom 100-ra a hangerő csúszkáját a Beállításoknál, ha később megnézem, akkor visszamegy 1-re, pedig előtte megnyomom a Save Settings gombot... :(
    Próbáltam azt, hogy Software vagy Hardware van kiválasztva, de egyikkel sem szól, és az EAX-ot is kapcsolgattam be/ki, de semmi hang.

    Egyébként ha a Beállítások menüben vagyok, akkor szól valami zene a háttérben?

    Senkinek nincs ötlete, hogy mi lehet a baja? Ez lenne az egyik másolásvédelem??
  • neuro
    #250
    4 perc alatt 46 terrorista. nem rossz :)
  • Shep
    #249
    4 helyszín x 3 részküldetéssel, tehát 12.
  • grebber
    #248
    Hány pályás?
  • zozox333
    #247
    A mozit láttam de abból nem igazán merek kiindulni
  • zozox333
    #246
    Gondolkodom, hogy +kéne venni, de kíváncsi lennék a véleményetekre. Milyen a SWAT 4 hez képest?
  • Shep
    #245
    Méghogy nem lehet időn belül megcsinálni
    Utolsó pálya
  • Shep
    #244
    Na csak sikerült, pedig egy emberem meg is halt, de 3 mp híján meglett az ideális idő.
  • Shep
    #243
    ÁÁÁÁÁÁÁ a parlament 2-es pályával túl lőttek a célon, mikor felfele kell menni a Big Ben-ben, hát az vmi iszonyat durva, nem elég, hogy kb 1 perced van hogy felérj, de tele van ellennel, ha nem rohansz letellik az idő és felrobban a kóceráj, ha rohansz agyonlőnek, hát óriási.
  • Shep
    #242
    Hát tudod a CS-s szokások, fal lövés meg ilyenek, kár hogy itt nincs értelme :) Bár azt hiszem a vékony szekrényajtón át lehet lőni.
  • Nagylaci
    #241
    Szóval erről van szó. Relatíve nem lőttél nagyon jól, egy kommandós harcképtelen mégis majdnem 94% Jó volt az időd. Amúgy gratula jól nyomod.
  • Nagylaci
    #240
    Épp ezt írtam, hogy KÉPTELENSÉG a szabott időn belül teljesíteni a pályákat!!! A Te időd piszok jó!!! Nem egész egy perccel lépted csak túl!
  • Shep
    #239
    3. nekifutásra (első kettőnél lelőttek) a metrós második pálya, az idő jóval gyengébb mint az ideális mégis 93,64%

  • Nagylaci
    #238
    Érdekes amit írsz. Nem értem, de tényleg! Nekem állandóan jönnek a felsorolt hülyeségek... Egyébként meg azt tapasztaltam, hogy pontosan az idő a lényeg. Az alap, hogy SAS vagy túsz ne haljon meg enélkül eleve esélytelen, az egyéb statisztikákkal nem igen törődik, csak az idővel. Én kb. ötvenszer futottam neki az első küldetésnek ebből jó párszor teljesítettem is, de amíg a meghatározott idő kétszerese alatt (!!!) nem teljesítettem addig nem engedett tovább. Most akkor mi is számít?!